Register your product and get support at 6400 series www.philips.
Sisukord 1 Teleri ülevaade 1.1 Ultra HD teler 4 1.2 Philips Android TV 4 1.3 Rakenduste kasutamine 4 1.4 Mängude mängimine 4 1.5 Filmid ja vaatamata jäänud saated 1.6 Pause TV ja salvestised 4 1.7 Nutitelefonid ja tahvelarvutid 5 1.8 Suhtlusvõrgustikud 5 1.9 Bluetoothi ühendus 5 2 Seadistamine 9 Salvestamine ja saate seiskamine 10 Parimad valikud 4 13 13 Netflix 45 14 Allikad 46 14.1 Seadmele lülitumine 46 14.2 Teleri sisendi suvandid 46 14.3 Seadme nimi ja tüüp 46 14.4 Mäng või arvuti 46 14.
60 60 20.3 Nettv ja TV 20.4 HDMI ja TV 21 Sätted 61 21.1 Pilt 61 21.2 Heli 65 21.3 Ökosätted 68 21.4 Üldsätted 69 21.5 Kell, regioon ja kell 21.6 Kasutushõlbustus 71 74 22 Juhtmevaba ja võrgud 22.1 Võrk 76 22.2 Bluetooth 76 76 23 Androidi sätted 77 24 Kanali paigaldamine 78 24.1 Antenni/kaabli paigaldamine 24.2 Kanaliloendi koopia 80 25 Tarkvara 78 82 25.1 Tarkvara uuendamine 82 25.2 Tarkvara versioon 82 25.3 Avatud lähtekoodiga tarkvara 25.4 Teated 82 26 Tehnilised andmed 84 26.
1.1 ettevõtte Google Inc. kaubamärgid. Androidi robotit reprodutseeritakse või modifitseeritakse Google'i loodud ja jagatud tööde alusel, nagu kirjeldatud dokumendis „Creative Commons 3.0 Attribution License“. Ultra HD teler http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/legalco de Sellel teleril on Ultra HD ekraan. Selle resolutsioon on neli korda kõrgem tavalise HD-ekraani omast. Ultra HD - see on 8 miljonit pikslit kõige rafineerituma ja elutruuma pildi pakkumiseks teleriekraanil. 1.
1.6 1.9 Pause TV ja salvestised Bluetoothi ühendus Kui ühendate teleriga USB-kõvaketta, saate digitelevisiooni kanali saateid seisata ja salvestada. Teie teler kasutab Bluetooth-tehnoloogiat. Saate ühendada täiendavad juhtmeta kõlarid või juhtmeta kõrvaklapid. Unustage ühenduskaablid piisab seadme teleriga sidumisest. Seisake telesaade ja vastake telefonikõnele või lihtsalt tehke spordivõistluse ajal paus ning teler salvestab saate USB-kõvakettale. Hiljem võite saadet edasi vaadata.
seinakinnitus peab vastama teleri massi kohta käivatele ohutusstandarditele. Enne teleri paigutamist lugege läbi ohutusnõuded. TP Vision Europe B.V. ei vastuta õnnetuse või vigastusega lõppenud vale paigaldamise või kinnitamise eest. 2 Seadistamine 2.1 Lugege ohutusjuhiseid 2.3 Enne teleri kasutamist lugege kõigepealt läbi ohutusjuhised. Nõuanded paigutamiseks Juhiste lugemiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Ohutusjuhised.
2.5 Antennikaabel Sisestage antennipistik kindlalt porti Antenn. Võite ühendada oma antenni või antenni jaotussüsteemist edastatava signaalikaabli. Kasutage IEC 75-oomist RF-koaksiaalantenni. Kasutage seda antenni porti DVB-T- ja DVB-Csisendsignaalide jaoks.
krüptimisvõtme sisestanud, võite klõpsata kohe ühenduse loomiseks nuppu OK. 7 - Kui ühendamine õnnestus, kuvatakse teade. 3 Ühendage oma Android-teler WPS Kui teie ruuteril on WPS, võite luua ruuteriga otseühenduse skannimata. Kui teie juhtmeta võrgus on krüptimissüsteemi WEP kasutavaid seadmeid, siis te WPS-i kasutada ei saa. 3.1 Võrk ja internet Koduvõrk 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Juhtmevaba ja võrgud ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
teavet majasisese tööraadiuse, edastuskiiruse ja teiste signaalikvaliteeti mõjutavate tegurite kohta. • Kasutage ruuteriga kiiret internetiühendust (lairibaühendust). Võrgusätted Vaata võrgu seadistusi DHCP • Kui ühendamine ebaõnnestus, võite kontrollida ruuteri DHCP (dünaamilise hostikonfiguratsiooni protokolli) seadeid. DHCP peaks olema sisse lülitatud. Siin näete kõiki kehtivaid võrguseadistusi. IP- ja MACaadress, signaali tugevus, kiirus, krüptimismeetod jne.
1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Juhtmevaba ja võrgud ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Juhtmega või Wi-Fi > Wi-Fi Miracasti ühendused ja vajutage OK. 4 - Valige Kustuta kõik ja vajutage nuppu OK. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Wi-Fi ühenduse sisselülitamine Saate oma teleri Wi-Fi ühenduse sisse või välja lülitada. Wi-Fi sisselülitamiseks tehke järgnevat. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK.
4 - Kinnitamiseks valige OK. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Androidi sätted Saate seadistada ja vaadata mitmeid Androidi sätteid või teavet. Võite leida telerisse paigaldatud rakenduste loendi ja neile vajaliku mäluruumi. Saate määrata keele, mida soovite häälotsingu puhul kasutada. Saate konfigureerida ekraaniklaviatuuri ja lubada rakendustel kasutada teie asukohta. Tutvuge erinevate Androidi sätetega. Nende sätete kohta lisateabe saamiseks võite avada www.
rakenduste galerii avamiseks nuppu OK. 2 - Saate valida Kasutustingimused, seejärel vajutage lugemiseks nuppu OK. 3 - Valige Nõustu ja vajutage nuppu OK. Te ei saa seda nõusolekut tagasi võtta. 4 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . Privaatsussätted Saate seadistada Philipsi rakenduste galerii rakenduste teatud sätteid. • Saate lubada tehnilise statistika saatmist Philipsile. • Saate lubada personaalseid soovitusi. • Saate lubada küpsiseid.
