Register your product and get support at www.philips.
Vsebina 1 Vaš novi televizor 3 12 Snemanje 30 1.1 Pause TV in snemanje 3 1.2 EasyLink 3 12.1 Kaj potrebujete 30 12.2 Snemanje programa 30 12.3 Gledanje posnetka 30 2 Nastavitev 4 2.1 2.2 2.3 2.4 2.5 13 Nastavitve 31 Preberite varnostna navodila 4 TV-stojalo in namestitev na steno 4 Nasveti za namestitev 4 Napajalni kabel 4 Antenski kabel 5 13.1 13.2 13.3 13.4 Slika 31 Igralna konzola ali računalnik 32 Oblika in robovi 33 Zvok 33 3 Priključki 6 14 Specifikacije 36 3.1 Nasveti za priključitve 6 3.
1 Vaš novi televizor 1.1 Pause TV in snemanje Če povežete trdi disk USB, lahko začasno prekinete in posnamete oddajo z digitalnega TV-kanala. Prekinite TV-program in sprejmite nujen telefonski klic ali pa si privoščite odmor med tekmo, saj televizor oddajo shrani na trdi disk USB. Z gledanjem lahko nadaljujete pozneje. 1.2 EasyLink S funkcijo EasyLink lahko povezano napravo, kot je predvajalnik Blu-ray Disc, upravljate z daljinskim upravljalnikom televizorja.
2 Namestitev na steno Nastavitev Televizor omogoča uporabo stenskega nosilca, ki je skladen s standardom VESA (naprodaj ločeno). Pri nakupu stenskega nosilca uporabite naslednjo kodo VESA ... Za varno namestitev nosilca uporabite dolžino vijakov, kot je prikazano na sliki. 2.1 Preberite varnostna navodila Pred prvo uporabo televizorja preberite varnostna navodila. V možnosti Pomoč izberite Varnost in nega > Varnost. 2.
2.4 Napajalni kabel - Napajalni kabel priključite v priključek POWER na hrbtni strani televizorja. - Zagotovite, da je napajalni kabel dobro priključen v priključek. - Zagotovite, da je napajalni vtič v stenski vtičnici vedno dostopen. - Ko želite napajalni kabel izključiti, vedno vlecite za vtikač, ne za kabel. Čeprav televizor v stanju pripravljenosti porabi malo električne energije, za varčevanje z energijo napajalni kabel izključite iz omrežne vtičnice, če televizorja ne boste uporabljali dlje časa.
3 EasyLink HDMI CEC Priključki Če so naprave povezane s kablom HDMI in imajo funkcijo EasyLink, jih lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom televizorja. Funkcija EasyLink HDMI CEC mora biti vklopljena na televizorju in povezani napravi. 3.1 Nasveti za priključitve DVI–HDMI Uporabite adapter DVI–HDMI, če ima naprava samo priključek DVI. Uporabite enega od priključkov HDMI in na zadnji strani televizorja priključite zvočni kabel L/D (mini vtič 3,5 mm) v zvočni vhod televizorja za zvok.
lastnikov. Zvočni izhod – optični Zvočni izhod – optični je visokokakovosten zvočni priključek. Ta optični priključek lahko prenaša 5.1-kanalne zvočne kanale. Če naprava, običajno je to sistem za domači kino, nima priključka HDMI ARC, lahko ta priključek povežete s priključkom za zvočni izhod – optični sistema za domači kino. Priključek za zvočni izhod – optični pošilja zvok iz televizorja v sistem za domači kino.
V meniju z nastavitvami za EasyLink izberite Daljinski upravljalnik EasyLink in nato Izklop. Kartico CAM vstavite v standardno vmesniško režo televizorja. Sprednji del kartice obrnite proti sebi in jo nežno do konca vstavite v modul CAM. Kartico trajno pustite v reži. Predvajanje z enim dotikom Pri predvajanju vsebine iz naprave, ki je združljiva s standardom HDMI-CEC, se televizor vklopi iz stanja pripravljenosti in se preklopi na ustrezen vir. Vklop vmesnika CAM lahko traja nekaj minut.
priključen, lahko televizor prek te povezave HDMI pošilja samo signal ARC. Poleg antenskega priključka uporabite še kabel HDMI za povezavo naprave in televizorja. Če naprava nima priključka HDMI, lahko uporabite tudi kabel SCART. Če sistem za domači kino nima priključka HDMI ARC, dodajte optični zvočni kabel (Toslink), ki zvok TV-slike prenaša v sistem za domači kino.
