Register your product and get support at 6121 series www.philips.
Sisukord 1 Teleri ülevaade 4 10 Kodumenüü 1.1 Smart TV 4 1.2 App gallery 4 1.3 Videolaenutus 4 1.4 Ultra HD teler 4 1.5 Pause TV ja salvestised 4 1.6 Nutitelefonid ja tahvelarvutid 2 Paigaldamine 3 Võrk 4 6 2.1 Lugege ohutusjuhiseid 6 2.2 Telerialus ja seinakinnitus 2.3 Nõuanded paigutamiseks 2.4 Toitejuhe 6 2.5 Antennikaabel 7 2.6 Satelliitantenn 7 6 6 5.1 Sees või ooterežiimil 5.2 Teleri klahvid 24 5.3 Unetaimer 24 5.
21.9 Multimeedia 87 22 Abi ja tugi 89 22.1 Teleri registreerimine 89 22.2 Abimenüü kasutamine 89 22.3 Veaotsing 89 22.4 Võrguabi 91 22.5 Klienditeenindus/remont 91 23 Ohutus ja hooldus 23.1 Ohutus 92 23.2 Ekraanihooldus 93 24 Kasutustingimused 25 Autoriõigused 92 94 95 25.1 MHL 95 25.2 Ultra HD 95 25.3 HDMI 95 25.4 Dolby Digital Plus 95 25.5 DTS 2.0 + Digital Out ™ 95 25.6 DTVi 95 25.7 Java 95 25.8 Microsoft 95 25.9 Wi-Fi Alliance 96 25.10 Kensington 96 25.11 MHEG tarkvara 96 25.
1 voogesitusteenusest. Teleri ülevaade 1.4 1.1 Ultra HD teler Smart TV Sellel teleril on Ultra HD ekraan. Selle resolutsioon on neli korda kõrgem tavalise HD-ekraani omast. Ultra HD - see on 8 miljonit pikslit kõige rafineerituma ja elutruuma pildi pakkumiseks teleriekraanil. Ühendage see Philips Smart LED TV internetiga ja avastage uus telemaailm. Võite luua juhtmega ühenduse oma ruuteriga või juhtmeta ühenduse WiFi kaudu.
helitugevust maha keerata.
lugege läbi ohutusnõuded. TP Vision Europe B.V. ei vastuta õnnetuse või vigastusega lõppenud vale paigaldamise või kinnitamise eest. 2 Paigaldamine 2.1 Lugege ohutusjuhiseid 2.3 Nõuanded paigutamiseks Enne teleri kasutamist lugege kõigepealt läbi ohutusjuhised. • Paigutage teler nii, et valgus ei langeks otse ekraanile. • Paigutage teler kuni 15 cm seinast eemale. • Ideaalne teleri vaatamise kaugus võrdub ekraani diagonaali kolmekordse pikkusega.
Kuigi see teler on väga väikese energiatarbega, tõmmake toitejuhe energia säästmiseks pistikupesast välja, kui te ei kasuta telerit pikema aja jooksul. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Sisselülitamine. 2.5 Antennikaabel Sisestage antennipistik kindlalt porti Antenn. Võite ühendada oma antenni või antenni jaotussüsteemist edastatava signaalikaabli. Kasutage IEC 75-oomist RF-koaksiaalantenni. Kasutage seda antenni porti DVB-T- ja DVB-Csisendsignaalide jaoks. 5362.
Kui teie ruuter toetab WPS-i või WPS-i PIN-koodi, võite vajutada nuppu WPS, WPS-i PIN-kood või Standard. Tehke oma valik ja vajutage OK. 7 - Kui ühendamine õnnestus, kuvatakse teade. 3 Võrk 3.1 Võrk ja internet WPS Kui teie ruuteril on WPS, võite luua ruuteriga otseühenduse skannimata. Kui teie juhtmeta võrgus on krüptimissüsteemi WEP kasutavaid seadmeid, siis te WPS-i kasutada ei saa. Koduvõrk Philips Android TV kõigi võimaluste nautimiseks peab teie teleril olema internetiühendus.
1 - Vajutage nuppu , valige Võrk ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Vaata võrgu seadistusi ja vajutage nuppu OK. 3 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). signaalikvaliteeti mõjutavate tegurite kohta. • Kasutage ruuteriga kiiret internetiühendust (lairibaühendust). DHCP • Kui ühendamine ebaõnnestus, võite kontrollida ruuteri DHCP (dünaamilise hostikonfiguratsiooni protokolli) seadeid. DHCP peaks olema sisse lülitatud.
3 - Valige Sees ja vajutage nuppu OK. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Wi-Fi ühenduse sisselülitamine Saate oma teleri Wi-Fi ühenduse sisse või välja lülitada. Wi-Fi sisselülitamiseks tehke järgnevat. Teleri võrgunimi 1 - Vajutage nuppu , valige Võrk ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Wi-Fi sisse/välja ja vajutage OK. 3 - Valige Sees ja vajutage nuppu OK. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
4 HDMI pordid Seadmete ühendamine HDMI kvaliteet HDMI- ühendusel on parim pildi- ja helikvaliteet. Ühe HDMI- kaabliga edastatakse nii heli- kui ka videosignaali. Kasutage HDMI-kaablit telesignaali edastamiseks. 4.1 Teave ühenduste kohta Et tagada parima kvaliteediga edastus, kasutage kiiret HDMI-kaablit ja ärge kasutage pikemat HDMI-kaablit kui 5 m. Ühenduvusjuhend Ühendage seade teleriga alati parima võimaliku ühendusega. Kasutage ka kvaliteetseid kaableid, et pilti ja heli kvaliteetselt edastada.
HDMI MHL HDMI CEC - EasyLink HDMI MHL-i abil saate edastada oma Androidi nutitelefoni või tahvelarvuti ekraanil nähtava teleriekraanile. EasyLink HDMI- ühendusel on parim pildi- ja helikvaliteet. Ühe HDMI- kaabliga edastatakse nii heli- kui ka videosignaali. Kasutage HDMI-kaablit kõrglahutusega (HD) telesignaalide edastamiseks. Et tagada parima kvaliteediga edastus, kasutage kiiret HDMI-kaablit ja ärge kasutage pikemat HDMI-kaablit kui 5 m.