4 Seadmete ühendamine 4.1 Teave ühenduste kohta Kopeerimiskaitse HDMI-kaablid toetavad HDCP-d (lairiba-digisisu kaitse). HDCP on kopeerimiskaitse signaal, mis takistab sisu kopeerimist DVD- või Blu-ray-plaadilt. Seda nimetatakse ka DRM-iks (digiõiguste haldus). Ühenduvusjuhend Ühendage seade teleriga alati parima võimaliku ühendusega. Kasutage ka kvaliteetseid kaableid, et pilti ja heli kvaliteetselt edastada. Seadme ühendamisel tunneb teler selle tüübi ära ja määrab igale seadmele õige tüübinimetuse.
Vajutage nuppu OPTIONS ja valige menüüribalt Juhikud. Valige ekraanil soovitud seadme nupp ja vajutage nuppu OK. Mõned seadme erifunktsioonide nupud ei pruugi menüüs Juhikud saadaval olla. EasyLink HDMI- ühendusel on parim pildi- ja helikvaliteet. Ühe HDMI- kaabliga edastatakse nii heli- kui ka videosignaali. Kasutage HDMI-kaablit kõrglahutusega (HD) telesignaalide edastamiseks. Et tagada parima kvaliteediga edastus, kasutage kiiret HDMI-kaablit ja ärge kasutage pikemat HDMI-kaablit kui 5 m.
Audio Out – Optical Audio Out - Optical on kvaliteetne heliühendus. Kopeerimiskaitse Selle optilise ühendusega saab edastada 5.1 helikanali signaali. Kui teie heliseade (tavaliselt kodukinosüsteem) ei kasuta HDMI ARC ühendust, võite kasutada seda ühendust kodukinosüsteemi pordiga Audio In – Optical. Audio Out - Optical ühenduse kaudu edastatakse teleri heli kodukinosüsteemi. DVI- ja HDMI-kaablid toetavad HDCP-d (lairibadigisisu kaitse).
3 - Vajutage nuppu OPTIONS ja valige Ühisliides. 4 - Valige CAM-mooduli teleoperaator. Järgnevad ekraanid on pärit televisioonioperaatorilt. Järgige ekraanil olevaid juhiseid, et valida PIN-koodi määramine. on kõrgetasemeline kopeerimiskaitse. Lisateavet tellimistingimuste kohta saate digitelevisiooni operaatorilt. 4.3 Vastuvõtja - digiboks Digiboks Kiipkaart Kasutage digiboksi (digivastuvõtja) ja teleri ühendamiseks kaht antennikaablit.
Ühendamine HDMI-ga Ühendage kodukinosüsteem teleriga HDMI-kaabli abil. Võite ühendada Philipsi Soundbari või sisseehitatud plaadimängijaga kodukinosüsteemi. Kui kodukinosüsteemil pole HDMI ARC ühendust, lisage teleheli edastamiseks kodukinosüsteemi optiline helikaabel (Toslink). Väljalülituse taimer Kui kasutate ainult digiboksi pulti, lülitage see automaatne taimer välja.
5 - Kui helitugevuse erinevus on suur, valige Rohkem. Kui erinevus on väike, valige Vähem. 6 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Heliväljundi nihe Kui te ei saa nihet kodukinosüsteemis määrata, võite heli teleri kaudu sünkroonida. Võite määrata nihke, mis kompenseerib kodukinosüsteemis teleheli töötlemiseks kuluva aja. Nihet võite reguleerida 5 ms võrra. Suurim säte on –60 ms.
Tähelepanu - heli ja video sünkroonimine Paljudel Bluetooth-kõlarisüsteemidel on pikk latentsusaeg. Pikk latentsusaeg tähendab, et heli jääb pildist maha, põhjustades sünkroonimata huulte sünkroonimise. Enne uue juhtmeta Bluetoothi kõlarisüsteemi ostmist viige end kurssi uusimate mudelitega ja otsige lühikese latentsusajaga seadet. Küsige nõu edasimüüjalt. Juhtmeta kõlari sidumise kohta lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Bluetooth, sidumine.
2 - Valige soovitud kõlarisüsteem ja vajutage nuppu OK. 3 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). 4.10 Mängukonsool HDMI Parima kvaliteediga ühenduse loomiseks ühendage mängukonsool kiire HDMI-kaabliga teleri külge. Seadme eemaldamine Te saate juhtmeta Bluetooth-seadme külge või lahti ühendada. Kui Bluetooth-seade on ühendatud, saate kasutada mängupulti või kuulata teleri heli juhtmeta kõlari kaudu. Samuti saate juhtmeta Bluetoothseadme eemaldada.
• Sony Play Station juhtmega • Mad Catz C.T.R.L. Mobile Gamepad Androidile • Ipega, PG-9023 • Ipega, PG-9025 • PhoneJoy mängupult Parim seadistus Enne ühendatud mängukonsoolis mängu mängimise alustamist soovitame määrata telerile parima seadistuse Mäng. Kui lõpetate mängu mängimise ja alustate taas teleri vaatamist, ärge unustage lülitada sätet Mäng või arvuti tagasi sättele Väljas. Probleemid Võimalike häirete lahendamiseks teiste juhtmeta seadmetega teleris tehke järgmist.
Kui USB-kõvaketas on vormindatud, jätke see teleriga ühendatuks. 4.13 Hoiatus USB-klaviatuur Kuna USB-kõvaketas on formattitud kasutamiseks ainult selle teleriga, ei saa selle salvestisi mõnes muus teleris või arvutis kasutada. Ärge kopeerige ega muutke USB-kõvakettale salvestatud faile ühegi arvutirakendusega. Muidu rikute oma salvestised. Pärast mõne muu USB-kõvaketta vormindamist kustutatakse eelmiselt USB-kõvakettalt andmed.
4.15 Spetsiaalklahvid Fotokaamera Nupud teksti sisestamiseks • Sisestusklahv = OK • Tagasilükkeklahv = kustutab kursori ees asuva tähemärgi • Nooleklahvid = tekstivälja piires navigeerimine • Kui seadistatud on klaviatuuri teine paigutus, vajutage klaviatuuri paigutuse vahetamiseks korraga klahve Ctrl + tühikuklahv. Digikaameras olevate fotode vaatamiseks võite ühendada kaamera teleriga. Kasutage ühendamiseks ühte teleri küljes olevat USB-porti. Pärast ühendamist lülitage kaamera sisse.
sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Täpsem > Mäng või arvuti ja vajutage OK. 4 - Valige Mäng (mängimiseks) või Arvuti (filmi vaatamiseks). 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). 4.17 Arvuti Ühendamine Võite arvuti teleriga ühendada ja kasutada telerit arvutimonitorina. Kui olete mängimise lõpetanud, ärge unustage seada menüüs Mäng või arvuti olev säte seadele Väljas. HDMI-ühendus Ühendage arvuti ja teler HDMI-kaabliga.