Zapoznitev zvočnega izhoda. 3. Izberite možnost Izklop in pritisnite OK. 4. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. Težave z zvokom sistema za domači kino Odmik zvočnega izhoda Ko gledate videoposnetek iz priključenega pomnilnika Flash USB ali računalnika, se pri zvoku iz sistema za domači kino lahko pojavijo motnje. Zvok z glasnimi motnjami Če na sistemu za domači kino ne morete nastaviti zapoznitve, lahko televizor nastavite tako, da sinhronizira zvok.
Če je predvajalnik DVD povezan s kablom HDMI in ima funkcijo EasyLink CEC, ga lahko upravljate z daljinskim upravljalnikom televizorja. 3.10 Trdi disk USB Kaj potrebujete 3.9 Igralna konzola Če priključite trdi disk USB, lahko začasno prekinjate ali snemate TV-oddaje. To velja samo za digitalne TV-oddaje (oddaje DVB in podobne). HDMI Premor Za najboljšo kakovost igralno konzolo na televizor priključite s hitrim kablom HDMI.
3.12 Videokamera HDMI Za najboljšo kakovost videokamero s kablom HDMI priključite na televizor. 2. Vklopite trdi disk USB in televizor. 3. Ko televizor preklopite na digitalni TV-kanal, pritisnite (Premor). S tem zaženete formatiranje. Sledite navodilom na zaslonu. Ko je trdi disk USB formatiran, ga pustite trajno priključenega. Opozorilo Ker je trdi disk USB formatiran posebej za ta televizor, shranjenih posnetkov ni mogoče predvajati v drugem televizorju ali računalniku.
Lahko pa uporabite tudi adapter DVI-HDMI, da priključite računalnik na HDMI, in zvočni kabel L/D (mini vtič 3,5 mm), da ga priključite na priključek AUDIO IN L/R na hrbtni strani televizorja. Nastavitve Idealne nastavitve monitorja Če je v meniju Vir (seznam priključkov) pod vrsto naprave računalnik dodan kot Računalnik, je televizor samodejno nastavljen na najboljšo nastavitev za računalnik.
4 Vklop 4.1 Vklop ali stanje pripravljenosti Pred vklopom televizorja se prepričajte, da ste priklopili napajalni kabel na zadnji strani televizorja. Če rdeči indikator ne sveti, pritisnite gumb za vklop/izklop na strani televizorja, da televizor preklopite v stanje pripravljenosti – rdeči indikator začne svetiti. Ko je televizor v stanju pripravljenosti, pritisnite tipko na daljinskem upravljalniku, da vklopite televizor.
Za preklop nazaj na prejšnji izbrani kanal. Za zapiranje menija brez spreminjanja nastavitve. 5 Daljinski upravljalnik 5. HOME Za odpiranje ali zapiranje začetnega menija. 5.1 Pregled tipk 6. EXIT Za preklop nazaj na gledanje TV-programa. Zgoraj 7. OPTIONS Za odpiranje ali zapiranje menija Možnosti. 8. Tipka OK Za potrditev izbire ali nastavitve. 9. Puščične tipke/tipke za pomikanje Za pomikanje navzgor, navzdol, levo ali desno. 10. LIST Za odpiranje ali zapiranje seznama kanalov. 1.
5.2 Infrardeči senzor Televizor lahko prejema ukaze od daljinskega upravljalnika, ki za pošiljanje uporablja infrardeče signale. Če uporabljate takšen daljinski upravljalnik, pazite, da ga vedno usmerite proti infrardečemu senzorju na sprednji strani televizorja. 5.3 Baterije 1. Vratca za baterijo premaknite v smeri puščice. 2. Stari bateriji zamenjajte z dvema baterijama vrste AAALR03-1,5 V. Poskrbite, da sta pola + in - baterij pravilno obrnjena. 3. Ponovno namestite vratca za baterijo. 4.