Seadmete kasutamine Pixel Plusi ühendus HDMI-ga ühendatud ja EasyLinkiga seadistatud seadme kasutamiseks valige seade või selle põhifunktsioon teleri ühenduste loendist. Vajutage nuppu SOURCES , valige HDMI-ühendusega ühendatud seade ja vajutage nuppu OK. Mõnedel seadmetel, näiteks DVD- või Blu-raymängijatel võib olla oma pildikvaliteedi töötlussüsteem. Et vältida teleri töötluse häiretest tingitud halba pildikvaliteeti, tuleks seadmete pilditöötlusfunktsioon keelata.
haldus). Y Pb Pr - komponent Y Pb Pr - komponentvideo on kvaliteetne ühendus. YPbPr-ühendust võib kasutada kõrglahutusliku (HD) telesignaali edastamiseks. Signaalide Y, Pb ja Pr kõrval asuvad helisignaali sisendid Audio Left ja Right. Ühendamisel sobitage YPbPr-pistmiku värvused (roheline, sinine, punane) kaablipistikute värvustega. Kasutage Audio L/R pistikühendusega kaablit, kui teie seadmel on heli. Scart SCART on heakvaliteediga ühendus.
1 - Õige sisestamissuund on märgitud CAMmoodulile. Väär sisestamine võib nii CAM-moodulit kui ka telerit kahjustada. 2 - Lükake CAM-moodul, esikülg teie poole suunatud, ettevaatlikult teleri tagaküljel pessa COMMON INTERFACE (ÜHISLIIDES). 3 - Lükake CAM-moodul nii kaugele kui võimalik. Jätke püsivalt pessa. Teleri sisselülitamisel võib CAM-mooduli aktiveerimiseks kuluda mõni minut.
4.3 Vastuvõtja - digiboks Digiboks Kasutage digiboksi (digivastuvõtja) ja teleri ühendamiseks kaht antennikaablit. Väljalülituse taimer Kui kasutate ainult digiboksi pulti, lülitage see automaatne taimer välja. Lülitage see taimer välja selleks, et takistada teleri automaatset väljalülitumist nelja tunni pärast, kui selle aja vältel pole teleri puldi nuppe vajutatud. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Lülita taimer välja.
viivitus on kodukinosüsteemis määratud, peate teleri heliväljundi viivituse välja lülitama. Ühendamine HDMI-ga Heliväljundi viivituse väljalülitamiseks tehke järgmist. Ühendage kodukinosüsteem teleriga HDMI-kaabli abil. Võite ühendada Philipsi Soundbari või sisseehitatud plaadimängijaga kodukinosüsteemi. 1 - Vajutage , valige Heli ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Täiustatud > Heliväljundi viivitus ja vajutage OK. 3 - Valige Väljas.
olevat HDMI 4 MHL ühendust. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige HDMI MHL. Heliväljundi ühtlustamine Heliväljundi tasandamise funktsiooniga saate ühtlustada teleri ja kodukinosüsteemi helitugevust nende vahetamisel. Helitugevus võib erineva helitöötluse tõttu erineda. 4.6 Blu-ray-mängija Erineva helitugevuse tasandamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Heli ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
HDMI CEC. 5362. seeria puhul 4.8 Kõrvaklapid Võite ühendada kõrvaklapid teleri tagaküljel olevasse porti . See on 3,5 mm miniport. Kõrvaklappide helitugevust saate reguleerida eraldi. Y Pb Pr - komponent Ühendage mängukonsool komponentvideokaabli (Y Pb Pr) ja L/R-helikaabliga teleri külge. 5362. seeria puhul 5362. seeria puhul Helitugevuse reguleerimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu , valige Heli > Kõrvaklappide helitugevus ja vajutage nuppu OK.
Scart Installimine Ühendage mängukonsool komposiitkaabli (CVBS) ja L/R-helikaabli abil teleri külge. Enne ülekande seiskamist või salvestamist peate vormindama ühendatud USB-kõvaketta. Vormindamisel eemaldatakse USB-kõvakettalt kõik failid. Kui teie mängukonsoolil on vaid videoväljund (CVBS) ja heliväljund L/R, kasutage SCART-ühenduse loomiseks video-audio L/R- ja SCART-adapterit (müüakse eraldi). 1 - Ühendage USB-kõvaketas ühte teleri küljel olevasse USB-porti.
4.11 Vormindamine USB-klaviatuur Enne ülekande seiskamist või salvestamist peate vormindama ühendatud USB-kõvaketta. Vormindamisel eemaldatakse USB-kõvakettalt kõik failid. Kui soovite saateid salvestada Internetist pärit telekava andmetega, peate enne USB-kõvaketta installimist kõigepealt seadistama internetiühenduse. Ühendamine Teleril teksti sisestamiseks ühendage USB-klaviatuur (USB-HID-tüüpi). Kasutage ühendamiseks üht USB-porti.
laiusele SOURCES ja valige 4.12 USB-mälupulga sisu vaatamise lõpetamiseks vajutage nuppu EXIT või valige mõni muu toiming. USB-mälupulga eraldamiseks võite selle igal ajal välja tõmmata. USB-hiir USB. Ultra HD USB-ga USB-hiire ühendamine Saate vaadata fotosid Ultra HD resolutsiooniga ka ühendatud USB-seadme või mälupulgaga. Kui fotode resolutsioon on kõrgem, vähendab teler resolutsiooni Ultra HD tasemeni. Veebilehtedel liikumiseks saate ühendada USB-hiire (USB-HID-tüüpi).
IN L/R. Audio-video LR / Scart Parimad sätted Võite kasutada HDMI-, YPbPr- või SCART-ühendust. Kui teie mängukonsoolil on vaid videoväljund (CVBS) ja heliväljund L/R, kasutage SCART-ühenduse loomiseks video-audio L/R- ja SCART-adapterit (müüakse eraldi). Arvuti ühendamisel soovitame anda ühendusele, millega arvuti on ühendatud, menüüs Allikas õige seadme tüübi nimi. Kui te seejärel lülitate menüüs Allikas sättele Arvuti, rakendatakse teleris automaatselt arvuti jaoks parim sätted.
5 5.2 Sisse- ja väljalülitamine Teleri klahvid Kui kaotasite puldi või selle patareid on tühjad, saate siiski kasutada mõningaid teleri põhifunktsioone. Põhimenüü avamiseks tehke järgmist. 5.1 1 - Kui teler on sisse lülitatud, vajutage põhimenüü kuvamiseks teleri tagaküljel olevat juhtkanginuppu. 2 - Vajutage vasakule või paremale, et valida Helitugevus, Kanal või Allikad. Demorežiimi käivitamiseks vajutage .