5 4 - Menüü kaob automaatselt. Sisse- ja väljalülitamine Teleri ooterežiimile lülitamiseks valige ja vajutage juhtkanginuppu. 5.1 Sees või ooterežiimil Veenduge, et teler on vooluvõrku ühendatud. Ühendage kaasasolev toitejuhe teleri taga olevasse toitejuhtme sisendisse. Süttib teleri allservas olev märgutuli. 5.3 Unetaimer Sisselülitamine Unetaimeriga saate seadistada teleri nii, et see lülitub pärast eelnevalt määratud aega automaatselt ooterežiimile.
6 Keskosa Kaugjuhtimispult 6.1 Nuppude ülevaade Ülemine osa 1. Teleri menüü avamine tüüpiliste funktsioonidega. 2. SOURCES Allikate menüü avamine. 1. Ooterežiim / Sees Teleri lülitamine ooterežiimile või ooterežiimilt sisselülitamine. 3. Värvinupud Otsejuurdepääs valikutele. Sinine nupp avab abimenüü. 2.
kõrgem. Häälotsing Teleriga sidumine Teie kaugjuhtimispuldil pole mikrofoni. Kui soovite kasutada häälotsingut, peate oma Androidiga nutitelefoni või tahvelarvutisse kõigepealt paigaldama Android-teleri kaugjuhtimispuldi rakenduse. 1 - Sisestage oma Androidiga nutitelefonis või tahvelarvutis Google Play poes otsingusse „Androidteleri kaugjuhtimispult“. 2 - Laadige alla ja paigaldage oma Androidiga nutitelefoni või tahvelarvutisse Android-teleri kaugjuhtimispuldi rakendus*.
Häälotsingu sätted Saate määrata keele, mida soovite häälotsingu puhul kasutada. Häälotsingu keele määramiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Androidi sätted ja vajutage nuppu OK. 3 - Valige Eelistused > Kõne ja vajutage OK. 4 - Valige keel, mida soovite kasutada, ja vajutage nuppu OK. 5 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage BACK või menüü sulgemiseks EXIT. 6.3 Infrapunaandur Teler suudab vastu võtta infrapunakiirgust kasutava puldi käske.
7 Kanaliloenditest ühe valimiseks toimige järgmiselt. Kanalid 1 - Ekraanil avatud kanaliloendi korral vajutage OPTIONS. 2 - Valige Kanaliloendi valimine ja vajutage nuppu OK. 3 - Loendite menüüst valige üks saadaolevatest kanaliloenditest ja vajutage OK. 7.1 Kanalite paigaldamine Alternatiivina võite valida loendi nime kanaliloendi ülaosast ja vajutada loendimenüü avamiseks OK.
nimi kuvatakse ülaservas. Kui valite teise kanaliloendi või sulgete otsingutulemustega loendi, lähevad otsingutulemused kaduma. 3 - Valige kanal, mille soovite lukust vabastada. 4 - Vajutage OPTIONS ja valige Eemalda kanali lukustus ning vajutage nuppu OK. 5 - Sisestage oma 4-kohaline PIN-kood, kui teler seda küsib. 6 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage (vasakule) või menüü sulgemiseks . 7.
2 - Sulgemiseks vajutage uuesti nuppu OPTIONS. Valige subtiitrite keel Kui eelistatud keeltes subtiitreid pole, võite valida mõnes muus keeles subtiitrid. Kui üheski keeles subtiitreid pole saadaval, ei saa seda suvandit valida. Subtiitrid Kui teie eelistatud keeltes subtiitreid pole, tehke subtiitrite keele valimiseks järgmist. Sisselülitamine Subtiitrite sisselülitamiseks vajutage SUBTITLE. 1 - Vajutage nuppu OPTIONS . 2 - Valige Subtiitri keel ja valige üks ajutine subtiitrite keel.
HbbTV sellel kanalil Kaksikrežiim I-II Kui te soovite konkreetsel kanalil vältida juurdepääsu HbbTV lehtedele, saate blokeerida HbbTV lehed üksnes selle kanali jaoks. Kui helisignaaliga edastatakse kahte keelt ja kui ühte või mõlemat pole nimetatud, on see suvand saadaval. 1 - Valige kanal, mille puhul soovite HbbTV lehed blokeerida. 2 - Vajutage OPTIONS ja valige HbbTV sellel kanalil ning vajutage (paremale). 3 - Valige Väljas ja vajutage nuppu OK.
6 - Vajaduse korral saate lemmikkanalite valimist ja lisamist jätkata. 7 - Kanalite lisamise lõpetamiseks vajutage nuppu BACK. klaviatuuri, et praegune nimi kustutada ja uus asemele kirjutada. 5 - Kui olete valmis, pöörake kaugjuhtimispulti, valige Sulge ja vajutage OK. 6 - Kanaliloendi sulgemiseks vajutage nupule BACK . Teler palub teil lemmikute loendi ümber nimetada. Võite kasutada ekraanil olevat klaviatuuri või kaugjuhtimispuldi tagaküljel olevat klaviatuuri.
Teleteksti iga lehekülg võib sisaldada mitmeid alamlehti. Alamlehtede numbrid kuvatakse põhilehekülje numbri kõrval oleval ribal. Alamlehe valimiseks vajutage nuppe või . Teleteksti valikud Tekstis/teletekstis vajutage OPTIONS, et valida järgmist. T.O.P. Teleteksti leheküljed • Lehekülje fikseerimine Alamlehtede automaatse keeramise seiskamiseks. • Kaheosaline ekraan / täisekraan Telekanali ja -teksti kõrvuti kuvamiseks. • T.O.P. ülevaade Et avada T.O.P. -teleteksti.
numbriklahvide ning nupu BACK abil. iTV lehtedel filmide vaatamiseks saate kasutada nuppe (Esita), (Seiska) ja (Peata). 7.6 Interaktiivne TV Digitekst (ainult Suurbritannia) Teave iTV kohta Digiteksti avamiseks vajutage nuppu TEXT. Sulgemiseks vajutage nuppu BACK . Interaktiivse TV korral kombineeritakse mõnedes digiülekannetes tavapärast teleprogrammi info- või meelelahutuslehtedega.
8 ajal. Telekava 8.3 8.1 Telekava kasutamine Mida vajate? Avage telekava Telekavast võite vaadata teie kanalitel esitatavaid praeguseid ja tulevasi telesaateid. Olenevalt telekava teabe päritolust kuvatakse kas analoog- ja digikanalite teavet või ainult digikanalite teavet. Kõigi kanalite kohta pole telekava teavet saadaval. Telekava avamiseks vajutage nuppu TV GUIDE . Telekava näitab valitud tuuneri kanaleid. Sulgemiseks vajutage uuesti nuppu TV GUIDE .
