8548 Series Kasutusjuhend 43PUS8548 50PUS8548 55PUS8548 65PUS8548 Register your product and get support at www.philips.
Sisukord 8.11 Fotokaamera 33 8.13 Arvuti 33 1 Avakuva 4 1.1 Tutvustus 4 1.3 Google TV ja Põhirežiim 4 9 Ühendage oma teler 35 9.1 Võrk ja internet 35 2 Seadistamine 6 9.2 Google’i konto 2.1 Lugege ohutusjuhiseid 6 10 Internet 37 2.3 Nõuanded paigutamiseks 6 10.1 Käivitage Internet 37 11 Allikad 38 11.1 Seadmele lülitumine 38 12 Kiirmenüü ja sagedased sätted 39 13 Kuva ja heli 40 13.1 Pilt 40 13.3 Heli 43 1.2 Töölaud ja seadistused 1.4 Avakuva avamine 2.
17.6 Oma fotode vaatamine 64 18 Nutitelefonid ja tahvelarvutid 67 18.1 Philipsi rakendus TV Remote 67 19 Mängud 68 19.1 Mida vajate? 68 19.3 Mängige mängu mängukonsooli või arvutiga 68 17.7 Esitage oma muusikat 19.2 Mängupuldid 68 19.4 Mängimise juhtriba 68 20 Netflix 69 21 Alexa 70 21.1 Teave Alexa kohta 70 22 Tehnilised andmed 71 22.1 Keskkonnahoidlik 71 22.3 Operatsioonisüsteem 71 21.2 Alexa kasutamine 22.2 Toide 22.4 Vastuvõtt 22.5 Ekraani tüüp 22.
1 1.2 Avakuva Töölaud ja seadistused Esipaneel 1.1 Töölaud on Google’i teleri külgpaneel, mis annab juurdepääsu seadistustele, seadme juhtnuppudele, teadetele ja muule. Tutvustus Oma Google’i teleri eeliste nautimiseks ühendage teler Internetiga. Vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu HOME, et avada avakuva. Sarnaselt Androidiga nutitelefoni või tahvelarvutiga on avakuva teie teleri keskmeks. Avakuval saate otsustada, mida soovite vaadata, sirvides meelelahutuse võimalusi rakendustes ja Live TV-s.
Avakuva erinevused Põhirežiimi avakuval on ainult kaks rida ja puuduvad vahekaardid. Esimene rida, Kodu, sisaldab teleri funktsioonide kasutamiseks ikoone Vaata TV-d, Telekava, Allikad ja Töölaud. Teine rida, Rakendused, sisaldab kõiki eelinstallitud rakendusi. Põhirežiimis ei ole suvandil Töölaud isiklikku profiili ning selles saab ainult muuta seadistusi ning kuvada süsteemiteateid. Google TV avakuval on mitu vahekaarti, nagu Kodu, Rakendused, Teek ja Otsi.
seinakinnitus peab vastama teleri kaalu kohta käivatele ohutusstandarditele. Enne teleri paigutamist lugege ka ohutusjuhiseid. TP Vision Europe B.V. ei vastuta õnnetuse või vigastusega lõppenud vale paigaldamise või kinnitamise eest. 2 Seadistamine 2.1 Lugege ohutusjuhiseid Enne teleri kasutamist lugege läbi ohutusjuhised. 2.3 Juhiste lugemiseks vajutage menüüs Abi > Kasutusjuhend värvinuppu Võtmesõnad ja valige Ohutusjuhised.
Kuigi see teler on väga väikese energiatarbega, tõmmake toitejuhe energia säästmiseks pistikupesast välja, kui te ei kasuta telerit pikema aja jooksul. Teleri sisse- ja väljalülitamise kohta lisateabe saamiseks vajutage menüüs Help värvinuppu Võtmesõnad ja valige Sisselülitamine. 2.5 Antennikaabel Sisestage antennipistik kindlalt porti Antenn. Võite ühendada oma antenni või antenni jaotussüsteemist edastatava signaalikaabli. Kasutage IEC 75-oomist RF-koaksiaalantenni.
Teleri vaatamise juurde naasmine või interaktiivse telerirakenduse peatamine. Kuid see ei pruugi osade rakendustega toimida, käitumine oleneb kolmanda osapoole telerirakendusest. 3 Kaugjuhtimispult 3.1 Nuppude ülevaade Ülemine (tüüp 2) Ülemine (tüüp 1) 1. – (Ooterežiim / Sees) Teleri sisselülitamine või tagasi ooterežiimile. Teleri taaskäivitamiseks hoidke kolm sekundit all. 1. – (Ooterežiim / Sees) Teleri sisselülitamine või tagasi ooterežiimile.
Keskosa All 1. – (Telekava) / (LIST) Telekava avamine või sulgemine. Kanalite loendi avamiseks vajutage pikalt. 2. – (Helitugevus) Vajutage nuppu + või – helitugevuse muutmiseks. 1 - OK nupp Valiku või seade kinnitamiseks. Kanalite loendi avamiseks teleri vaatamise ajal. 3. – Numbrinupud Kanali vahetu vahetamine. 2. – (Tagasi) Eelmisele valitud kanalile lülitamine. Eelmisesse menüüsse naasmine. Eelmisesse rakendusse / eelmisele veebilehele naasmine. 4.
Märkus. olete rääkimise lõpetanud, vabastage otsingu alustamiseks nupp . Tulemuste ilmumiseks võib kuluda veidi aega. 3 - Otsingutulemuste loendist saate valida soovitud üksuse. 1 - Kui pult on edukalt sidumisrežiimi jõudnud, hakkab LED-indikaatorrõngas puldi esiküljel oleva mikrofoni ümber vilkuma. 2 - Kaugjuhtimispulti tuleb sidumise ajal hoida teleri lähedal (1 m kaugusel), et sidumine õnnestuks. 3 - Kui nupu vajutamine ei ava teleris hääljuhtimise välja, siis sidumine ei õnnestunud.