5.4 Väljalülituse taimer Kui teler võtab vastu signaali, kuid te ei vajuta nelja tunni vältel puldi nuppe, lülitub teler energia säästmiseks automaatselt välja. Teler lülitub automaatselt välja ka siis, kui teler ei leia signaali ja ei saa kaugjuhtimispuldilt käske 10 minuti jooksul. Kui kasutate telerit monitorina või kasutate teleri vaatamiseks digivastuvõtjat (digiboks, STB) ja teleri kaugjuhtimispulti ei vaja, blokeerige automaatne väljalülitamine.
6 Kaugjuhtimispult 6.1 Nuppude ülevaade Ülemine osa 1. Kodu Kodumenüü avamine. 2. SMART TV Smart TV kodulehe avamine. 3. Värvinupud Otsejuurdepääs valikutele. Sinine nupp avab abimenüü. 1. Ooterežiim / Sees Teleri lülitamine ooterežiimile või ooterežiimilt sisselülitamine. 4. INFO Saate teabe avamine või sulgemine. 2.
6.3 Patareid Kui teler ei reageeri kaugjuhtimispuldi nupu vajutamisele, võivad patareid tühjad olla. Patareide vahetamiseks avage kaugjuhtimispuldi tagaküljel olev patareisalv. 1 - Libistage patareipesa kate noole suunas lahti. 2 - Asendage tühjenenud patareid kahe AAA-R03-tüüpi 1,5 V patareiga. Kontrollige, et patareide pluss- ja miinuspool oleksid õigesti paigaldatud. 3 - Pange patareipesa kate tagasi ja libistage seda, kuni kuulete klõpsu. Kui te ei kasuta pulti pikema aja jooksul, eemaldage patareid.
Kanalite loendis valitud loend määrab kindlaks kanalid, mida te valite nuppudega + ja -. 7 Kanalid Võite paigutada ümber ainult lemmikkanalite loendis olevaid kanaleid. 7.1 Kanalite paigaldamine Avamine kanalite loendis Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Kanal, antennikanalite paigaldamine, Kanal, kaabelkanalite paigaldamine või Kanal, satelliitkanalite paigaldamine. Kanalite loendis oleva kanali valimiseks tehke järgmist. . .
Lemmikkanalite lisamine või kustutamine Kanali valimine Lemmikute loendisse lisamiseks või sealt eemaldamiseks tehke järgmist. . . Telekanalite vaatamise alustamiseks vajutage nuppu . Teler häälestub viimati vaadatud kanalile. 1 - Vajutage telekanali vaatamise ajal nuppu LIST, et avada kanalite loend. 2 - Valige Kõik, et vaadata kõiki kanaleid. 3 - Valige kanal ja vajutage , et see lemmikuks märkida. 4 - Valitud kanal on tähistatud märgiga . 5 - Lõpetamiseks vajutage nuppu BACK .
Vanemakontrolli piirang Video valik Lastel nende eale sobimatute saadete vaatamise takistamiseks võite seada vanusepiirangu. Digitelekanalid võivad edastada mitmeid videosignaale (mitmekanalilist saadet), erinevaid kaameranurki või vaatepunkte või mitut saadet samal kanalil. Kui sellised kanalid on saadaval, kuvab teler selle kohta teate. Digikanalite saated võivad olla vanusepiiranguga.
2 - Valige soovitud keel ja vajutage nuppu OK. 3 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage (vasakule) või menüü sulgemiseks BACK. CAM-i teabe vaatamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu SOURCES . 2 - Valige kanali tüüp, mille jaoks CAM-moodulit kasutate, TV vaatamine või Vaata satelliiti. 3 - Vajutage nuppu OPTIONS ja valige Ühisliides. 4 - Valige sobiv ühisliidese pesa ja vajutage (paremale). 5 - Valige CAM-mooduli teleoperaator ja vajutage OK.
saadaval. • Keel Teletekstis kasutatavate tähemärkide rühma õigesti kuvamiseks. • Teletekst 2.5 Teleteksti 2.5 aktiveerimiseks, et pakkuda rohkem värve ja paremat graafikat. Olek Valige Olek, et vaadata tehnilist teavet kanali (kas tegemist on analoog- või digikanaliga) või vaatamiseks kasutatava ühendatud seadme kohta. Jaga: Võimaldab kasutajal teada anda oma tegevusest suhtlusvõrgustike kaudu (nt Twitter või e-post). Teleteksti seadistamine Teleteksti keel 7.
Mida vajate? Teave interaktiivse TV kohta Interaktiivset TV-d pakutakse ainult digitelevisiooni kanalitel. Kõigi interaktiivse TV eeliste kasutamiseks vajate telerile kiiret (lairiba-) internetiühendust. Interaktiivse TV korral kombineeritakse mõnedes digiülekannetes tavapärast teleprogrammi info- või meelelahutuslehtedega. HbbTV Märkus. Kui telekanal pakub HbbTV lehti, peate nende lehtede vaatamiseks HbbTV teleri sätetes kõigepealt sisse lülitama.
8 ajal. Telekava 8.3 8.1 Telekava kasutamine Mida vajate? Avage Telekava Telekavast võite vaadata teie kanalitel esitatavaid praeguseid ja tulevasi telesaateid. Olenevalt telekava teabe päritolust kuvatakse kas analoog- ja digikanalite teavet või ainult digikanalite teavet. Kõigi kanalite kohta pole telekava teavet saadaval. Telekava avamiseks vajutage nuppu TV GUIDE . Telekava näitab valitud tuuneri kanaleid. Sulgemiseks vajutage uuesti nuppu TV GUIDE .
Meeldetuletuse seadmine Võite seada ekraanil teatena kuvatavaid meeldetuletusi saate alguse kohta. • Meeldetuletuse seadmiseks valige telekavast saade ja vajutage nuppu Sea meeldetuletus. Saade tähistatakse kellaga. • Meeldetuletuse tühistamiseks vajutage nuppu Kustuta meeldetuletus. • Määratud meeldetuletuste loendi vaatamiseks vajutage nuppu OPTIONS ja valige Kõik meeldetuletused. Otsing žanri järgi Kui teave on saadaval, võite otsida telekavas olevaid saateid žanri alusel, nt filme, spordisaateid.