2 - Vajutage nuppu OPTIONS . 3 - Valige Kustuta meeldetuletus ja vajutage nuppu OK. 4 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . 1 - Vajutage nuppu TV GUIDE ja valige salvestamiseks seadistatud saade. 2 - Vajutage värvinuppu Kustuta salvestis . 3 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . * Vt lisateabe saamiseks peatükk Pause TV ja salvestised. Otsing žanri järgi Kui teave on saadaval, võite otsida telekavas olevaid saateid žanri alusel, nt filme, spordisaateid. Saadete otsimiseks žanri alusel..
9 Salvestamise ajastamine Salvestamine ja saate seiskamine Tulevase saate salvestamise saate ajastada täna või mõne päeva pärast (kõige rohkem 8 päeva pärast). Teler kasutab telekava andmeid salvestamise alustamiseks ja lõpetamiseks. Saate salvestamiseks tehke järgmist. 9.1 1 - Vajutage TV GUIDE. 2 - Valige telekavas kanal ja saade, mida soovite salvestada. Kanali saadete kerimiseks vajutage nuppu (paremale) või (vasakue). Valige värvinuppu Päev abil soovitud päev.
järgmist. Salvestise vaatamine 1 - Vajutage TV GUIDE. 2 - Vajutage värvinuppu Salvestised . 3 - Valige ekraani ülaservast Ajastatud ja vajutage OK. 4 - Ajastatud salvestiste ja meeldetuletuste nimekirjas valige vahekaart Salvestised ja vajutage nuppu OK, et vaadata üksnes ajastatud salvestisi. 5 - Valige ajastatud salvestis, mis on vastuolus teise ajastatud salvestisega, ja vajutage värvinuppu Seadista kellaaega . 6 - Valige algus- ja lõpuaeg ning muutke aega nuppude (üles) või (alla) abil.
nuppu (Peata). Taasesita Kuna teler salvestab vaadatava saate, saate enamasti saadet paari sekundi jooksul taasesitada. Vaadatava saate taasesitamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu (Seiska) 2 - Vajutage nuppu (Keri tagasi). Võite vajutada korduvalt , et valida koht, kust alustada seisatud saate esitamist. Kiiruse muutmiseks vajutage neid nuppe mitu korda. Ühel hetkel jõuate saate salvestuse alguseni või maksimaalse ajavahemikuni. 3 - Saate uuesti vaatamiseks vajutage (Esita).
Ikoon ilmub ekraani ülemisele ribale üksnes siis, kui suvand „Praegu teleris“ on saadaval. 10 Parimad valikud Teler ei salvesta varasemaid soovitusi. 10.1 Parimate valikute teave Suvandi Praegu teleris kasutamine Nupuga TOP PICKS soovitab teler teile vaatamiseks käimasolevaid telesaateid, uusimaid videolaenutuse videoid ja veebi-TV teenuseid. Veenduge, et olete tutvunud ja nõustute kasutustingimustega. Soovituste nautimiseks ühendage oma teler Internetiga.
4 - Saate valida kindla teenusepakkuja, kui saadaval on mitu tükki. 5 - Valige saate ikoon ja vajutage vaatamise alustamiseks nuppu OK. 6 - Sulgemiseks vajutage BACK . 3 - Kinnitage oma tellimus. 4 - Teostage teleri kaudu makse. 5 - Alustage vaatamist. Võite kasutada nuppe (Esita) ja (Seiska). Suvandi TV valikvideod avamisel võib teler vajada paari sekundit lehekülje teabe värskendamiseks. Kui saade on alanud, võite kasutada nuppe (Esita) ja (Seiska). 10.
11 vajutage nupule BACK. Kodumenüü 11.3 11.1 Otsing ja häälotsing Teave kodumenüü kohta Kodumenüüs oleva ikooni abil saate Internetis otsida videoid, muusikat vms. Võite valjult öelda või trükkida, mida te otsite. Oma Androidiga teleri eeliste nautimiseks ühendage teler Internetiga. Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige Häälotsing. Sarnaselt Androidiga nutitelefoni või tahvelarvutiga on kodumenüü teie teleri keskmeks.
12 Teleri menüü 12.1 Teave teleri menüü kohta Kui telerit ei saa ühendada internetti, saate kasutada kodumenüüna Teleri menüüd. Teleri menüüst leiate kõik teleri funktsioonid. 12.2 Teleri menüü avamine Teleri menüü ja selle üksuse avamiseks toimige järgmiselt. 1 - Teleri menüü avamiseks vajutage . 2 - Valige üksus ja vajutage selle avamiseks või käivitamiseks OK. 3 - Teleri menüü sulgemiseks midagi käivitamata vajutage nupule BACK.
13 Netflix Kui olete tellinud Netflixi, saate nautida teleris Netflixi. Teie teleril peab olema internetiühendus. Netflix rakenduse avamiseks vajutage . Saate avada Netflixi kohe teleri ooterežiimist. www.netflix.
14 vaatamiseks. Allikad 14.3 14.1 Seadme nimi ja tüüp Seadmele lülitumine Kui ühendate uue seadme teleriga ja teler tuvastab seadme, saate määrata ikooni, mis vastab seadme tüübile. Kui ühendate seadme HDMI-kaabli ja HDMI CEC abil, tuvastab teler seadme tüübi automaatselt ning seade saab vastava ikooni. Allikate loendist saate lülituda ükskõik millisele ühendatud seadmele.
14.4 Mäng või arvuti Seadme tüübiga määratakse pildi- ja heliseaded, eraldusvõime ja muud erisätted. Te ei pea muretsema parimate sätete pärast. Mõnede seadmete puhul pole seadme tüüp nii selge. Mängukonsooli võib olla sisse ehitatud Blu-raymängija ja tüübiks on seatud Mängija, sest seda kasutatakse enamasti plaadimängijana. Sellist tüüpi seadmete puhul saate ajutiselt lülituda mängimiseks parimatele sätetele. Või lülituge ühendatud arvuti jaoks parimatele sätetele.
15 See video lisatakse Minu soovinimekirja. Rakendused Laenutatud või ostetud filmi või telesaate vaatamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu HOME. 2 - Kerige allapoole ja valige Rakendused > Google Play Movies & TV ja vajutage nuppu OK. 3 - Valige Minu kogu ja seejärel Minu filmid või Minu telesaated ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige, mida soovite vaadata, ja vajutage OK. Võite kasutada ka puldi nuppe (peata), (seiska), (keri tagasi) või (keri edasi).
kasutajate/ostjate eale. Ea valimiseks või muutmiseks peate sisestama PIN-koodi. Mängud Vanemliku järelevalve seadistamiseks tehke järgmist. Tänu Google Play Gamesile saate teleris mänge mängida. Võrguühendusega või ilma. 1 - Vajutage nuppu HOME. 2 - Kerige allapoole ja valige Rakendused > Google Play pood ja vajutage nuppu OK. 3 - Valige Sätted > Sisu filtreerimine ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige soovitud iga. 5 - Sisestage taotluse korral PIN-kood.