4 4.2 Sisse- ja väljalülitamine Teleri klahvid Kui kaotasite puldi või selle patareid on tühjad, saate siiski kasutada mõningaid teleri põhifunktsioone. Põhimenüü avamiseks tehke järgmist. 4.1 1 - Kui teler on sisse lülitatud, vajutage põhimenüü kuvamiseks teleri tagaküljel olevat juhtkanginuppu. 2 - Vajutage vasakule või paremale, et valida Helitugevus, Kanal või Allikad. Demorežiimi käivitamiseks valige Demo.
saadaolevate kanalite Kiiret või Täielikku paigaldamist, valige üks neist kahest. Teler paigaldab satelliitkanalid ja raadiojaamad. 9 - Satelliidi seadistuse ning paigaldatud kanalite ja raadiojaamade salvestamiseks valige Valmis. 5 Kanali paigaldamine 5.1 Satelliitkanalite paigaldamine Sateliidikanalite otsingu seadistused Teave satelliitkanalite paigaldamise kohta Sateliidikanalite otsingu seadistused on vastavalt riigile eelnevalt määratud.
Kanalite paketid Kasutajariba sagedus Satelliidi operaatorid võivad pakkuda kanalite pakette, mis sisaldavad tasuta (vabaesitusega) kanaleid, ja võimaldavad riigile sobivat sortimist. Mõned satelliidid pakuvad tellimuspakette - tasuliste kanalite kogu. Lisaks ainulaadsele kasutajariba numbrile vajab sisseehitatud satelliitvastuvõtja valitud kasutajariba numbri sagedust. Enamasti kuvatakse need sagedused Unicable'i jaotuskarbil kasutajariba numbri kõrval.
valige Salvesta ja seejärel vajutage nuppu OK. 8 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). süsteemi satelliitvastuvõtja kasutab sama kasutajariba numbrit. Tundub, et mõned satelliitkanalid on kanalite loendist kadunud. • Kui tundub, et osa satelliitkanaleid on kadunud või ümber paigutatud, siis võis edastaja muuta nende kanalite transponderi asukohta. Kanalite asukoha taastamiseks kanalite loendis võiksite proovida kanalite paketti värskendada.
1 - Valige Seadistused > Kanalid ja sisendid > Kanalid > Antenni/kaablikanalite otsing või Antenni paigaldamine ja vajutage nuppu OK. 2 - Vajadusel sisestage PIN-kood. 3 - Valige Kanali värskendusteade ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige Väljas ja vajutage nuppu OK. 5 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage (vasakule) või menüü sulgemiseks Tagasi. 10 - Valige soovitud kanalite tüüp - Digi- ja analoogkanalid või Ainult digikanalid - ja vajutage nuppu OK. 7 - Valige Edasi ja vajutage nuppu OK.
Võrgu sagedusrežiim Tasuta/kodeeritud Kui kavatsete telekanalite otsimiseks kasutada Sageduse skannimisel Kiirotsingu meetodit, valige Automaatne režiim. Teler kasutab ühte eelnevalt määratud võrgu sagedustest (või lähtestamiskanalit), mida kasutavad enamik teie riigi kaabliteenuse pakkujaid. Kui teil on tellitud tasulised teleteenused ja tingimusjuurdepääsu (CAM) moodul, valige Vaba + skrambleeritud. Kui te pole tellinud tasulisi kanaleid või teenuseid, võite valida Ainult vabad kanalid.
sisestada. Vajutage nuppu (paremale), et valida Otsing ja vajutage nuppu OK kanali automaatselt otsimiseks. Leitud kanal kuvatakse ekraanile ja kui vastuvõtt on nõrk, vajutage uuesti nuppu Otsi. Kui soovite kanali salvestada, valige Valmis ja vajutage nuppu OK. Kanalite loendi kopeerimine Kanalite loendi kopeerimiseks tehke järgmist. 1 - Lülitage teler sisse. Sellesse telerisse peaks olema paigaldatud kanalid. 2 - Ühendage USB-mälupulk.
Seadistatud teleritesse Olenevalt sellest, kas teler on juba seadistatud või mitte, peate kasutama erinevat kanalite loendi üleslaadimise viisi. Juba seadistatud telerisse 1 - Kontrollige teleri riigi seadistust. (Selle seadistuse kontrollimiseks vt ptk „Kõikide kanalite uuesti paigaldamine“. Käivitage see toiming, kuni jõuate riigi seadistuseni. Vajutage nuppu Tagasi paigaldamise tühistamiseks.) Kui riik on õige, jätkake juhisega 2. Kui riik ei ole õige, peate paigaldamist otsast peale alustama.
6 Kanalite loendi avamine Kanalid Täieliku kanaliloendi kõrvalt saate valida filtreeritud loendi või ühe oma lemmikute loenditest. 6.1 Aktiivse kanaliloendi avamiseks tehke järgmist. Kanalite paigaldamine 1 - Vajutage nuppu , et lülituda telerile. 2 - Vajutage OK, et avada aktiivne kanaliloend. 3 - Või vajutage kanaliloendi avamiseks pikalt nuppu Telekava . 4 - Kanaliloendi sulgemiseks vajutage nuppu Tagasi.
6.3 tulevaid saateid. Kanalite loendi sortimine Kanali lukustamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu . 2 - Kanalite loendi avamiseks vajutage nuppu OK. Vajaduse korral vahetage kanaliloendit. 3 - Valige kanal, mille soovite lukustada. 4 - Vajutage OPTIONS ja valige Lukusta kanal ning vajutage nuppu OK. 5 - Sisestage oma 4-kohaline PIN-kood, kui teler seda küsib. Lukustatud kanal on tähistatud lukumärgiga . 6 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage (vasakule) või menüü sulgemiseks Tagasi.