9 Salvestuse ajastamine Salvestamine ja saate seiskamine Tulevase saate salvestamise saate ajastada täna või mõne päeva pärast (kõige rohkem 8 päeva pärast). 1 - Salvestuse ajastamiseks vajutage nuppu TV Guide. Valige telekava lehel kanal ja saade, mida soovite salvestada. Kanali valimiseks nimekirjast võite sisestada kanalinumbri. Kanali saadete kerimiseks vajutage nuppu (paremale) või (vasakule). Nimekirja kuupäeva muutmiseks vajutage OPTIONS ja valige Muuda päeva.
• Vaegnägijatele mõeldud helikommentaari ei saa salvestada. • Saate salvestada kanali digisubtiitreid (DVB). Te ei saa salvestada teleteksti teenusest pärinevaid subtiitreid. Et kontrollida, kas digisubtiitrid (DVB) on saadaval, häälestuge telekanalile ja vajutage nuppu OPTIONS , valige Subtiitri keel, et avada subtiitrite loend. Saate salvestada ainult selles keeles subtiitreid, mille ees on DVB ikoon. Tegeliku telesaate juurde naasmine Naasmiseks tegeliku telesaate juurde vajutage nuppu (Peata).
10 Kodumenüü 10.1 Teave kodumenüü kohta Kanalid See rida sisaldab kõiki kanaleid. Allikad See rida sisaldab selles teleris saadaolevaid allikaid. Utiliidid See rida sisaldab teleri funktsioone, mis on kasutajale kättesaadavad. Kiirsätted See rida sisaldab sätteid, mis on kasutajale kättesaadavad. 10.2 Kodumenüü avamine Kodumenüü ja selle üksuse avamiseks toimige järgmiselt. 1 - Vajutage Kodu . 2 - Valige üksus ja vajutage selle avamiseks või käivitamiseks OK.
11 Utiliidid Smart TV Avage Smart TV leht. Telekava Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Telekava. Salvestamine Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Salvestamine. Kanal Vaadake kanalite loendit. Tarkvaravärskendus Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Tarkvara uuendamine. Demo Me Demo Me võimaldab vaadata teleri demonstratsiooni. Kasutusjuhend Avage Kasutusjuhendi lehekülg.
12 Netflix Kui olete tellinud Netflixi, saate nautida teleris Netflixi. Teie teleril peab olema internetiühendus. Netflix rakenduse avamiseks vajutage . Saate avada Netflixi kohe teleri ooterežiimist. www.netflix.
13 vaatamiseks. Allikad 13.3 13.1 Ühenduste skannimine Seadmele lülitumine Ühenduste skannimiseks ja menüü Allikad värskendamiseks vajutage nuppu Otsi ühendusi. (Kui ekraani allservas on olemas nupp Allikate loendist saate lülituda ükskõik millisele ühendatud seadmele. Saate lülituda teleri vaatamiseks tuunerile, avada ühendatud USB-pulga sisu või vaadata ühendatud USB-kõvakettale tehtud salvestisi.
Navigeerige menüüribale ja valige selle faili tüüp, mida soovite esitada või vaadata. Valige Fotod , Muusika või Film või Videod. Võite ka valida vaate Kaustad ja sirvida neid soovitud faili leidmiseks. 14 Videod, fotod ja muusika Sortimine 14.1 Fotode sortimiseks kuupäeva, kuu, aasta või tähestiku järjestuses vajutage nuppu Sordi . Muusika sirvimiseks albumi, esitaja, žanri või tähestiku järjestuses vajutage nuppu Sordi . Videod on sorteeritud tähestiku järjestuses.
14.5 14.6 Oma fotode vaatamine Esitage oma muusikat Fotode vaatamine Muusika esitamine Fotode vaatamiseks valige menüüribal Fotod, valige foto pisipilt ja vajutage nuppu OK. Kui samas kaustas on mitu fotot, valige foto ja vajutage nuppu Slaidiseanss , et käivitada kõigist kaustas olevatest fotodest koosnev slaidiseanss. Järgmisele või eelmisele fotole liikumiseks vajutage nuppu + või - . Slaidiseansi peatamiseks või foto sulgemiseks vajutage nuppu (Peata).
lahutusvõime on 720p 2,4 GHz Wi-Fi või 1080p 5 GHz Wi-Fi puhul. 15 Nutitelefonid ja tahvelarvutid Wi-Fi CERTIFIED Miracast™-i kohta lisateabe saamiseks avage www.wi-fi.org Wi-Fi®, Wi-Fi CERTIFIED logo, Wi-Fi logo Wi-Fi Alliance'i registreeritud kaubamärgid. Wi-Fi CERTIFIED Miracast™, Miracast™ on Wi-Fi Alliance'i kaubamärgid. 15.1 Philipsi rakendus TV Remote Teie nutitelefoni või tahvelarvuti uus Philipsi rakendus TV Remote on teie uus telesemu.
Teleris seadme ekraani vaatamise peatamiseks võite teha järgmist: . . vältel. Laadimine • telesaate vaatamiseks vajutage nuppu EXIT; • teleris muu toimingu käivitamiseks vajutage nuppu Kodu; • allikamenüü avamiseks vajutage nuppu SOURCES ja valige ühendatud seade. Ühendatud MHL-kaabli korral laeb seade, kui teler on sisse lülitatud (pole ooterežiimis). MHL-kaabel Mobiilseadme teleriga ühendamiseks vajate passiivset MHL-kaablit (HDMI to Micro USB).
klaviatuuri või -hiire. Lisateabe saamiseks vajutage nuppu Võtmesõnad ja valige USB-klaviatuur või USB-hiir. Smart TV avaleht 1234567- Smart TV seadistamine Smart TV esimesel avamisel peate seadistama ühenduse. Jätkamiseks lugege kasutustingimused läbi ja nõustuge nendega. Kui te ei soovi Smart TV-d seadistada, vajutage nuppu BACK. Nüüd teie teleris Teie rakendused App gallery Internet Soovitatud rakendused Otsing Värvinupud juhtimiseks Teie rakendused Rakendusi käivitatakse Smart TV avalehelt.