Rakenduste galeriist rakenduse paigaldamiseks tehke järgmist. 18-aastastele ja vanematele mõeldud rakenduste lukustamine 1 - Vajutage nuppu HOME. 2 - Kerige allapoole ja valige Philipsi kollektsioon > Rakenduste galerii ja vajutage nuppu OK. 3 - Valige rakenduse ikoon ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige Paigalda ja vajutage nuppu OK. Te saate Philipsi rakenduste galeriis olevad 18-aastatele ja vanematele mõeldud rakendused lukustada.
piirangud ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige Piiranguga profiil ja vajutage nuppu OK. 5 - Valige Sätted ja vajutage nuppu OK. 6 - Sisestage PIN-kood puldiklaviatuuriga. 7 - Valige Lubatud rakendused ja vajutage OK. 8 - Valige saadaolevate rakenduste loendis rakendus ja vajutage selle rakenduse lubamiseks või keelamiseks nuppu OK. 9 - Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage BACK või menüü sulgemiseks EXIT. Kõige parem on eemaldada ka rakendused, mida te enam ei kasuta.
vajutage nuppu EXIT või peatage rakendus spetsiaalse väljumis-/peatamisnupu abil. 16 Mängud 16.1 Mängukonsoolil Mida vajate? Mängukonsoolil mängu käivitamiseks tehke järgmist. 1 - Lülitage mängukonsool sisse. 2 - Vajutage nuppu SOURCES ja valige mängukonsool või ühenduse nimi. 3 - Käivitage mäng. 4 - Vajutage korduvalt nuppu BACK või vajutage nuppu EXIT või peatage rakendus spetsiaalse väljumis-/peatamisnupu abil.
Subtiitrite valimiseks nende olemasolu korral. 17 Internet 17.1 Käivitage Internet Saate teleris Internetti sirvida. Võite vaadata mis tahes veebisaiti, kuid enamik neist pole ette valmistatud teleekraanil vaatamiseks. • Mõned lisandprogrammid (nt programmid veebilehtede või videote vaatamiseks) pole teleris saadaval. • Te ei saa neid faile saata ega alla laadida. • Veebisaite kuvatakse lehthaaval ja täisekraanil. Veebisirvija käivitamiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage nuppu HOME.
3 - Saate oma faile sirvida ja esitada. 4 - Videote, fotode ja muusika esitamise lõpetamiseks vajutage nuppu EXIT . 18 Videod, fotod ja muusika 18.3 Pilveteenusest 18.1 USB-ühenduse kaudu Saate vaadata fotosid või esitada muusikat ja videoid, mille olete üles laadinud veebipilve talletusteenusesse*. Võite vaadata fotosid või esitada muusikat või videoid ühendatud USB-mälupulgalt või -kõvakettalt. Tänu rakendusele Cloud Explorer saate luua ühenduse pilve hostingu teenustega.
nuppu INFO . Teabe varjamiseks vajutage seda nuppu uuesti. Muusikaga slaidiseanss Video suvandid Saate vaadata oma fotode slaidiseanssi ja kuulata samal ajal oma muusikafaile. Peate käivitama muusika enne fotode slaidiseansi käivitamist. Video esitamise ajal vajutage nuppu OPTIONS, et ... Muusika esitamiseks slaidiseansi vaatamise ajal tehke järgmist. • Märgi lemmikuks – märkige valitud video lemmikuks. • - Esita kõik – kõikide selles kaustas olevate videofailide esitamine.
• Kaustas järgmisele laulule hüppamiseks vajutage seiskamiseks nuppu OK ja valige ekraanil ning vajutage nuppu OK. • Kausta naasmiseks vajutage nuppu BACK, muusika esitamine jätkub. • Video esitamise peatamiseks vajutage nuppu (Peata). Edenemisriba Edenemisriba kuvamiseks muusikapala esitamise ajal (nt esituskoht, kestus, pealkiri, kuupäev) vajutage nuppu INFO . Teabe varjamiseks vajutage seda nuppu uuesti. Muusikakuulamisvõimalused Muusika esitamise suvandid ...
19 lehelt: support.google.com/androidtv Nutitelefonid ja tahvelarvutid Edastage oma telerisse Rakenduse teleri ekraanile edastamiseks tehke järgmist. 19.1 1 - Avage oma nutitelefonis või tahvelarvutis rakendus, mis toetab Google Casti. 2 - Märkige Google Casti ikoon. 3 - Valige teler, kuhu soovite edastada. 4 - Vajutage oma nutitelefonis või tahvelarvutis Esita. See, mille valisite, peaks hakkama nüüd teleris mängima.
Miracasti sisselülitamine Seadme blokeerimine Veenduge, et Wi-Fi Miracast on sisse lülitatud. Kui saate seadmelt esmakordselt ühendamise taotluse, võite seadme blokeerida. Nii selle seadme taotlust kui ka kõiki selle hilisemaid taotlusi eiratakse. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Juhtmevaba ja võrgud ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Juhtmega või Wi-Fi > Wi-Fi Miracast ja vajutage OK. 4 - Valige Sees ja vajutage nuppu OK.
mobiilseade laeb samal ajal oma akut. MHL-ühendus on parim teleris mobiilseadmes olevate filmide vaatamiseks või mängude mängimiseks pikema aja vältel. Laadimine Ühendatud MHL-kaabli korral laeb seade, kui teler on sisse lülitatud (pole ooterežiimis). MHL-kaabel Mobiilseadme teleriga ühendamiseks vajate passiivset MHL-kaablit (HDMI to Micro USB). Oma mobiilseadme ühendamiseks vajate võib-olla lisaadapterit. MHL-kaabli teleriga ühendamiseks kasutage HDMI 4 MHL porti.
20 20.4 Mitmikkuva HDMI ja TV 20.1 Saate ühendatud HDMI-seadmelt video vaatamise ajal kuvada Multi View' väiksele ekraanile telekanali. Teave mitmikkuva kohta Samaaegselt ühendatud HDMI-seadmelt pärineva video ja telekanali vaatamiseks toimige järgmiselt ... Multi View' ekraani ei saa kuvada 3D-pildina ega Ultra HD-na. Mitmikkuva pole saadaval analoogtelevisiooni kanalite puhul. Kõik rakendused ei toeta Multi View' vaadet. 1 - Vajutage nuppu MULTI VIEW . 2 - Valige Mitmikkuva: ekraanil Sees.