Vanemakontrolli piirangu väljalülitamiseks valige Puudub. Ent mõnedes riikides peate seadma vanusepiirangu. Subtiitrid suvandi Sees, siis esitatakse subtiitreid juhul, kui need on saadaval. Selleks, et teada saada, kas tegemist on analoog- või digikanaliga, lülituge kanalile ja avage alammenüü Teave menüüs OPTIONS. Mõne edastaja/operaatori puhul blokeerib teler üksnes kõrgema piiranguga saated. Vanemakontrolli piirang määratakse kõigile kanalitele.
parendamine, kui on olemas. Saadaval ainult siis, kui heliseade Clear dialogue on Sees ja helivoog on AC-4. Heli keele valimine Kui eelistatud keeltes heli pole, võite valida mõnes muus keeles heli. Kui üheski keeles heli pole saadaval, ei saa seda suvandit valida. HbbTV ja operaatori rakenduste seadistused Kui teie eelistatud keeltes heli pole, tehke heli keele valimiseks järgmist. Vaadake või kohandage HbbTV ja operaatori rakenduste seadistusi. 1 - Vajutage nuppu OPTIONS .
Ühisliides Mono/stereo Kui paigaldasite CAM-mooduli üldliidese pessa, saate vaadata CAM-i ja operaatori teavet või muuta mõningaid CAM-iga seotud seadistusi. Analoogkanali heli saate lülitada mono- või stereoheli peale. Et lülitada heli mono- või stereoheli peale, tehke järgmist. CAM-i teabe vaatamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu SOURCES. 2 - Valige kanali tüüp, mille puhul kasutate Teleri vaatamise korral CAM-moodulit. 3 - Vajutage nuppu OPTIONS ja valige Ühisliides.
2 - Kui olete valmis, valige Sulge ja vajutage nuppu OK. lemmikute loend ja vajutage nuppu OK. 3 - Kinnitage lemmikute loendi eemaldamine. 4 - Kanaliloendi sulgemiseks vajutage nuppu Tagasi. Teler lülitub äsja loodud nimekirjale Lemmikute loend. Saate lisada korraga palju kanaleid või kopeerida kanalite loendi koos kõigi kanalitega nimekirja Lemmikute loend ja siis mittevajalikud eemaldada. Kanalite ümberpaigutamine Jaotises Lemmikute loend olevad kanalid nummerdatakse uuesti.
4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Teletekst ühendatud seadmest Mõned telekanaleid vastuvõtvad seadmed pakuvad ka teleteksti. Teleteksti avamiseks ühendatud seadmes tehke järgmist. 6.7 Interaktiivne TV 1 - Vajutage nuppu ALLIKAD, valige seade ja vajutage nuppu OK. 2 - Vajutage seadmes kanali vaatamise ajal nuppu OPTIONS , valige suvand Kuva seadme nupud, seejärel valige nupp ja vajutage nuppu OK. 3 - Seadme nuppude peitmiseks vajutage nuppu Tagasi.
telekanalile ja vajutage nuppu Tagasi.
7 Otsing žanri järgi Telekava Kui teave on saadaval, võite otsida telekavas olevaid saateid žanri alusel, nt filme, spordisaateid. 7.1 Saadete otsimiseks žanri alusel tehke järgmist. Telekava andmed 1 - Vajutage nuppu TV GUIDE. 2 - Vajutage nuppu OPTIONS . 3 - Valige Otsing žanri järgi ja vajutage OK. 4 - Valige soovitud žanr ja vajutage nuppu OK. Kuvatakse leitud saadete loend. 5 - Menüü sulgemiseks vajutage nuppu Tagasi.
8 HDMI ARC ja eARC Seadmete ühendamine Ainult teleri port HDMI 2 toetab suvandit HDMI ARC (helitagastuskanal) ja HDMI eARC. Kui seadmel (tavaliselt kodukinosüsteemil, heliprojektoril või AV-vastuvõtjal) on samuti olemas HDMI ARC port, ühendage see teleri pessa HDMI 2. HDMI ARC pordi kasutamisel ei pea te ühendama lisahelikaablit, mis edastab telepildi helisignaali kodukinosüsteemi. HDMI ARC ühenduse kaudu edastatakse mõlemat signaali. 8.
Seadistused > Kanalid ja sisendid > Sisendid > EasyLink > kaugjuhtimispult > Sees. täielikult. HDMI CEC süsteemide nimed on nende omanike omand. EasyLink- EasyLink-kaugjuhtimispuldi funktsiooni sisse- või väljalülitamiseks. Pange tähele, et ühendatud HDMI CEC-ühilduvusega seadmete helitugevust saate alati juhtida, olenemata sellest seadistusest. HDMI Ultra HD See teler suudab näidata Ultra HD signaale.
värskendussagedus) maksimaalse sisenderaldusvõimega kuni 3840 × 2160p (ainult HDMI 1 ja HDMI 2) ja 1920 – 1080p. Kui videosisendi kaadrisagedus on suurem kui 60 Hz (sh maksimaalse kaadrisagedusega 120 Hz VRR video), lubab teler automaatselt suvandi Ülim liikumise selgus. Selles režiimis toetab teler kõrget värskendussagedust ja ekraani efektiivne vertikaalne eraldusvõime on piiratud 1080p-ga. Seda seadistust on soovitatav kasutada uue mänguarvuti või -konsooliga.
Teleri sisselülitamisel võib CAM-mooduli aktiveerimiseks kuluda mõni minut. Kui CAM-moodul on sisestatud ja tasu makstud (tellimismeetodid võivad olla erinevad), võite vaadata neid skrambleeritud kanaleid, mida toetab CAM-kiipkaart. 8.4 CAM koos kiipkaardiga - CI+ CI+ CAM-moodul ja kiipkaart on mõeldud üksnes teie telerile. CAM-mooduli eemaldamisel ei saa te enam vaadata skrambleeritud kanaleid, mida toetab CAMmoodul. Sellel teleril on CI+ tingimusliku juurdepääsu valmidus.