1 - Vajutage Kodu > Utiliidid > Smart TV . 2. Valige avalehel rakenduse ikoon ja vajutage nuppu OK. Vajutage rakenduses ühe astme või lehe võrra tagasi liikumiseks nuppu BACK. fotoalbumi jne rakendusi. Võimalik on kasutada rakendusi võrgukauplusest video laenutamiseks ja nägemata jäänud saadete vaatamiseks. Kui te ei leia soovitud rakendust App gallery'st, võite leida selle veebist, sirvides veebi teleris.
vaatamiseks vajutage nuppu Kõik kanalid . Valige kanal ja vajutage nuppu OK. * Kui see on teie piirkonnas saadaval. Mitmikkuva Smart TV rakenduses või Internetis saate vaadata hetkel mängivat telekanalit. Mitmikkuva avab väikese ekraani telekanali jaoks Smart TV ekraani kõrval. Mitmikkuva avamiseks tehke järgmist. 1 - Smart TV avamiseks vajutage SMART TV . 2 - Rakenduse avamine. 3 - Väikese ekraani avamiseks vajutage MULTI VIEW. 4 - Telekanali muutmiseks väikesel ekraanil vajutage nuppu + või –.
16 Esmakordne kasutamine Multi room Kui kasutate funktsiooni Multi room esimest korda, lülitage mõlemad telerid sisse. 16.1 Kui teler on teise teleriga ühenduse leidnud, ilmub teine teler automaatselt menüüsse Sirvi võrku, isegi kui see on ooterežiimis. Teave Multi roomi kohta Funktsiooniga Multi Room saate vaadata teie kodus olevas teises teleris näidatavat telesaadet. Saade voogedastatakse ühest telerist teise.
3 - Sisestage ekraaniklaviatuuri abil nimi. 4 - Muudatuse kinnitamiseks valige Valmis. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
17 Kell Sätted kella kuvamine teleriekraani parempoolses ülemises nurgas. 17.1 Kiirsätted Unetaimer Kiirsätete menüü avamine Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Unetaimer. Vajutage kaugjuhtimispuldi nuppu SETUP, et leida tihti kasutatud sätted Kiirsätete menüüst. 17.2 Pilt Ökoseaded Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Ökosätted.
2 - Valige Pilt > Pildi stiil ja valige stiil, mida soovite taastada. 3 - Vajutage värvinuppu Taasta stiil ja vajutage OK. Stiil taastatakse. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Teravus ja vajutage (paremale). 3 - Väärtuse reguleerimiseks vajutage nooli (üles) või (alla). 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
Värvitemperatuur 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Värvitemperatuuri abil saate määrata pildile eelnevalt määratud värvitemperatuuri või valida Kohandatud, et määrata ise temperatuuriseadistus Kohandatud värvitemperatuuri sätte abil. Värvitemperatuur ja kohandatud värvitemperatuur on kogenud kasutajatele mõeldud sätted.
2 - Valige Täiustatud > Teravus > MPEG-artefakti vähendus ja vajutage (paremale), et menüüsse siseneda. 3 - Valige Maksimaalne, Keskmine, Minimaalne või Väljas. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Gamma Gamma abil saate määrata pildi heleduse ja kontrastsuse mittelineaarse seadistuse. Gamma on kogenud kasutajatele mõeldud seadistus. Taseme reguleerimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Pilt ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
• Algne - kõige neutraalsem helisäte. • Kino – parim filmide vaatamiseks • Muusika – parim muusika kuulamiseks • Mäng – parim mängimiseks • Uudised – parim kõne kuulamiseks Täpsem Kui kahest põhiseadest ei piisa pildi soovikohaseks vormindamiseks, võite kasutada täpsemaid seadeid. Täpsemate seadete abil vormindate pilti ekraanil käsitsi. Võite pilti suumida, venitada ja nihutada, kuni see näeb välja selline, nagu soovite – nt puuduvad subtiitrid või keritavad tekstreklaamid.
Ruumiheli režiim Teleri kõlarid Funktsiooni Ruumiheli režiim abil saate seadistada teleri kõlarite heliefekti. Võite edastada teleri heli ühendatud heliseadmesse kodukinosüsteemi või helisüsteemi. Ruumiheli režiimi seadistamiseks tehke järgmist. Saate valida, kus te soovite teleri heli kuulata ja kuidas soovite seda kontrollida. • Kui valite suvandi Teleri kõlarid > Väljas, lülitatakse teleri kõlarid püsivalt välja. • Kui valite suvandi Teleri kõlarid > Sees, on teleri kõlarid alati sees.
korduvalt nuppu (vasakule). Heliväljundi vorming Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Heliväljundi nihe. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Heliväljundi vorming. Kõrvaklappide helitugevus Heliväljundi ühtlustamine Kõrvaklappide helitugevuse abil saate ühendatud kõrvaklappide helitugevust eraldi seadistada. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Heliväljundi tasandamine.
Ekraani väljalülitamine Kell Kui kuulate vaid muusikat, võite teleriekraani energia säästmiseks välja lülitada. Lisateabe saamiseks vajutage menüü Abi nuppu Võtmesõnad ja valige Kella seaded. Ainult teleri ekraani väljalülitamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Ökoseaded ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Ekraani väljalülitamine. 3 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
Säte UHD 4:4:4/4:2:2 võimaldab kasutada UHD YCbCr 4:4:4 / 4:2:2 signaale. Säte UHD 4:2:0 võimaldab kasutada UHD YCbCr 4:2:0 signaale. Kodu. Signaali kvaliteedi seadistamiseks tehke järgmist. Kaupluse seadistus 1 - Vajutage , valige Üldsätted ja vajutage (paremale), et menüüsse siseneda. 2 - Valige HDMI Ultra HD > HDMI 3 & 4 ja vajutage OK. 3 - Valige UHD 4:4:4/4:2:2, UHD 4:2:0 või UHD väljas ja vajutage OK. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
korduvalt nuppu (vasakule). CAM-i profiili nime vaatamine 1 - Valige kanal, mille puhul soovite HbbTV lehed blokeerida. 2 - Vajutage OPTIONS ja valige HBB TV sellel kanalil ning vajutage nuppu OK. 3 - Valige Väljas ja vajutage klahvi OK. Ühendatud CAM-kaardi profiilinime vaatamiseks toimige järgmiselt. 1 - Vajutage , valige Üldsätted ja vajutage (paremale), et menüüsse siseneda. 2 - Valige CAM-i profiili nimi ja vajutage nuppu OK.