4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). 21 Sätted 21.1 Kodu või kauplus Pilt Pildi stiil Kui Pildi stiil lülitatakse iga teleri sisselülitamiskorra järel sättele Elav, on teleri asukohaks määratud Kauplus. Seda sätet kasutatakse kaupluses teleri tutvustamiseks. Stiili valimine Et määrata teleri asukohaks Kodu, tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Üldsätted ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
2 - Valige Pilt ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Teravus ja vajutage (paremale). 4 - Väärtuse reguleerimiseks vajutage nooli (üles) või (alla). 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Värvitemperatuur Värvitemperatuuri abil saate määrata pildile eelnevalt määratud värvitemperatuuri või valida Kohandatud, et määrata ise temperatuuriseadistus Kohandatud värvitemperatuuri sätte abil.
• Mustad toonid on sügavamad ja tumedamad. • Värvid on puhtamad ja kvaliteetsemad. • Energiakulu on väiksem. ISF ainult RGB-režiimis Ainult RGB-režiim on ISF-ekspertsäte RGB-värvidele lülitumiseks. Menüüs Ainult RGB-režiim väärtuste muutmiseks valige esmalt pildistiili menüüst ISF-päev või ISF-öö. ISF-kalibreerimise ekspert salvestab ja lukustab ISFsätted kahe pildistiilina. Kui ISF-kalibreerimine on valmis, vajutage nuppu ja valige Pildistiil ja ISF-päev või ISF-öö.
Täiuslik kontrast Gamma Täiusliku kontrasti abil saate määrata taseme, mille juures teler parandab automaatselt pildi pimedatel, keskmise valgustusega ja valgustatud aladel olevate detailide nähtavust. Gamma abil saate määrata pildi heleduse ja kontrastsuse mittelineaarse seadistuse. Gamma on kogenud kasutajatele mõeldud seadistus. Taseme reguleerimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Pilt ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Pilt ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Täpsem > Teravus > MPEG-artefakti vähendus ja vajutage (paremale), et menüüsse siseneda. 4 - Valige Maksimaalne, Keskmine, Minimaalne või Väljas. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). kasutamisel. Täpsem Kui kahest põhiseadest ei piisa pildi soovikohaseks vormindamiseks, võite kasutada täpsemaid seadeid.
Stiili valimine 2 - Valige Heli ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Bass ja vajutage (paremale). 4 - Väärtuse reguleerimiseks vajutage nooli (üles) või (alla). 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Heli lihtsaks reguleerimiseks võite Helistiili abil eelmääratud sätteid kasutada. Kõrged toonid 21.2 Heli Helistiil 1 - Vajutage teleri vaatamise ajal nuppu . 2 - Valige Heli ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale).
6 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Teleri heli sünkroonimiseks tehke järgmist. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Heli ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Täpsem > Heliväljundi nihe ja vajutage OK. 4 - Nihutage liugur soovitud väärtuseni ja vajutage nuppu OK. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Clear Sound Selge heli abil parandate kõne heli. Parim uudiste vaatamiseks.
sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Täpsem ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 4 - Valige Teleri kõlarid ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 5 - Valige Teleri kõlarid sisse, Teleri kõlarid välja, EasyLink või EasyLinki automaatne käivitus. 6 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Basskõlari helitugevus Juhtmeta kõlari helitugevuse reguleerimine. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK.
sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Ekraani väljalülitamine. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). EasyLink EasyLink EasyLinki täielikult väljalülitamiseks tehke järgmist. Ekraani uuesti sisselülitamiseks vajutage ükskõik millist kaugjuhtimispuldi nuppu. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Üldsätted ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige EasyLink, vajutage (paremale) ja valige üks samm edasi EasyLink.
4 - Valige Alusta ja järgige ekraanile kuvatavaid juhiseid. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Kodu või kauplus Kui teler on üles seatud kauplusesse, saate seadistada teleriekraani kuvama kaupluse ribareklaami. Pildistiil seadistatakse automaatselt sättele Elav. Väljalülituse taimer lülitatakse välja. USB-kõvaketta paigaldamise kohta lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige USB-kõvaketas, paigaldamine.
korduvalt nuppu (vasakule). tühistada ja määrata uue koodi. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Lapselukk ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Muuda koodi ja vajutage nuppu OK. 4 - Sisestage tühistamiskood 8888. 5 - Nüüd sisestage uus lapseluku PIN-kood ja sisestage see uuesti kinnitamiseks. 6 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Tehaseseaded Võite taastada teleri algsed sätted (tehaseseaded).
helivorming või Lisaheli ja vajutage OK. 4 - Valige soovitud keel. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). tavaliselt 888. 3 - Vajutage teleteksti sulgemiseks uuesti nuppu TEXT. Kui ükski eelistatud helikeeltest pole saadaval, tehke helikeele valimiseks järgmist. Kui valite seda analoogkanalit vaadates menüü Subtiitrid suvandi Sees, siis esitatakse subtiitreid, kui need on saadaval. 1 - Vajutage nuppu OPTIONS .
5 - Otsingu lõpetamiseks vajutage nuppu (üles) seni, kuni midagi ei ole enam valitud. Teleteksti seadistamine Teletekst ühendatud seadmest Teleteksti keel Mõned seadmed, mis võtavad vastu telekanaleid, võivad pakkuda ka teleteksti. Teleteksti avamiseks ühendatud seadmest tehke järgmist. . . Mõnede digitelevisiooni edastajate puhul saab valida mitme teleteksti keele vahel. Esmase ja teisese teleteksti keele määramiseks tehke järgmist. . . 1 - Vajutage nuppu , valige seade ja vajutage OK.
4 - Valige Sees ja vajutage nuppu OK. 5 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule). Kasutusjuhend Teleri kella seadistamine käsitsi Kui olete Kasutushõlbustuse sisse lülitanud, lisatakse Kasutushõlbustus ka valikumenüüsse. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Regioon ja keel ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Kell > Automaatne kellarežiim ja valige Käsitsi. 4 - Valige seadistamiseks Kuupäev ja Kellaaeg.
Kommentaaride sisselülitamiseks (kui need on saadaval) tehke järgmist. Kui on saadaval heli keel täiendavate helikommentaaridega, võite selle seadistuse leida ka menüüst OPTIONS > Kasutushõlbustus > Erinev helitugevus. Funktsiooni Helikirjeldus sisselülitamine 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Kasutushõlbustus ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Helikirjeldus ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 4 - Valige Helikirjeldus veel kord.