8.7 8.9 Kõrvaklapid USB-klaviatuur Võite ühendada kõrvaklapid teleri tagaküljel olevasse porti . See on 3,5 mm miniport. Kõrvaklappide helitugevust saate reguleerida eraldi. Ühendamine Teleril teksti sisestamiseks ühendage USB-klaviatuur (USB-HID-tüüpi). Helitugevuse reguleerimiseks tehke järgmist. Kasutage ühendamiseks üht USB-porti. 1 - Vajutage nuppu Helitugevus , valige noolega (vasaknool) või (paremnool) kõrvaklappide ikoon.
Kui sisuloendit ei kuvata automaatselt, vajutage nuppu SOURCES ja valige USB. Võib juhtuda, et teie kaamera tuleb seadistada sisu edastamisega sisuedastusprotokolliga (PTP). Lisateavet saate fotokaamera kasutusjuhendist. 8.10 USB-mäluseade Võite vaadata fotosid või esitada muusikat või videoid ühendatud USB-mäluseadmelt või -kõvakettalt. Ultra HD USB-ga Sisestage USB-mäluseade sisselülitatud teleri ühte USB-porti. Saate vaadata fotosid Ultra HD resolutsiooniga ka ühendatud USB-seadme või mälupulgaga.
8.13 Arvuti Võite ühendada arvuti kvaliteetse HDMI-kaabli abil teleriga ja kasutada telerit arvutimonitorina. * Märkus Nvidia graafikakaardi kasutajatele. Kui ühendate arvuti HDMI kaudu teleriga, võib Nvidia kaart väljastada automaatselt telerisse muutuva värskendussagedusega (VRR) video, kui teleri HDMI Ultra HD seadistus on Optimaalne (automaatne mäng) või Optimaalne (automaatne mäng 120Hz Pro).
9 Probleemid Ühendage oma teler Juhtmeta võrku ei leitud või see on häiritud • Läheduses asuvad mikrolaineahjud, DECT-telefonid või muud Wi-Fi 802.11b/g/n/ac seadmed võivad juhtmeta võrku häirida. • Veenduge, et võrgu tulemüürid lubavad juurdepääsu teleri juhtmeta ühendusele. • Kui juhtmeta võrk ei toimi kodus õigesti, proovige juhtmega võrgu installimist. 9.1 Võrk ja internet Koduvõrk Philips Google TV kõigi võimaluste nautimiseks peab teie teleril olema internetiühendus.
koosneb e-posti aadressist ja salasõnast. Kui teil veel pole Google'i kontot, kasutage selle loomiseks tavavõi tahvelarvutit (accounts.google.com). Kui te ei loginud sisse teleri algse seadistuse käigus, saate alati hiljem sisse logida. Võrgu ja interneti seadistused Vaata võrgu seadistusi Seadistused > seadistusi. Võrk ja Internet > Vaata võrgu Pärast teleri seadistamist sisselogimiseks tehke järgmist. Siin näete kõiki kehtivaid võrguseadeid.
10 Internet 10.1 Käivitage Internet Saate teleris Internetti sirvida. Võite vaadata mis tahes veebisaiti, kuid enamik neist pole ette valmistatud teleekraanil vaatamiseks. • Mõned lisandprogrammid (nt programmid veebilehtede või videote vaatamiseks) pole teleris saadaval. • Te ei saa neid faile saata ega alla laadida. • Veebisaite kuvatakse lehthaaval ja täisekraanil. Veebilehitseja käivitamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu HOME.
11 Allikad 11.1 Seadmele lülitumine Allikate loendist saate lülituda ükskõik millisele ühendatud seadmele. Saate lülituda tuunerile teleri vaatamiseks või avada ühendatud USB-mäluseadme sisu. Saate lülituda ühendatud seadmetele nende saadete vaatamiseks, digitaalvastuvõtjale või Blu-raymängijale. Ühendatud seadmele lülitumiseks tehke järgmist. 1 - Allikamenüü avamiseks vajutage nuppu SOURCES . 2 - Valige üks üksus allikate loendist ja vajutage OK. Teler kuvab seadme saate või sisu. * Märkus.
12 Kiirmenüü ja sagedased sätted Kiirmenüüst ja sagedastest sätetest leiate kiire viisi teleri funktsioonide või seadete menüüde kasutamiseks. Kiirmenüü / sagedaste sätete ja üksuse avamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage Kiirmenüü avamiseks nuppu Kiirmenüü / MENU . 2 - Vajutage suvandite Kiirmenüü ja Sagedased sätted vahel vahetamiseks nooli (vasak) või (parem). 3 - Valige üksus ja vajutage selle avamiseks või käivitamiseks OK.
filmivaatamiseks. • ECO – kõige energiasäästlikum seadistus. • Film – parim filmide vaatamiseks algse stuudioefektiga. • Mäng* – parim mängimiseks. • Monitor** – ideaalne arvutirakenduste kuvamiseks. Originaalvideot kuvatakse minimaalse töötlusega. • Calman – Calmani värvide kalibreerimine. 13 Kuva ja heli 13.1 Pilt Pildiseadistused * Pildi stiil – Mäng on saadaval ainult HDMI video ja video voogesituse rakenduste kasutamisel.
Seadistused > Kuva ja heli > Pilt > Automaatne filmi pildistiil > Automaatne filmi pildistiil. seadistuse määramiseks. Märkus. Pole mõne mudeli puhul saadaval, kui Ümbritsevate tumedate üksikasjade optimeerimine või Tumedate üksikasjade optimeerimine on määratud olekusse Sees. Lülitage sisse või välja filmisisu automaatseks tuvastamiseks ja määrake oma eelistus kohas Seadistused > Kuva ja heli > Pilt > Automaatne filmi pildistiil > Eelistatud filmi pildistiil.
taseme väärtusele Minimaalne, Keskmine või Maksimaalne igat tüüpi HDR-sisu jaoks. Värvivõimendus on määratud olekule Väljas. Värvide Punane, Kollane, Roheline, Tsüaan, Sinine ja Magenta suvandite Värvitoon, Küllastus ja Intensiivsus seadistamiseks või vaikeväärtuse taastamiseks. Kui soovite taastada kõigi seadistuste vaikeväärtuse, valige Taasta kõik vaikesätted. Värvus Seadistused > Kuva ja heli > Pilt > Värvus. Teravus Küllastus Täiustus Seadistused > Kuva ja heli > Pilt > Värvus > Küllastus.