2 - Valige Muuda koodi ja vajutage nuppu OK. 3 - Sisestage tühistamiskood 8888. 4 - Nüüd sisestage uus lapseluku PIN-kood ja sisestage see uuesti kinnitamiseks. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Subtiitrid Sisselülitamine Subtiitrite sisselülitamiseks vajutage SUBTITLE. Võite subtiitrid Sisse, Välja või Summutamise ajal sisse lülitada. Või kuvada subtiitrid automaatselt siis, kui saade pole teie keeles (teleris valitud keeles); selleks valige Automaatne.
nupud, seejärel valige nupp ja vajutage nuppu OK. 3 - Seadme nuppude peitmiseks vajutage nuppu BACK . 4 - Teleteksti sulgemiseks vajutage uuesti nuppu BACK . Teksti / teleteksti keeled Teleteksti leheküljed Telekanalite vaatamise ajal teksti/teleteksti avamiseks vajutage nuppu TEXT. Teleteksti sulgemiseks vajutage uuesti nuppu TEXT. Digitekst (ainult Suurbritannia) Mõned digisaadete edastajad pakuvad oma digitelevisiooni kanalitel püsivalt digiteksti või interaktiivset TV-d.
graafikat. Teletekst 2.5 aktiveeritakse tavalise tehasesättena. Teleteksti 2.5 väljalülitamiseks tehke järgmist. Käsitsi ajanihe Kellaaja nihke seadistamiseks toimige järgmiselt. 1 - Vajutage TEXT. 2 - Ekraanil avatud teksti/teleteksti korral vajutage OPTIONS. 3 - Valige Teleteekst 2.5 > Väljas. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). 1 - Vajutage , valige Üldsätted > Kell > Käsitsi ajanihe ja vajutage nuppu OK.
OPTIONS, valige Kasutushõlbustus ja vajutage nuppu OK. 2. Valige Vaegkuuljad ja valige Sees. Kõlarite/kõrvaklappide valimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Kasutushõlbustus ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 2 - Valige Helikirjeldus > Kõlarid/kõrvaklapid ja vajutage OK. 3 - Valige Kõlarid, Kõrvaklapid või Kõlarid + kõrvaklapid ja vajutage nuppu OK. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
18 Võrgud Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige teleri võrku ühendamise kohta lisateabe saamiseks Võrk.
paigaldamine ja vajutage OK. 2 - Vajadusel sisestage PIN-kood. 3 - Valige Otsi kanaleid ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige Alusta kohe ja vajutage nuppu OK. 5 - Valige Värskenda kanaleid ja vajutage nuppu OK. 6 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . 19 Kanali paigaldamine 19.
4 - Valige Alusta kohe ja vajutage nuppu OK. 5 - Valige Kanalite uuesti paigaldamine, valige Edasi ja vajutage OK. 6 - Valige riik, kus te praegu viibite, ja vajutage nuppu OK. 7 - Valige Kaabel (DVB-C). 8 - Valige Alusta kanalite otsimist või valige Sätete jaotisest DVB-C sätete seadistused. 9 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . Analoogkanalid Kui teate, et teie kaabliteenuse operaator ei paku analoogkanaleid, saate analoogkanalite otsimise vahele jätta.
2 - Valige Analoogkanal: käsitsi paigaldamine ja vajutage OK. • Süsteem Teleri süsteemi seadistamiseks valige Süsteem. Valige riik või maailmajagu, kus te asute, ja vajutage nuppu OK. satelliitide MDU-d ja Eutelsati satelliidi Digiturki. Türksati MDU-d ei toetata. Paigaldamise alustamine Enne paigaldamist kontrollige, et satelliitantenn oleks õigesti ühendatud ja suunatud. • Otsi kanalit Kanali leidmiseks valige Otsi kanalit ja vajutage nuppu OK.
Unicable'i süsteemidest. Kui valite Unicable'i, võite valida kasutajariba numbrid ja sisestada kasutajariba sagedused iga tuuneri jaoks. 4 - Kui olete valmis, valige Edasi ja vajutage nuppu OK. 5 - Satelliitide otsimise alustamiseks ekraanile naasmiseks vajutage sätete menüüs värvinuppu Valmis . Kanalite pakettide värskendamine Funktsiooni Kanalite paketi värskendamine abil saate tagasi tuua varem satelliitkanalite loendis olnud, kuid nüüd sealt puuduvad satelliitkanalid.
Kasutajariba number Satelliidi eemaldamine Unicable'i süsteemi puhul peavad kõik ühendatud satelliittuunerid olema nummerdatud (nt 0, 1, 2, 3 jne). Võite eemaldada oma praegusest satelliidipaigaldusest ühe või mitu satelliiti. Satelliit eemaldatakse koos kanalitega. Mõned satelliidioperaatorid ei luba satelliiti eemaldada. Olemasolevad kasutajaribad ja nende numbri leiate Unicable'i jaotuskarbilt. Mõnikord tähistatakse kasutajariba lühendiga UB.
Kanalite ümberpaigutamiseks ja -nimetamiseks tehke järgmist. Probleemid Võite satelliitkanaleid ümber paigutada ja nimetada. sama satelliiti kaks korda Ümberpaigutamine • Kontrollige, et paigaldamise alguses oleks Sätete all määratud õige satelliitide arv. Võite seadistada teleri otsima ühte, kahte või 3/4 satelliiti. Teler ei suuda soovitud satelliite leida või paigaldab Võite ümber paigutada ainult lemmikute loendis olevaid kanaleid.
Tutvustus Kanalite loendi versioon Kanalite loendi koopia on mõeldud edasimüüjatele ja kogenud kasutajatele. Mõnedes riikides saab kanalite loendi koopiat kasutada vaid satelliitkanalite kopeerimiseks. Kanaliloendi praeguse versiooni kontrollimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Üldsätted > Kanalite loendi koopia ja vajutage nuppu OK. 2 - Valige Praegune versioon, seejärel vajutage nuppu OK. 3 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
4 - Valige Kanalite loendi koopia > Kopeerige telerisse ja vajutage OK. Vajadusel sisestage PINkood. 5 - Teler annab teada, kui kanalite loend on edukalt telerisse kopeeritud. Eemaldage USB-mälupulk.
Värskendus käivitub automaatselt. Teler lülitub 10 sekundiks välja ja siis uuesti sisse. Palun oodake. Palun oodake. 20 Tarkvara Ärge . . . . . 20.1 • kasutage kaugjuhtimispulti, • eemaldage USB-mäluseadet telerist. Tarkvaravärskendus Kui värskendamise ajal toimub voolukatkestus, ärge kunagi eemaldage USB-mäluseadet telerist. Toite taastumisel tarkvara värskendamine jätkub. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile teade Operation successful (Toiming edukalt lõpetatud).
20.4 Open source Otsi OAD-värskendusi Freetype (2.4.3) FreeType is a software font engine that is designed to be small, efficient, highly customizable, and portable while capable of producing high-quality output (glyph images). This piece of software is made available under the terms and conditions of the FreeType Project license, which can be found below. Source: http://freetype.sourceforge.