22 Valige seade Juhtmevaba ja võrgud Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige juhtmeta kõlari valimise kohta lisateabe saamiseks Bluetooth, vali seade. 22.1 Seadme eemaldamine Võrk Lisateabe saamiseks vajutage menüüs Abi värvinuppu Võtmesõnad ja valige juhtmeta Bluetoothi seadme lahtisidumise (eemaldamise) kohta lisateabe saamiseks Bluetooth, eemalda seade.
23 Androidi sätted Saate seadistada ja vaadata mitmeid Androidi sätteid või teavet. Võite leida telerisse paigaldatud rakenduste loendi ja neile vajaliku mäluruumi. Saate määrata keele, mida soovite häälotsingu puhul kasutada. Saate konfigureerida ekraaniklaviatuuri ja lubada rakendustel kasutada teie asukohta. Tutvuge erinevate Androidi sätetega. Nende sätete kohta lisateabe saamiseks võite avada www.support.google.com/androidtv Nende sätete avamiseks tehke järgmist.
paigaldamine ja vajutage nuppu OK. 3 - Vajadusel sisestage PIN-kood. 4 - Valige Otsi kanaleid ja vajutage nuppu OK. 5 - Valige Alusta ja vajutage nuppu OK. 6 - Valige Digikanalite värskendamine, valige Edasi ja vajutage nuppu OK. 7 - Digikanalite värskendamiseks valige Start ja vajutage OK. Selleks võib kuluda mõni minut. 8 - Menüü sulgemiseks vajutage nupule BACK . 24 Kanali paigaldamine 24.
Sagedussammu suurus DVB-T või DVB-C Teler otsib kanaleid 8 Mhz suuruste sammudena. DVB-T või DVB-C vastuvõtt Kui selle tulemusena ei leita kanaleid või mõned kanalid on puudu, saate otsida väiksemate 1 MHz suuruste sammudega. 1 MHz sammude kasutamine kanalite otsimiseks ja paigaldamiseks võtab rohkem aega. Kanalite paigaldamisel, vahetult enne kanaliotsingut, valisite antenni (DVB-T) või kaabli (DVB-C). Antenn DVB-T otsib maapealseid analoogkanaleid ja digitaalseid DVB-T/T2 kanaleid.
korduvalt nuppu (vasakule). • Mõlemal teleril on ühilduvad tarkvaraversioonid. Praegune tarkvara versioon Teleri praeguse tarkvara versiooni kontrollimiseks tehke järgmist. Käsitsi installimine 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Tarkvara värskendamine ja vajutage menüüsse sisenemiseks (paremale). 3 - Valige Praeguse tarkvara teave ja vajutage OK. 4 - Kuvatakse versioon, avalikustamisteatised ja valmistamise kuupäev. Kuvatakse ka Netflixi ESN number, kui see on saadaval.
1 - Installimise alustamiseks ühendage toitepistik seinakontakti ja valige keel ning riik. Kanalite otsimise võite vahele jätta. Lõpetage paigaldamine. 2 - Ühendage USB-mälupulk, millel on teise teleri kanalite loend. 3 - Kanalite loendi üleslaadimise alustamiseks vajutage nuppu , valige Kõik seaded ja vajutage nuppu OK. 4 - Valige Kanalid > Kanaliloendi koopia > Kopeerige telerisse ja vajutage nuppu OK. Vajadusel sisestage PIN-kood.
2 - Otsige USB-mälupulgal üles fail nimega update.htm (värskenda.htm) ja topeltklõpsake sellel. 3 - Klõpsake Saada tuvastusfail. 4 - Kui uus tarkvara on saadaval, laadige zip-fail alla. 5 - Allalaadimise järel pakkige fail lahti ja kopeerige fail nimega autorun.upg USB-mälupulgale. Ärge pange seda faili mõnda kausta. 25 Tarkvara 25.1 Tarkvara uuendamine Värskendage teleri tarkvara. 1 - Sisestage USB-mälupulk uuesti telerisse. Värskendus käivitub automaatselt.
25.4 Teated Teil on võimalik saada teateid oma teleri jaoks kättesaadava uue tarkvara või teiste tarkvaraga seotud küsimuste kohta. Nende teadete lugemiseks toimige järgmiselt. 1 - Vajutage , valige Kõik sätted ja vajutage OK. 2 - Valige Värskenda tarkvara > Teated ja vajutage nuppu OK. 3 - Teadaande korral saate seda lugeda või valida ühe saadaolevatest teadaannetest. 4 - Vajaduse korral vajutage menüü sulgemiseks korduvalt nuppu (vasakule).
26 Kasutusest kõrvaldamine Tehnilised andmed Kasutatud toote ja patareide kasutusest kõrvaldamine 26.1 Teie toode on kavandatud ja toodetud kvaliteetsetest materjalidest ning detailidest, mida saab ümber töötada ja taaskasutada. Keskkonnahoidlik Euroopa energiamärgis Euroopa energiamärgis annab teavet selle toote energiasäästuklassi kohta. Mida rohelisem on toote energiasäästuklass, seda vähem energiat see tarbib.
lühikirjeldus. • 640 × 480 p – 60 Hz • 800 × 600 p – 60 Hz • 1024 × 768 p – 60 Hz • 1280 × 768 p – 60 Hz • 1360 × 768 p – 60 Hz • 1280 × 1024 p – 60 Hz • 1600 x 1200p – 60 Hz • 1920 × 1080 p – 60 Hz • 3840 x 2160p - 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz Toote tüübisildile märgitud nimivõimsus iseloomustab toote energiatarvet tavalise kodukasutuse tingimustes (IEC 62087 Ed.2). Sulgudes näidatud maksimaalset nimivõimsust kasutatakse elektriohutuse tarbeks (IEC 60065 Ed. 7.2). 26.3 Operatsioonisüsteem 26.
Jõudlus võib olenevalt mobiilseadme funktsioonidest ja kasutatud tarkvarast erineda. 26.9 Heli ESD eeskirjad • 3D wOOx • HD Stereo • Väljundvõimsus (RMS): 20W • Dolby® Digital Plus • DTS Premium Sound ™ See seade vastab ESD eeskirjade B-tingimustele. Juhul, kui seade ei taastu failide jagamise režiimis elektrostaatilise lahenduse tõttu, on vajalik kasutaja sekkumine. 26.10 Multimeedia Ühendused • USB 2.0 • Ethernet LAN RJ-45 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (sisseehitatud) • BT2.1 + EDR & BT4.
27 27.3 Abi ja tugi Veaotsing 27.1 Sisselülitamine ja kaugjuhtimispult Teleri registreerimine Teler ei lülitu sisse • Eemaldage toitejuhe pistikupesast. Oodake üks minut ja seejärel ühendage see tagasi. • Veenduge, et toitejuhe on kindlalt ühendatud.