6 Seznam kanalov TV-kanali Prikaz seznama vseh kanalov 6.1 1. Med gledanjem TV-kanala pritisnite LIST (Seznam), da odprete seznam kanalov. 2. Pritisnite OPTIONS (Možnosti), da odprete meni Možnosti. 3. Izberite Seznam in nato Vsi, Priljubljeni, Radio ali Novi kanali. Gledanje TV-kanalov Preklapljanje med kanali Za gledanje TV-kanalov pritisnite . Televizor preklopi na kanal, ki ste ga zadnje gledali.
Nastavitve kode ključavnice ali sprememba trenutne kode ... Preimenovanje kanalov 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve kanalov > Otroška ključavnica > Sprememba kode in pritisnite OK. 3. Če je koda že nastavljena, vnesite trenutno kodo otroške ključavnice in nato dvakrat novo kodo. Kanale na seznamu kanalov lahko preimenujete. 1. Na enem od seznamov kanalov izberite kanal, ki ga želite preimenovati. 2. Pritisnite OPTIONS (Možnosti). 3.
4. Če želite zapreti teletekst, znova pritisnite . Digitalni teletekst (samo v ZK) Nekatere digitalne postaje nudijo digitalni teletekst ali interaktivno televizijo na svojih digitalnih televizijskih kanalih. To vključuje običajni teletekst, v katerem je izbiranje in premikanje mogoče s številskimi, barvnimi in puščičnimi tipkami. Izbira strani teleteksta Če želite zapreti digitalni teletekst, pritisnite . Izbira strani ... 1. Vnesite številko strani s številskimi tipkami. 2.
4. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. izberete možnost Vklop, bodo podnapisi prikazani, če so na voljo. Če želite izvedeti, ali je kanal analogni ali digitalni, preklopite na kanal in v meniju Možnosti odprite možnost Stanje. Podnapisi in jeziki Podnapisi Jeziki zvoka Vklop podnapisov Digitalni TV-kanali lahko zvok programa oddajajo v več jezikih. Nastavite lahko glavni in drugi jezik zvoka. Če je zvok v enem od teh dveh jezikov na voljo, televizor preklopi na ta zvok.
in Seznam novih kanalov. Prazni kanali so odstranjeni. Obvestilo o novih, posodobljenih ali odstranjenih kanalih se izpiše ob vklopu televizorja. Televizor mora biti v stanju pripravljenosti, da lahko samodejno posodablja kanale. Popolna namestitev televizorja ... 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve televizorja > Splošne nastavitve > Ponovna namestitev televizorja in pritisnite OK. Namestitev lahko traja nekaj minut. Upoštevajte navodila na zaslonu.
namestitvijo. 4. Ko je kopiranje dokončano, odklopite pomnilniško napravo USB. DVB-T ali DVB-C Sprejem DVB-T ali DVB-C Zdaj lahko skopirani seznam kanalov prenesete v drug Philipsov televizor. Če sta v vaši državi na voljo sprejema DVB-T in DVB-C ter televizor podpira sprejema DVB-T in DVB-C za vašo državo, morate pri namestitvi kanalov izbrati enega od sprejemov. Prenos seznama kanalov Sprememba nastavitev DVB za začetek nove namestitve kanalov ... Prenos skopiranega seznama kanalov 1.
Izbira nabora znakov Prosto / kodirano Če vam kabelski operater ni dal posebne vrednosti simbolne hitrosti za namestitev TV-kanalov, pustite nastavitev za način simbolne hitrosti na možnosti Samodejno. Če imate naročnino in modul za pogojni dostop (CAM) za storitve plačljive TV, izberite Prosto + kodirano. Če niste naročeni na plačljive TV-kanale ali storitve, lahko izberete samo Samo prosti kanali. Če ste dobili določeno vrednost simbolne hitrosti, izberite možnost Ročno.
Spremeni dan. Izberite možnost Prejšnji dan, Danes ali Naslednji dan in pritisnite OK, da izberete dan sporeda. 7 TV-vodnik 7.1 Uporaba TV-vodnika Iskanje po zvrsti Kaj potrebujete Če so informacije na voljo, lahko poiščete programe na sporedu po zvrsti, kot so filmi, športne oddaje itd. S TV-vodnikom si lahko ogledate seznam trenutnih programov ali programov na sporedu na kanalih.