Used by boot loader and only linked with boot loader, GPL license. This piece of software is made available under the terms and conditions of the u-Boot loader license, which can be found below. Source: http://sourceforge.net/projects/u-boot/files/ u-boot/U-Boot-1.1.4/u-boot-1.1.4.tar.bz2/download and abstraction layer, and integrated windowing system with support for translucent windows and multiple display layers on top of the Linux framebuffer without requiring any kernel modifications.
mtd-utils (1) The aim of the system is to make it simple to provide a driver for new hardware, by providing a generic interface between the hardware drivers and the upper layers of the system. Hardware drivers need to know nothing about the storage formats used, such as FTL, FFS2, etc., but will only need to provide simple routines for read, write and erase. Presentation of the device's contents to the user in an appropriate form will be handled by the upper layers of the system.
This piece of software is made available under the terms and conditions of the e2fsprogs license, which can be found below. Source: http://e2fsprogs.sourceforge.net/ findutils (4.2.31) The GNU Find Utilities are the basic directory searching utilities of the GNU operating system. These programs are typically used in conjunction with other programs to provide modular and powerful directory search and file locating capabilities to other commands. Source: http://www.gnu.org/software/findutils/ alsa (1.0.24.
net-tools (1.6) The Net-tools?package is a collection of programs for controlling the network subsystem of the Linux kernel. Source: http://www.linuxfromscratch.org/blfs/view/6. 3/basicnet/net-tools.html Source: http://uriparser.sourceforge.net/ xerces-c++ (3.1.1) For MPEG-DASH Source: http://xerces.apache.org/ webp (0.2.1) For Netflix Source: https://code.google.com/p/webp/ procps (ps, top) (3.2.
The original download site for this software is : http://lloyd.github.com/yajl/This piece of software is made available under the terms and conditions of the ISC license Source: http://pkgs.fedoraproject.org/repo/pkgs/yajl/ lloyd-yajl-2.0.1-0-gf4b2b1a.tar.gz/df6a751e7797b9c21 82efd91b5d64017/lloyd-yajl-2.0.1-0-gf4b2b1a.tar.gz software used in this Philips TV.
This piece of software is made available under the terms and conditions of the libjpg license, which can be found below. Source: http://www.ijg.org/ http://www.openssl.org/source/openssl-1.0.0.tar.gz Expat (2.01) xml paser; Expat is an XML parser library written in C. It is a stream-oriented parser in which an application registers handlers for things the parser might find in the XML document (like start tags). An introductory article on using.
free/open software, licensed under the GPL, for accessing SquashFS filesystems. This piece of software is made available under the terms and conditions of the SquashFS license, which can be found below. Source: http://squashfs.sourceforge.net/ NTFS-3G is an open source cross-platform implementation of the Microsoft Windows NTFS file system with read-write support. NTFS-3G often uses the FUSE file system interface, so it can run unmodified on many different operating systems.
When Wifi Display or streaming RtspPlayer are enabled. This piece of software is made available under the terms and conditions of the electric-fence license, which can be found below. Source: www.live555.com Bash is an sh-compatible shell that incorporates useful features from the Korn shell (ksh) and C shell (csh). It is intended to conform to the IEEE POSIX P1003.2/ISO 9945.2 Shell and Tools standard. It offers functional improvements over sh for both programming and interactive use.
Source: http://www.skbuff.net/iputils/ Various system utilities. Source: http://userweb.kernel.org/~kzak/util-linuxng/ module-init-tools (3.12) Provides developer documentation for the utilities used by Linux systems to load and manage kernel modules (commonly referred to as "drivers"). Source: https://modules.wiki.kernel.org/index.php/M ain_Page udhcpc (0.9.8cvs20050303-3) Udhcpc is a very small?DHCP?client geared towards?embedded systems. Source: http://udhcp.sourcearchive.com/downloads/ 0.9.
specification for the encryption of electronic data. Used inside Philips libraries. Source: http://gladman.plushost.co.uk/oldsite/AES/ Source: http://jquery.com/ Libupnp (1.2.1) The Linux* SDK for UPnP* Devices (libupnp) provides developers with an API and open source code for building control points, devices, and bridges that are compliant with Version 1.0 of the UPnP Device Architecture Specification. Source: http://upnp.sourceforge.net/ microhttpd (libmicrohttpd-0.9.9.tar.
Palun tutvuge kohaliku elektriliste ja elektrooniliste toodete kogumissüsteemiga. 21 Tehnilised andmed Järgige kohalikke seadusi ja ärge visake kasutatud tooteid tavaliste olmejäätmete hulka. Kasutatud toodete õigel viisil kasutusest kõrvaldamine aitab ära hoida võimalikke kahjulikke tagajärgi keskkonnale ja inimese tervisele. 21.1 Keskkonnahoidlik Toode sisaldab patareisid, mille suhtes kehtib ELi direktiiv 2006/66/EÜ ja mida ei tohi visata tavaliste olmejäätmete hulka.
• Sisendi taseme vahemik: 25 kuni 65 dBm • DVB-S/S2 QPSK, sümbolikiirus 2 kuni 45M sümbolit, SCPC ja MCPC • LNB: DiSEqC 1.0, toetab 1 kuni 4 LNB-d, polaarsusvalik 14/18 V, ribavalik 22 kHz, toonipurske režiim, LNB pinge 300 mA (max) 21.7 Ühenduvus Teleri külg • HDMI 3 sisend • HDMI 4 sisend - MHL • USB 2 • USB 3 • 1x Ühisliidese pesa: CI+ CAM • Kõrvaklapid – 3,5 mm ministereopistik 21.
kreeka (Windows-1253), türgi (Windows-1254), LääneEuroopa (Windows-1252) • Pildikodekid: JPEG • Piirangud: – Suurim toetatav kogu bitikiirus meediumifaili kohta on 30 Mbps. – Suurim toetatav video bitikiirus meediumifaili kohta on 20 Mbps. – Toetatakse MPEG-4 AVC (H.264), k.a High Profile @ L4.1. – Toetatakse VC-1, k.a Advanced Profile @ L3. Wi-Fi-sertifikaadiga Käesolev teler toetab Miracasti sertifikaadiga seadmeid. Toetatud meediaserveri tarkvara (DMS) • – Saate kasutada iga DLNA V1.