Kontrollige, kas valitud on õige kanalite loend. Heli Heli puudub või on halb helikvaliteet Pilt Kui helisignaali ei tuvastata, lülitab teler automaatselt heliväljundi välja — see ei ole seadme häire. Pilt puudub / on moonutatud • Kontrollige, kas antenn on teleriga õigesti ühendatud. • Kontrollige, kas allikaks on valitud õige seade. • Kontrollige, kas väline seade või allikas on õigesti ühendatud. • Veenduge, et helisätted on õiged. • Veenduge, et kõik juhtmed on korralikult ühendatud.
andmete telerisse edastamise kiirust, põhjustades kehva taasesitust. 27.4 Wi-Fi, Internet ja Bluetooth Philipsi teleriga seotud probleemide lahendamiseks võite pöörduda meie võrgutoe poole. Võite valida oma keele ja sisestada oma tootemudeli numbri. Võrguabi Wi-Fi võrku ei leitud või see on häiritud • Läheduses asuvad mikrolaineahjud, DECT-telefonid või muud Wi-Fi 802.11b/g/n seadmed võivad juhtmeta võrku häirida. • Veenduge, et võrgu tulemüürid lubavad juurdepääsu teleri juhtmeta ühendusele.
28 Teleri kahjustamise oht! Ohutus ja hooldus Enne teleri ühendamist vooluvõrku veenduge, et toitepinge vastab teleri tagaküljel toodud väärtusele. Ärge kunagi ühendage telerit sellest väärtusest erineva pingega vooluvõrku. 28.1 Ohutus Tähtis! Laste vigastuse oht! Enne teleri kasutamist lugege kõik ohutusjuhised mõttega läbi. Juhiste eiramisest tingitud kahjudele garantii ei laiene. Järgige neid ettevaatusabinõusid, et vältida teleri ümberkukkumist ja seeläbi laste vigastamist.
Madalad temperatuurid Kui telerit transporditakse madalamal temperatuuril kui 5 °C või 41 °F, pakkige teler enne pistikupessa ühendamist lahti ja oodake, kuni teleri temperatuur ühtlustub toatemperatuuriga. Niiskus Väga harva võib juhtuda, et temperatuuri ja niiskuse tõttu tekib teleri klaasist esiosa sisse vähene kondensaat. Selle vältimiseks hoidke teler otsesest päikesevalgusest, kuumusest ja liigsest niiskusest eemal.
(punased, rohelised või sinised) täpid. See on ekraani strukturaalne omadus (mis vastab üldistele tööstusstandarditele) ja see ei ole häire. 29 Kasutustingimused CE-vastavus See toode on vastavuses direktiivide 2006/95/EÜ (madalpinge), 2004/108/EÜ (elektromagnetiline ühilduvus) ja 2011/65/EL (ROHS) põhinõuete ja muude asjakohaste sätetega. 29.1 Kasutustingimused - teler 2015 © TP Vision Europe B.V. Kõik õigused kaitstud.
30 Dolby® Autoriõigused Toodetud ettevõtte Dolby Laboratories litsentsi alusel. Dolby ja kahe D-ga märk on ettevõtte Dolby Laboratories kaubamärgid. 30.1 MHL 30.5 DTS Premium Sound ™ MHL, Mobile High-Definition Link ja MHL-i logo on MHL, LLC kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid. DTS Premium Sound ™ DTS patentide kohta vt http://patents.dts.com. Toodetud DTS Licensing Limitedi litsentsi alusel. DTS, sümbol & DTS koos sümboliga on registreeritud kaubamärgid ja DTS 2.0 kanal on DTS, Inc.
30.7 Wi-Fi Alliance Wi-Fi®, Wi-Fi CERTIFIED logo, Wi-Fi logo Wi-Fi Alliance'i registreeritud kaubamärgid. 30.8 Kensington (Kui kohaldatav) Kensington ja Micro Saver on ACCO World Corporationi Ameerika Ühendriikides registreeritud kaubamärgid, mis on registreeritud ja mida hakatakse kasutama ka teistes riikides kõikjal maailmas. 30.9 Muud kaubamärgid Kõik muud registreeritud ja registreerimata kaubamärgid kuuluvad nende vastavatele omanikele.
Indeks Ökosätted 68 Heli, kõrged toonid 66 Heli, kõrvaklappide helitugevus 67 Heli, ruumiheli režiim 66 Heli, selge heli 67 Helikirjeldus 74 Helikommentaar 74 Helistiil 66 Heliväljundi ühtlustamine 18 Heliväljundi nihe 18 Heliväljundi sätted 17 Heliväljundi viivitus 17 Heliväljundi vorming 18 Ü I Ühendamine, USB-mälupulk 23 Ühenduvusjuhend 13 Ühisliidese pesa 15 Incredible Surround 66 Interaktiivne TV 35 Interaktiivne TV, teave 35 Internetimälu, kustutamine 9 A Androidi sätted 11 Antenn, käsitsi paig
Kõrvaklapid, ühendamine 20 Kõrvaklappide helitugevus 67 Kiipkaart, CAM 15 Klienditeenindus 89 Kodukinosüsteem, heli 67 Kodukinosüsteem, heli tasandamine 18 Kodukinosüsteem, mitme kanaliga 18 Kodumenüü 43 Kontrastsus 61 Kontrastsus, dünaamiline kontrastsus 63 Kontrastsus, gamma 64 Kontrastsus, kontrasti režiim 63 Kontrastsus, täiuslik kontrast 64 Kontrastsus, video kontrastsus 64 Probleemid, kodukinosüsteem 18 Probleemid, menüü keel 89 Probleemid, pilt 88 Probleemid, USB-ühendus 88 R Raadiojaamad 29 Rakend
Värv, värvikontroll 62 Värv, värvitemperatuur 62 Värv, värvitoon 63 Värv, värvivõimendus 62 Värvikontroll, taastamine 63 Värvus 61 Võrgu installimine 8 Võrgu sagedus 79 Võrgu sagedusrežiim 79 Võrk, ühendamine 8 Võrk, juhtmeta 8 Võrk, PIN-koodiga WPS 8 Võrk, sätete vaatamine 9 Võrk, sätted 9 Võrk, staatiline IP 9 Võrk, teleri võrgunimi 10 Võrk, Wi-Fi ühenduse sisselülitamine 10 Võrk, Wi-Fi Miracasti ühenduse tühjendamine 10 Võrk, Wi-Fi Smart Screen 10 Võrk, WoWLAN 9 Võrk, WPS 8 Võtke Philipsiga ühendust 89 V
Powered by TCPDF (www.tcpdf.