8 Viri 8.1 Seznam virov Na seznamu priključkov (v meniju Vir) lahko najdete naprave, ki so priključene na televizor. V meniju Vir lahko preklopite na napravo. Meni virov 8.3 Za odpiranje menija Viri pritisnite SOURCES (Viri). Če želite preklopiti na priključeno napravo, jo izberite s puščičnima tipkama (levo) ali (desno) in pritisnite OK. Če želite zapreti meni Vir brez preklopa na napravo, znova pritisnite SOURCES (Viri).
1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve televizorja > Splošne nastavitve > Samodejni izklop in drsnik premaknite na 0 (Izklop). 3. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. 9 Časovniki in ura 9.1 Izklopni časovnik Z izklopnim časovnikom lahko televizor samodejno preklopite v stanje pripravljenosti po prednastavljenem času. Nastavitev izklopnega časovnika ... 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2.
- Zaženi diaprojekcijo, Ustavi projekcijo Zaženite ali ustavite diaprojekcijo. 10 Vaše fotografije, videoposnetki in glasba - Prehodi diaprojekcije Določite prehod med slikami. - Frekvenca diaprojekcije Izberite čas prikaza vsake slike. 10.1 Iz povezave USB - Ponovi/predvajaj enkrat Večkratni ali samo en ogled slik. Kaj potrebujete - Izklop naključnega predvajanja, Vklop naključnega predvajanja Ogled slik v zaporednem ali naključnem vrstnem redu.
Predvajajte jezik zvoka, če je na voljo. - Ponovi/predvajaj enkrat Predvajajte videposnetke večkrat ali enkrat. - Vklop naključnega predvajanja, Izklop naključnega predvajanja Predvajajte videoposnetke v zaporednem ali naključnem zaporedju. - Prikaži informacije Prikaže ime datoteke. Če želite zapreti Brskanje po USB-ju, pritisnite in izberite drugo dejavnost.
11 Funkcija Pause TV 11.1 Funkcija Pause TV Začasno prekinjeni TV-program si lahko ogledate pozneje. Začasno prekinite lahko samo digitalne TV-kanale. Če želite prenos shraniti v medpomnilnik, morate priključiti trdi disk USB. Program lahko začasno prekinete za največ 90 minut. Začasna prekinitev ali nadaljevanje programa Če želite začasno prekiniti program, pritisnite (Premor). Na zaslonu se na kratko prikaže vrstica napredka. Če želite priklicati vrstico napredka, znova pritisnite (Premor).
12 Seznam posnetkov Snemanje Če si želite ogledati seznam posnetkov in nastavljenih snemanj, pritisnite , izberite Posnetki in pritisnite OK. 12.1 Na tem seznamu lahko izberete posnetke za ogled, odstranite posnete programe, prilagodite končni čas trenutnega snemanja ali preverite količino nezasedenega prostora na disku. Kaj potrebujete Za snemanje TV-programa potrebujete ...
13 Nastavitve slike Nastavitve Kontrast osvetlitve ozadja 13.1 Z možnostjo Kontrast osvetlitve ozadja lahko prilagodite svetlost osvetlitve ozadja zaslona. Slika Za nastavitev stopnje ... 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve televizorja > Slika > Kontrast osvetlitve ozadja. 3. Pritisnite (desno) in prilagodite vrednost z (gor) ali (dol). 4. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni.
Zmanjšanje artefaktov MPEG ... 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve televizorja > Slika > Zmanjšanje artefaktov MPEG. 3. Pritisnite (desno) in izberite Vklop ali Izklop. 4. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. Barvni ton po meri Z možnostjo Barvni ton po meri lahko sami nastavite temperaturo barve. Če želite nastaviti barvni ton po meri, najprej izberite možnost Po meri v nastavitvi Barvni ton, da omogočite dostop do menija za barvni ton po meri.