22 Sisselülitamine ja kaugjuhtimispult Abi ja tugi Teler ei lülitu sisse • Eemaldage toitejuhe pistikupesast. Oodake üks minut ja seejärel ühendage see tagasi. • Veenduge, et toitejuhe on kindlalt ühendatud. 22.
• Veenduge, et heli ei ole vaigistatud või helitugevuseks ei ole määratud 0. • Kontrollige, kas teleri heliväljund on ühendatud kodukino helisisendiga. Kodukino kõlaritest peaks kostuma heli. • Mõne seadme puhul peate võib-olla HDMIheliväljundi käsitsi sisse lülitama. Kui HDMI-heli on juba aktiveeritud, kuid heli pole ikka kuulda, proovige määrata seadme digitaalseks helivorminguks PCM-i (impulss-koodmodulatsioon). Juhiseid vt seadmega kaasasolevatest dokumentidest.
22.5 Wi-Fi ja internet Klienditeenindus/remont Wi-Fi võrku ei leitud või see on häiritud • Läheduses asuvad mikrolaineahjud, DECT-telefonid või muud Wi-Fi 802.11b/g/n seadmed võivad juhtmeta võrku häirida. • Veenduge, et võrgu tulemüürid lubavad juurdepääsu teleri juhtmeta ühendusele. • Kui juhtmeta võrk ei toimi kodus õigesti, proovige juhtmega võrgu installimist. Tootetoe ja remonditeenuse saamiseks helistage oma riigi klienditeeninduskeskusse.
23 Teleri kahjustamise oht! Ohutus ja hooldus Enne teleri ühendamist vooluvõrku veenduge, et toitepinge vastab teleri tagaküljel toodud väärtusele. Ärge kunagi ühendage telerit sellest väärtusest erineva pingega vooluvõrku. 23.1 Ohutus Tähtis! Laste vigastuse oht! Enne teleri kasutamist lugege kõik ohutusjuhised mõttega läbi. Juhiste eiramisest tingitud kahjudele garantii ei laiene. Järgige neid ettevaatusabinõusid, et vältida teleri ümberkukkumist ja seeläbi laste vigastamist.
Madalad temperatuurid Kui telerit transporditakse madalamal temperatuuril kui 5 °C või 41 °F, pakkige teler enne pistikupessa ühendamist lahti ja oodake, kuni teleri temperatuur ühtlustub toatemperatuuriga. Niiskus Väga harva võib juhtuda, et temperatuuri ja niiskuse tõttu tekib teleri klaasist esiosa sisse vähene kondensaat. Selle vältimiseks hoidke teler otsesest päikesevalgusest, kuumusest ja liigsest niiskusest eemal.
CE-vastavus Siinkohal deklareerib TP Vision Europe B.V., et see teler on vastavuses direktiivide 2014/53/EL (RED), 2009/125/EÜ (ökodisain), 2010/30/EL (energiamärgis) ja 2011/65/EÜ (RoHS) põhinõuete ja muude asjakohaste sätetega. 24 Kasutustingimused 2016 © TP Vision Europe B.V. Kõik õigused kaitstud. Selle toote tõi turule TP Vision Europe B.V. või üks tema filiaalidest (edaspidi TP Vision), kes on toote valmistaja. TP Vision annab garantii telerile, mille pakendis oli see brošüür.
25 Autoriõigused 25.1 MHL 25.5 MHL, Mobile High-Definition Link ja MHL-i logo on MHL, LLC kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid. DTS 2.0 + Digital Out ™ DTS patentide kohta vt http://patents.dts.com. Toodetud DTS Licensing Limitedi litsentsi alusel. DTS, sümbol & DTS koos sümboliga on registreeritud kaubamärgid ja DTS 2.0+Digital Out on DTS, Inc.-i kaubamärk. © DTS, Inc. Kõik õigused kaitstud. 25.2 Ultra HD 25.6 "DIGITALEUROPE UHD Display" logo on DIGITALEUROPE'i kaubamärk.
kopeerimiskaitsega sisu. Kui seadmes ei järgita sisu kasutamise piiranguid, võivad sisu omanikud nõuda Microsoftilt seadme PlayReady kaitsega sisu esitamise õiguse tühistamist. Tühistamine ei tohiks mõjutada kopeerimiskaitseta sisu või muu juurdepääsupiirangu tehnoloogiaga kaitstud sisu. Sisu omanikud võivad nõuda sisule juurdepääsuks PlayReady värskendamist. Kui te värskendusest keeldute, ei pruugi värskendust vajava sisu kasutamine olla võimalik. 25.
26 Lahtiütlus seoses kolmandate osapoolte pakutavate teenuste ja/või tarkvaraga Kolmandate osapoolte pakutavad teenused ja/või tarkvara võivad muutuda, katkeda või lõppeda eelneva etteteatamiseta.TP Vision ei kanna sellistes olukordades mingit vastutust.
Indeks Helistiil 55 Heliväljundi ühtlustamine 18 Heliväljundi nihe 17 Heliväljundi sätted 17 Heliväljundi viivitus 17 Heliväljundi vorming 17 A Antenn, käsitsi paigaldamine 67 Antenniühendus 7 App gallery 47 Arvuti, ühendamine 23 Audio Out – Optical, nõuanded 14 Automaatne helitugevuse ühtlustamine 56 Automaatne väljalülitamine 25 Avatud lähtekoodiga tarkvara 75 I Incredible Surround 56 Interaktiivne TV 33 Interaktiivne TV, teave 32 Ö Ökoseaded 57 I Ü iTV 32 Ühendamine, USB-mälupulk 22 Ühenduvusjuhen
Lisaheli keel 31 Lisasubtiitrite keel 30 Lisateleteksti keel 32 Smart TV 45 Subtiiter 30 Subtiitri keel 30 Suvandid kanalil 30 M T Mäng või arvuti 41 Mäng või arvuti, säte 52 Mängukonsool, ühendamine 19 Müravähendus 54 Meedia 42 Meediafailid, arvutist või võrgumälust 42 Meediafailid, USB-kettalt 42 Miracast™, sisselülitamine 44 Miracasti ühenduse tühjendamine 10 MPEG-artefakti vähendamine 54 Tarkvara, värskendamine 74 Telekava 34 Telekava, andmed ja teave 34 Telekava, meeldetuletus 35 Teleri alusel, te
Videokaamera, ühenda 22 Videolaenutus 47 Videovalik 30 W Wi-Fi 8 WoWLAN 9 Y YPbPr-ühendused, nõuanded 14 100
Powered by TCPDF (www.tcpdf.