vaatamisel teistsugune elamus. (Väljas, Puhas kino, Film, Standardne, Sujuv, Isiklik) et see täidab kogu ekraani. Pilti moonutatakse minimaalselt ja subtiitrid jäävad nähtavaks. See ei sobi arvutisisendi kasutamisel. Mõne erakordse pildisisu korral võivad mustad ribad endiselt näha jääda. Pildisisu kuvasuhe võib muutuda. • Mahuta ekraanile - pilti suumitakse ekraani täitmiseks automaatselt ilma moonutuseta. Mustad ribad võivad jääda nähtavale. See ei sobi arvutisisendi kasutamisel.
heli > Heli > ekvalaiser. 13.3 Heli Personaalsed seadistused > AI Valige Sees, et lubada intelligentne ekvalaiseri kohandamine helisisu ja kohandatud seadistuste põhjal. Helistiil Stiili valimine Seadistused > Kuva ja heli > Kohandatud AI ekvalaiser Heli > Helistiil. Seadistused > Kuva ja heli > Heli > Personaalsed seadistused > Kohandatud AI ekvalaiser. Heli lihtsaks reguleerimiseks võite kasutada helistiili abil eelmääratud seadistusi.
Philips Sound • Wi-Fi võrk heli kõlarid ja bassikõlar ühendatud Play-Fi seadmetele. Vasakul küljel olev graafik näitab kõlarite asendit. 3 - Soovitav on kasutada seadistust TV+ Two , sest see loob spetsiaalse keskse kanali, mis tagab dialoogi selguse. 4 - Kui seadmed on määratud, valige Jätka…, et lõpetada kodukinosüsteemi seadistamine. DTS Play-Fi toega seadme ühendamine 1 - Laadige alla rakendus Philips Sound ja installige see oma telefoni või tahvelarvutisse.
saate reguleerida valikus Sagedased sätted või Kuva ja heli > Heli. Seda saab kasutada ainult EasyLink 2.0-ga ühilduvas HDMI-helisüsteemis. Juhtimise aktiveerimiseks veenduge, et menüü-üksuse EasyLink 2.0 heli reguleerimine seadistuseks on määratud Sees jaotises Kanalid ja sisendid > Sisendid. • Standardne – kõlarite väljund järgib originaalkanaleid. • Ruumiline AI – optimaalne ruumiline efekt tänu AI analüüsile. DRC Seadistused > 2.0 > DRC. Helistiili valimine Seadistused > 2.0 > Heli stiil.
ja HDMI-allika sisendi helitaseme erinevuse tasakaalustamiseks. Teleri kõlarite helitugevuse deltaväärtuse reguleerimiseks vajutage nooli / navigeerimisklahve. Ruumi järgi kalibreerimine Ruumi järgi kalibreerimine Seadistused > Kuva ja heli > järgi kalibreerimine. Heli > Ruumi * Märkus. Delta helitugevus on saadaval juhul, kui sisendallikaks on seatud HDMI või analoogallikad ning heliväljundiks on seatud TV kõlarid või HDMI helisüsteem.
13.5 Digitaalväljundi seadistused Ambilight Optilistele ja HDMI ARC helisignaalidele on saadaval digitaalväljundi seadistused. Ambilighti sisse- või väljalülitamine Digiväljundi vormindus Seadistused > Kuva ja heli > > Digitaalväljundi vorming. Ambilighti sisselülitamine Heliväljund Sisselülitamiseks vajutage nuppu AMBILIGHT või valige Seadistused > Kuva ja heli > Ambilight > Ambilighti stiil > Lubage. Seadke teleri heli väljundsignaal kodukinosüsteemi helitöötlusfunktsioonide jaoks sobivaks.
1 - Vajutage AMBILIGHT. 2 - Kerige suvandi Järgi heli juurde. 3 - Valige soovitud stiil ja vajutage nuppu OK. 4 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage (vasakule) või menüü sulgemiseks Tagasi. Järgi rakendust Järgi rakendust – seade on saadaval ainult siis, kui juhite Ambilighti rakenduse Philips TV Remote abil. Saadaolevad suvandi Järgi heli stiilid on järgmised.
Seadistused > Kuva ja heli > Ambilight > Ambisleep > Heli. Küllastus Valige Ambisleepi jaoks eelistatud loodusheli. Olemasolevad loodushääled on järgmised. Seadistused > Kuva ja heli > Ambilight > Täpsemalt > • Lõke • Vihm Ambilighti küllastuse taseme muutmiseks vajutage nooli / navigeerimisklahve. • Vihmamets • Troopiline rand • Kosk • Vaikne Saate neutraliseerida värvitud seina mõju Ambilighti Küllastus. värvidele Seadistused > Kuva ja heli > Ambilight > Täpsemalt > Seina värv.
– Muusika: muusikapala mängimiseks äratamisel. - Helitugevuse sisselülitamine: muusika helitugevus äratamisel. – Ilm: kohaliku ilmaennustuse seadistused. – Eelvaade: saate äratusefekti enne vaadata. Ambilightiga töötavate Philips Wireless Home Speakers kõlarite sisse-/väljalülitamine Seadistused > Kuva ja heli > Ambilight > Philips Wireless Home Speakers > Lubage/keelake. Kui teler on ootel ja äratuse aeg jõuab kätte, ärkab teler ooterežiimist.
Te saate määrata Aurora teema taasesituse kestuse, ajalimiidini jõudmisel läheb teler ooterežiimi. Teleri ooterežiimile panemiseks tehke järgmist. 1 - Kui rakendus Aurora on aktiveeritud, vajutage nuppu OPTIONS. 2 - Valige teleri ootele panemiseks 1 tund, 2 tundi või 4 tundi. 3 - Kaks minutit enne taimeri aegumist kuvab teler dialoogi, mis annab võimaluse lülituda kohe ooterežiimi või lükata see 1 või 2 tunni võrra edasi.