- Novice – idealno za govor - Glasba – idealno za poslušanje glasbe - Igra – idealno za igranje iger pozabite izklopiti, ko preklopite na gledanje televizije ali drugo priključeno napravo. Če želite nastavitev ročno preklopiti ... 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve televizorja > Slika > Napredno > Igralna konzola ali računalnik. 3. Izberite Igralna konzola, Računalnik ali TV. Nastavitev TV povrne nastavitve za gledanje televizije. 4.
2. Izberite možnost Zvočniki in nato TV ali Ojačevalnik (zvočna naprava). 3. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. Glasnost slušalk Z možnostjo Glasnost slušalk lahko ločeno nastavite glasnost priključenih slušalk. Če želite prilagoditi glasnost ... 1. Pritisnite OPTIONS (Možnosti) in v menijski vrstici izberite možnost Slika in zvok. 2. Pritisnite (desno), izberite Glasnost slušalk in pritisnite OK. 3. Pritisnite (gor) ali (dol), da nastavite glasnost. 4.
Zvočniki Sistem za domači kino Zvok televizorja lahko pošljete v priključeno zvočno napravo, kot je sistem za domači kino ali glasbeni sistem. Izberete lahko, kje želite slišati zvok televizorja in kako ga želite upravljati. - Če izberete Izklop, trajno izklopite zvočnike televizorja. - Če izberete možnost Zvočniki televizorja, so zvočniki televizorja vedno vklopljeni. Če je zvočna naprava povezana prek povezave HDMI CEC, lahko uporabite eno od nastavitev funkcije EasyLink.
14 Evropska energetska oznaka Specifikacije Evropska energetska oznaka označuje razred energetske učinkovitosti tega izdelka. Čim temnejša zelena je oznaka razreda energetske učinkovitosti tega izdelka, tem manjša je njegova energijska poraba. Na oznaki je naveden razred energetske učinkovitosti, povprečna poraba energije med uporabo tega izdelka in povprečna poraba energije v obdobju 1 leta.
- Predvajanje analognega videa: NTSC; SECAM; PAL - Predvajanje digitalnega videa: MPEG2 SD/HD (ISO/IEC 13818-2); MPEG4 SD/HD (ISO/IEC 14496-10) - Predvajanje digitalnega zvoka (ISO/IEC 13818-3) 14.4 Napajanje Specifikacije izdelka se lahko spremenijo brez obvestila. Več podrobnosti o specifikacijah izdelka si oglejte na spletni strani www.philips.com/support. 14.
14.6 - SRT: večjezična podpora Povezljivost Podprti zvočni/slikovni formati Za PxKxxx9 Hrbtni del televizorja - HDMI 1 ARC: zvočni povratni kanal HDMI - HDMI 2 - SERV.
15 15.2 Programska oprema Različica programske opreme Ogled trenutne različice programske opreme televizorja ... 15.1 1. Pritisnite , izberite Nastavitev in pritisnite OK. 2. Izberite Nastavitve programske opreme in pritisnite OK. 3. Izberite Informacije o trenutni programski opremi in si oglejte možnost Različica izdaje. 4. Po potrebi pritiskajte , da zaprete meni. Posodobitev programa Posodobitev iz USB-ja Morda je treba posodobiti programsko opremo televizorja.
of software is made available under the terms and conditions of the JPEG license, which can be found below. libsqlite3 (3.7.14) SQLite is a C library that implements an SQL database engine. Programs that link with the SQLite library can have SQL database access without running a separate RDBMS process. Source: http://linuxappfinder.com/package/libsqlite3-0 This piece of software is made available under the terms and conditions of the SQLite public domain license, which can be found below. Openssl (1.0.0.
industrial-quality --- although, as with anything that's free, we offer no warranty and accept no liability. For more information, contact jpeg-info@jpegclub.org. , Ville Syrjälä and Claudio Ciccani . This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
AND MODIFICATION 0. This License applies to any program or other work which contains a notice placed by the copyright holder saying it may be distributed under the terms of this General Public License. The "Program", below, refers to any such program or work, and a "work based on the Program" means either the Program or any derivative work under copyright law: that is to say, a work containing the Program or a portion of it, either verbatim or with modifications and/or translated into another language.
copying, distributing or modifying the Program or works based on it. 6. Each time you redistribute the Program (or any work based on the Program), the recipient automatically receives a license from the original licensor to copy, distribute or modify the Program subject to these terms and conditions. You may not impose any further restrictions on the recipients' exercise of the rights granted herein. You are not responsible for enforcing compliance by third parties to this License. 6.
documentation and some code used as part of the build process might fall under other licenses. The details here are unclear. We do not worry about the licensing of the documentation and build code so much because none of these things are part of the core deliverable SQLite library. All of the deliverable code in SQLite has been written from scratch. No code has been taken from other projects or from the open internet.
each copy an appropriate copyright notice and disclaimer of warranty; keep intact all the notices that refer to this License and to the absence of any warranty; and give any other recipients of the Program a copy of this License along with the Program. You may charge a fee for the physical act of transferring a copy, and you may at your option offer warranty protection in exchange for a fee. 2.
If any portion of this section is held invalid or unenforceable under any particular circumstance, the balance of the section is intended to apply and the section as a whole is intended to apply in other circumstances.
these terms so they know their rights. Developers that use the GNU GPL protect your rights with two steps: (1) assert copyright on the software, and (2) offer you this License giving you legal permission to copy, distribute and/or modify it. Finally, every program is threatened constantly by software patents.
circumvention of technological measures to the extent such circumvention is effected by exercising rights under this License with respect to the covered work, and you disclaim any intention to limit operation or modification of the work as a means of enforcing, against the work's users, your or third parties' legal rights to forbid circumvention of technological measures. 4. Conveying Verbatim Copies.
or specifically for use in, a User Product, and the conveying occurs as part of a transaction in which the right of possession and use of the User Product is transferred to the recipient in perpetuity or for a fixed term (regardless of how the transaction is characterized), the Corresponding Source conveyed under this section must be accompanied by the Installation Information.
An “entity transaction” is a transaction transferring control of an organization, or substantially all assets of one, or subdividing an organization, or merging organizations.
Free Software Foundation. If the Program does not specify a version number of the GNU General Public License, you may choose any version ever published by the Free Software Foundation. If the Program specifies that a proxy can decide which future versions of the GNU General Public License can be used, that proxy's public statement of acceptance of a version permanently authorizes you to choose that version for the Program. Later license versions may give you additional or different permissions.
using a shared library, the combination of the two is legally speaking a combined work, a derivative of the original library. The ordinary General Public License therefore permits such linking only if the entire combination fits its criteria of freedom. The Lesser General Public License permits more lax criteria for linking other code with the library. We call this license the "Lesser" General Public License because it does Less to protect the user's freedom than the ordinary General Public License.
Library with the Library (or with a work based on the Library) on a volume of a storage or distribution medium does not bring the other work under the scope of this License. 3. You may opt to apply the terms of the ordinary GNU General Public License instead of this License to a given copy of the Library. To do this, you must alter all the notices that refer to this License, so that they refer to the ordinary GNU General Public License, version 2, instead of to this License.
facilities. This must be distributed under the terms of the Sections above. b) Give prominent notice with the combined library of the fact that part of it is a work based on the Library, and explaining where to find the accompanying uncombined form of the same work. 8. You may not copy, modify, sublicense, link with, or distribute the Library except as expressly provided under this License.
2007 Copyright © 2007 Free Software Foundation, Inc. http://fsf.org/ Everyone is permitted to copy and distribute verbatim copies of this license document, but changing it is not allowed. This version of the GNU Lesser General Public License incorporates the terms and conditions of version 3 of the GNU General Public License, supplemented by the additional permissions listed below. 0. Additional Definitions.
version of the GNU Lesser General Public License “or any later version” applies to it, you have the option of following the terms and conditions either of that published version or of any later version published by the Free Software Foundation. If the Library as you received it does not specify a version number of the GNU Lesser General Public License, you may choose any version of the GNU Lesser General Public License ever published by the Free Software Foundation.
modify the terms of any separate license agreement you may have executed with Licensor regarding such Contributions. 6. Trademarks. This License does not grant permission to use the trade names, trademarks, service marks, or product names of the Licensor, except as required for reasonable and customary use in describing the origin of the Work and reproducing the content of the NOTICE file. 7. Disclaimer of Warranty.