4 - Võite kasutada ka puldi nuppe Stopp, Peata, Tagasikerimine või Edasikerimine. 5 - Rakenduse Movies & TV peatamiseks vajutage korduvalt nuppu Tagasi või vajutage nuppu EXIT. 14 Rakendused 14.1 Teave rakenduste kohta * Märkus. Kui reas Teie rakendused ei ole rakendust Google TV, saate seda otsida otsinguväljal ja valida kas Ava või Installi. Leiate kõik lemmikrakendused kodumenüü reast Teie rakendused.
• Teie teleril peab olema internetiühendus. • Te peate teleris Google'i kontoga sisse logima. • Lisage oma Google'i kontole krediitkaart uute mängude ostmiseks. 3 - Valige Seadistused > Vanemlik järelevalve. 4 - Valige soovitud iga. 5 - Sisestage taotluse korral PIN-kood. 6 - Google Play poe sulgemiseks vajutage korduvalt nuppu Back või vajutage nuppu EXIT. Uute mängurakenduste valimiseks ja telerisse paigaldamiseks käivitage rakendus Google Play Games. Mõned mängud on tasuta.
14.4 Rakenduste haldamine Seadistused > Rakendused. Kui peatate rakenduse ja naasete kodumenüüsse, siis rakendust tegelikult ei peatata. Rakendus töötab endiselt taustal, et olla selle uuesti käivitamisel hõlpsalt kättesaadav. Sujuvalt toimimiseks peavad paljud rakendused salvestama veidi teavet teleri vahemällu. Võib-olla oleks hea peatada rakendus täielikult või kustutada konkreetse rakenduse vahemälu andmed, et optimeerida rakenduste üldist toimimist ja vähendada teleri mälu kasutust.
Tarkvara värskendamise ajal puudub pilt ning teler lülitub uuesti sisse-välja. See võib juhtuda mitu korda. Värskendamiseks võib kuluda mõni minut. Oodake, kuni teleri pilt tuleb tagasi. Tarkvara värskendamise ajal ärge vajutage ei teleril ega puldil toitenuppu . 15 Süsteem 15.1 Ise tarkvara värskenduse otsimiseks tehke järgmist. Kasutushõlbustus Seadistused > Süsteem > 1 - Valige Seadistused > Süsteem > Teave > Süsteemiuuendus > Internet (soovitatud) ja vajutage nuppu OK.
kustutage fail autorun.upg USB-mälupulgalt. Juriidiline teave Avatud lähtekoodiga tarkvara Tarkvara automaatne värskendamine Selles teleris kasutatakse avatud lähtekoodiga tarkvara. TP Vision Europe B.V-lt saab tellida teleris kasutatud autoriõigusega kaitstud avatud lähtekoodiga tarkvarapakettide lähtekoodi koopia, kui selle avaldamine on litsentsidega nõutud. Võimaldab sisse lülitada teleri tarkvara automaatse värskendamise. Jätke teler ooterežiimi.
15.3 15.5 Kuupäev ja kellaaeg USB-klaviatuuri seadistused Seadistused > Võite määrata paigaldatud USB-klaviatuuri Süsteem > Kuupäev ja kellaaeg. paigutuse. Seadistused > Süsteem > Klaviatuur > klaviatuuri seaded. Automaatne kuupäev ja kellaaeg Seadistused > Süsteem > Kuupäev ja kellaaeg > Automaatne kuupäev ja kellaaeg. USB- Seadke võrgu pakutava aja kasutamiseks või seadke süsteemiaja kasutamiseks Väljas. Ühendage USB-klaviatuur ühte teleri küljes olevasse USB-porti.
Seadke teleri ekraani automaatse väljalülitamise aeg, et säästa energiat. Saate ajaks määrata 15 minutit, 30 minutit, 1 tund, 4 tundi, 8 tundi , 12 tundi, 24 tundi või Mitte kunagi. 15.9 Esitamine Mida vajate? Kui teie mobiilseadmes oleval rakendusel on Google Cast, saate edastada selle rakenduse oma telerisse. Otsige mobiilirakenduses Google Casti ikooni. Teleris esitatava sisu juhtimiseks saate kasutada oma mobiilseadet. Google Cast toimib Androidi ja iOS-iga.
Logo ja ribareklaami seadistamine Koodi määramine ja muutmine Seadistused > Süsteem > Jaemüügirežiimi seaded > Poe konfiguratsioon > Logod ja reklaam. Uue koodi seadistamine või muudetud koodi lähtestamine Seadistused > Süsteem > Seadista kood / Muuda koodi. Seadistage, et kuvada Funktsioonide logod või Ribareklaam või väljalülitamiseks Väljas. Lapselukk > Lapseluku koodi kasutatakse kanalite või saadete lukustamiseks või lukust vabastamiseks.
korduvalt nuppu (vasakule). 16 Kaugjuhtimispult ja tarvikud Saate traadita Bluetooth®-seadmega ühenduse luua või ühenduse katkestada. Samuti saate Bluetooth®-seadme eemaldada. Kui Bluetooth®-seadme eemaldate, seotakse seade lahti. 16.1 Bluetooth® sees või väljas Bluetooth® seadme eemaldamiseks tehke järgmist. 1 - Valige Seadistused > Kaugjuhtimispult ja tarvikud. 2 - Valige loendist Bluetooth®-seade. 3 - Bluetooth®-seadme eemaldamiseks valige Unusta.
Uuendage kaugjuhtimistarkvara Uuendage kaugjuhtimistarkvara Seadistused > Kaugjuhtimispult ja tarvikud > Kaugjuhtimispuldi seaded > Uuendage kaugjuhtimistarkvara. Kaugjuhtimispuldi tarkvaravärskenduste kontrollimine. Kui kaugjuhtimispuldi jaoks on saadaval uus tarkvaravärskendus, võite tarkvaravärskenduse käivitada. Tarkvara uuendamiseks paigaldage uued patareid või laadige aku täiesti täis ja seejärel asetage kaugjuhtimispult telerist ühe meetri kaugusele.
17 17.3 Videod, fotod ja muusika Menüü Populaarsed ja Viimati esitatud 17.1 loend 1 - Vajutage nuppu SOURCES, valige USB ja vajutage OK. 2 - Valige USB seadmed ja valige Kõige populaarsem. 3 - Valige mõni fail ja vajutage klahvi OK, et vaadata faile või vajutage klahvi Tühjenda kõik, et loend tühjendada. Vaadake kõige populaarsemaid faile või tühjendage Arvutist või võrgumälust Võite vaadata fotosid või esitada muusikat või videoid koduvõrgus olevast arvutist või võrgumälust.
Videote esitamine Video suvandid Videokausta avamine 1 - Vajutage nuppu SOURCES, valige USB ja vajutage OK. 2 - Valige USB seadmed ja vajutage (paremale), et valida vajaminev USB-seade. 3 - Valige Videod; saate vajutada klahvi Märgi lemmikuks, et lisada videokaust lemmikute menüüsse - Lemmikud. Videofailide sirvimiseks tehke järgmist.
360 foto vaatamine 1 - Vajutage nuppu SOURCES, valige USB ja vajutage OK. 2 - Valige USB seadmed ja vajutage (paremale), et valida vajaminev USB-seade. 3 - Valige 360 fotot ja valige üks foto; võite vajutada nuppu Esita kõik, et esitada kõik kaustas olevad failid, või vajutada nuppu Märgi lemmikuks, et lisada valitud foto lemmikute menüüsse – Lemmikud.
- 360 foto suvandid 360 fotofailide sirvimiseks tehke järgmist.
18 Nutitelefonid ja tahvelarvutid 18.1 Philipsi rakendus TV Remote Philipsi rakendus TV Remote teie nutitelefonis või tahvelarvutis on teie uus telesemu. Rakendus võimaldab teil vahetada kanaleid ja muuta helitugevust, just nagu kaugjuhtimispuldiga. Laadige Philipsi rakendus TV Remote oma lemmikrakenduste poest juba täna alla. Philipsi rakendus TV Remote on saadaval iOSi ja Androidi jaoks ning see on tasuta.
19 19.4 Mängud Mängimise juhtriba Mängimise juhtriba on integreeritud keskus teabe kuvamiseks ja seadistuste juhtimiseks mängimise ajal. See kehtib nii HDMI-allika korral, kui suvandi Pildi stiil väärtuseks on määratud Mäng / HDR Mäng / Dolby Visioni mäng / Monitor / HDR-monitor. 19.
20 Netflix Kui olete tellinud Netflixi, saate nautida teleris Netflixi. Teie teleril peab olema internetiühendus. Teie piirkonnas võib Netflix olla saadaval alles pärast edaspidi tehtavaid tarkvara uuendusi. Netflixi rakenduse avamiseks vajutage . Saate avada Netflixi kohe teleri ooterežiimist. www.netflix.com Netflixi ruumilise heli märkus Osa Netflixi sisust pakub ruumilise heli efekti, selle funktsiooni kasutamiseks oma teleris järgige neid samme.
1 - Seadistamise alustamiseks avage Seadistused > Võrk ja internet > Täpsemalt > Teleri juhtimine Amazon Alexaga. 2 - Seadistamise alustamiseks peab teil olema Amazon Echo seade ja Alexa kaasrakendus (mobiiliseadmes või veebiversioonina). 3 - Järgige ekraanile ilmuvaid juhiseid, et nõustuda privaatsuspoliitika tingimustega, andke oma telerile nimi ja logige sisse oma Google’i kontoga. Google’i konto on vajalik Alexa seadmega sidumiseks.
22 Tehnilised andmed 22.1 Palun tutvuge kohaliku elektriliste ja elektrooniliste toodete kogumissüsteemiga. Keskkonnahoidlik Järgige kohalikke seadusi ja ärge visake kasutatud tooteid tavaliste olmejäätmete hulka. Kasutatud toodete õigel viisil kasutusest kõrvaldamine aitab ära hoida võimalikke kahjulikke tagajärgi keskkonnale ja inimese tervisele. Euroopa energiamärgis Euroopa energiamärgis annab teavet selle toote energiasäästuklassi kohta.
• 2560 × 1440 – 60 Hz • 3840 × 2160p – 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 120 Hz* 22.
22.8 Heli Väljundvõimsus (RMS): 20W Dolby MS12 V2.6 • Dolby Atmos • DTS Play-Fi • DTS:X • Ruumiline virtualiseerija + kõrgusvirtualiseerija • Dolby bassivõimendus • Dolby dialoogi parandamine • Dolby helitugevus (AVL/öörežiim) • AI Sound • AI EQ • Mimi Health Hearing 22.9 Multimeedia Ühendused • USB 2,0 / USB 3,0 • Ethernet LAN RJ-45 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, kahesüsteemne • Bluetooth® 5.
võrk ja muud seadistused töötavad korralikult. • Värskendage tarkvara - kontrollige olemasolevaid tarkvaravärskendusi. • Kasutusjuhend - võimaldab lugeda teleri kasutusjuhendit. • Seadistuste loendi kopeerimine – kopeerige teleri seadistused USB-mäluseadmele. • Tõrkeotsing - leidke lahendused sagedasti esitatud küsimustele. • Tehaseseadistused - lähtestage kõik seadistused tehaseseadistustele. • Installi teler uuesti - teleri täielik uuesti installimine.