Odpravljanje težav in podpora Philips, nato pa televizor preklopi nazaj v stanje pripravljenosti. To je povsem normalno. Ko televizor izključite in ponovno priključite na napajanje, se ob naslednjem zagonu prikaže zagonski zaslon. Če televizor želite vklopiti iz stanja pripravljenosti, pritisnite gumb daljinskega upravljalnika ali televizorja. 16.1 Indikator pripravljenosti utripa Odpravljanje težav Kanali Napajalni kabel izključite iz električne vtičnice.
Format slike se spreminja z različnimi kanali prikazani Izberite format slike, ki ni samodejni. Slikovni signali iz nekaterih naprav morda ne ustrezajo zaslonu. Preverite izhodni signal priključene naprave. - Preverite, ali je pomnilnik USB skladen razredom za pomnilniške naprave, kot je opisano v dokumentaciji pomnilnika. - Preverite, ali je pomnilnik USB združljiv s televizorjem. - Preverite, ali televizor podpira uporabljene oblike zapisov zvočnih in slikovnih datotek.
16.5 Pomoč uporabnikom/popravilo Če potrebujete podporo in popravilo, lahko pokličete službo za pomoč uporabnikom v svoji državi. Telefonsko številko lahko najdete v tiskani dokumentaciji, ki je priložena televizorju. Ali pa obiščite spletno stran www.philips.com/support. Številka modela in serijska številka televizorja Mogoče boste morali posredovati številko modela in serijsko številko televizorja.
17 Nevarnost telesne poškodbe ali poškodbe televizorja Varnost in nega - Televizor, ki tehta več kot 25 kg (55 lbs), morata dvigniti in premakniti dve osebi. 17.1 Varnost - Če želite televizor namestiti na stojalo, uporabite priloženo stojalo. Stojalo trdno pritrdite na televizor. Televizor namestite na ravno in vodoravno površino, ki zdrži težo televizorja in stojala. Pomembno Pred uporabo televizorja preberite varnostna navodila.
Nevihte Pred nevihto izklopite napajalni in antenski kabel televizorja. Med nevihto se ne dotikajte nobenega dela televizorja in napajalnega ter antenskega kabla. Nevarnost poškodbe sluha Izogibajte se uporabi slušalk pri preveliki glasnosti oziroma dolgotrajni uporabi slušalk. Nizke temperature Če ste televizor prevažali pri temperaturi pod 5 °C (41 °F), ga vzemite iz embalaže in pred priključitvijo napajanja počakajte, da temperatura televizorja doseže sobno temperaturo.
TP Vision Europe B.V. izdeluje in prodaja veliko potrošniških izdelkov, ki tako kot kateri koli drugi elektronski aparati oddajajo in sprejemajo elektromagnetne signale. Eno glavnih poslovnih načel podjetja Philips je zagotavljanje ustreznih zdravstvenih in varnostnih ukrepov ob uporabi izdelkov, ki morajo biti v skladu z ustreznimi pravnimi zahtevami in standardi za EMF (elektromagnetna polje), ki veljajo v času izdelave. Družba Philips razvija, izdeluje in trži izdelke, ki ne škodujejo zdravju.
Kensington Kensington in Micro Saver sta v ZDA registrirani blagovni znamki družbe ACCO World Corporation z izdanimi registracijami in vloženimi zahtevki za registracijo v drugih državah po vsem svetu. Druge blagovne znamke Vse druge registrirane in neregistrirane blagovne znamke so v lasti njihovih lastnikov.
Kazalo 65
Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Contact information Argentina 0800 444 7749 Buenos Aires 0810 444 7782 België / Belgique 070 700 035 (0,15€/min.) Bosna i Hercegovina 033 941 251 (Lokalni poziv) Brazil 0800 701 0245 Sao Paulo 2938 0245 Бълария 02 4916 273 (Национален номер) Česká republika 228880895 (Místní tarif) Danmark 3525 8314 Deutchland 0180 501 04 69 (0,14€/Min.) Ελλάδα 2111983028 (Εθνική κλήση) España 902 88 10 83 (0,10€ + 0,08€/min.