Enesediagnostika ja vajutage nuppu OK. 2 - Valige konfiguratsioonide kontrollimiseks järgmised üksused. • Kontrolli telerit – saate kontrollida, kas pildi, heli ja muud seadistused töötavad hästi. • Kontrollige võrku - kontrollige võrguühendust. • Kontrollige kaugjuhtimispulti – teleriga kaasas olnud kaugjuhtimispuldi funktsioonide kontroll. • Nõrga signaali ajaloo vaatamine – kanalinumbrite loendi kuvamine, mis salvestati automaatselt, kui signaal oli liiga nõrk.
ekraaniga õigesti sobituda. Kontrollige ühendatud seadme signaaliväljundit. • Valige suvandi Pildi kuvasuhe väärtuseks Originaal. HDMI eARC ei tööta hästi • Veenduge, et HDMI-kaabel oleks sisestatud pessa HDMI 2. • Veenduge, et eARC-ühenduse jaoks kasutatakse ülikiiret HDMI-kaablit. • Korraga on saadaval ainult üks eARC-seade. Arvutiekraani kuva ei ole stabiilne Kontrollige, kas arvutil on toetatud lahutusvõime ja värskendussagedus.
23.5 Bluetooth® Võrguabi Paarimine ei õnnestu • Veenduge, et seade on paarimisrežiimil. Lisateavet saate seadme kasutusjuhendist. • Hoidke juhtmeta kõlar telerile võimalikult lähedal. • Mitme seadme üheaegne paarimine teleriga ei pruugi õnnestuda. Philipsi teleriga seotud probleemide lahendamiseks võite pöörduda meie võrgutoe poole. Võite valida oma keele ja sisestada oma tootemudeli numbri. Minge veebisaidile www.philips.
24 Teleri kahjustamise oht! Ohutus ja hooldus Enne teleri ühendamist vooluvõrku veenduge, et toitepinge vastab teleri tagaküljel toodud väärtusele. Ärge kunagi ühendage telerit sellest väärtusest erineva pingega vooluvõrku. 24.1 Ohutus Tähtis! Ebastabiilsuse oht. Enne teleri kasutamist lugege kõik ohutusjuhised mõttega läbi. Juhiste eiramisest tingitud kahjudele garantii ei laiene. Teler võib kukkuda ja põhjustada tõsiseid vigastusi või surma.
• Patarei jätmine äärmiselt kõrge temperatuuriga keskkonda võib põhjustada plahvatuse või kergsüttiva vedeliku või gaasi lekkimise. • Patarei sattumine äärmiselt madala õhurõhuga keskkonda võib põhjustada plahvatuse või kergsüttiva vedeliku või gaasi lekkimise. 24.2 Ekraanihooldus • Ärge kunagi puudutage, lükake, hõõruge ega lööge ekraani mõne esemega. • Eemaldage teler enne puhastamist pistikupesast. • Puhastage telerit ja raami pehme niiske lapiga ning pühkige seda ettevaatlikult.
ekraanile pidevalt ilmuda mustad või heledad (punased, rohelised või sinised) täpid. See on ekraani strukturaalne omadus (mis vastab üldistele tööstusstandarditele) ja see ei ole häire. Seetõttu pange tähele, et seda ei remondita, vahetata ega hüvitata garantiiperioodi jooksul või väljaspool seda. 25 Kasutustingimused 25.1 Kasutustingimused - teler Taustvalgustuse omadused Kõik Philipsi telerid on enne teieni jõudmist läbinud ranged testid ja kontrollid.
2 - Rakenduste avamiseks valige Rakendused.
26 Autoriõigused 26.1 Google TV Google TV on seadme tarkvarakogemuse nimi ja ettevõtte Google LLC kaubamärk. Google, YouTube ja muud märgid on ettevõtte Google LLC kaubamärgid. 26.5 Dolby Vision ja Dolby Atmos Dolby, Dolby Vision, Dolby Atmos ja kahekordne Dmärk on ettevõtte Dolby Laboratories Licensing Corporation registreeritud kaubamärgid. Toodetud ettevõtte Dolby Laboratories litsentsi alusel. Konfidentsiaalsed avaldamata tööd. Autoriõigus © 2012–2022 Dolby Laboratories. Kõik õigused on kaitstud.
26.8 Wi-Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED™-i logo on Wi-Fi Alliance’i registreeritud kaubamärk. 26.9 Kensington (Kui kohaldatav) Kensington ja Micro Saver on ACCO World Corporationi Ameerika Ühendriikides registreeritud kaubamärgid, mis on registreeritud ja mida hakatakse kasutama ka teistes riikides kõikjal maailmas. 26.10 Muud kaubamärgid Kõik muud registreeritud ja registreerimata kaubamärgid kuuluvad nende vastavatele omanikele.
27 Lahtiütlemine seoses kolmandate poolte pakutavate teenuste ja/või tarkvaraga. Kolmandate poolte pakutavad teenused ja/või tarkvara võivad muutuda, nende pakkumine võidakse peatada või katkestada sellest eelnevalt teatamata. TP Vision ei kanna mingit vastutust selliste olukordade eest.
Indeks A Alexa Ambilight, kohandatud värv Ambilight, seadistused Ambilighti laiendus Ambilighti stiil Ambisleep Antenn, käsitsi paigaldamine Aurora Automaatne filmi pildistiil Avatud lähtekoodiga tarkvara Ü Ühenduvusjuhend Ühisliidese pesa Ülim liikumise selgus Ümbritseva valguse taseme optimeerimine B Blu-ray-mängija, ühendamine Bluetooth®, eemalda seade Bluetooth®, vali seade C CAM, tingimusjuurdepääsu moodul CI+ D Dünaamilise täiustamise tase Digitekst Dolby Atmos Dolby Atmose teavitus DVB (Digi
Meediafailid, arvutist või võrgumälust MPEG-artefakti vähendamine Musta tase O Ohutusjuhised Ooterežiim Optimaalne (automaatne mäng) P Päikesetõusu äratus Põhiheli keel Põhilise teleteksti keel Põhisubtiitrite keel Philips Wireless Home Speakers kõlarid koos Ambilightiga Pildiseadistuste menüü Pildistiilid Pilt, kiirseadistused Pilt, pildivorming Probleemid, ühendus, Internet Probleemid, ühendus, Wi-Fi Probleemid, HDMI-ühendus Probleemid, heli Probleemid, kanalid Probleemid, kaugjuhtimispult Probleemid,
Powered by TCPDF (www.tcpdf.