Lietošanas instrukcijas Digitālais fotoaparāts Modeļa Nr. DC-G100D Pirms šī produkta lietošanas, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos norādījumus un saglabājiet rokasgrāmatu turpmākai uzziņai. Sīkākas lietošanas instrukcijas ir pieejamas sadaļā “Lietošanas instrukcijas” (PDF formāts). Lai to izlasītu, lejupielādējiet to no tīmekļa vietnes. (3) Tīmekļa vietne: http://www.panasonic.
Godājamais klient, Mēs vēlamies izmantot iespēju, lai pateiktos jums par šīs “Panasonic” digitālās fotokameras iegādi. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo dokumentu un saglabājiet to turpmākai izmantošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu digitālās fotokameras faktiskās vadības ierīces un komponenti, izvēlnes vienumi utt. var nedaudz atšķirties no tiem, kas parādīti šī dokumenta ilustrācijās. Rūpīgi ievērojiet autortiesību likumus.
Detalizētāki skaidrojumi ( ) Šajā dokumentā “Lietošanas instrukcijas (pamata)” ir kopsavilkums par pamatdarbībām. Ja šīs sadaļas “Lietošanas instrukcijas (pamata)” attiecas uz ( ), detalizētāku saturu varat atrast sadaļā “Lietošanas instrukcijas” (PDF formātā). • Katras funkcijas apraksti ir nākamajās lapās, kurās ir uzskaitītas kameras funkcijas.
Par lietošanas instrukcijām Šajā dokumentā izmantotie simboli Melnas ikonas parāda apstākļus, kādos tās var izmantot, un pelēkās ikonas parāda apstākļus, kādos tās nevar izmantot. Piemērs: / Ierakstīšanas režīms Attēli · Video Darbības simboli Priekšējā grozāmpoga Kursora poga uz augšu/uz leju/pa kreisi/pa labi [MENU/SET] ([IZVĒLNES/ IESTATĪŠANAS]) poga Vadības grozāmpoga • Paskaidrojumos ir izmantoti arī citi simboli, piemēram, ikonas, kas redzamas kameras ekrānā.
Par lietošanas instrukcijām Paziņojumu klasifikācijas simboli Lai apstiprinātu pirms funkcijas izmantošanas Padomi labākai kameras izmantošanai un padomi ierakstīšanai Paziņojumi un papildus krājumi par specifikācijām Saistītā informācija un lappuses numurs • Šī dokumenta attēli un zīmējumi ir ilustrācija, lai izskaidrotu funkcijas. • Šajā lietošanas instrukcijā sniegtais apraksts ir balstīts uz maināmo objektīvu (H-FS12032).
Informācija jūsu drošībai BRĪDINĀJUMS: Lai samazinātu ugunsgrēka izcelšanās, elektriskās traumas vai ierīces bojājuma risku, • Nepakļaujiet iekārtu lietum, mitrumam, pilieniem vai ūdens šļakatām. • Izmantojiet tikai ieteicamos piederumus. • Nenoņemiet nost pārsegus. • Neremontējiet šo ierīci pats. Uzticiet apkopi kvalificētam servisa personālam. Kontaktligzdai jābūt uzstādītai blakus iekārtai un viegli pieejamai.
Informācija jūsu drošībai Raidītāja maksimālā jauda un darbības frekvences joslas Bezvadu tīkla tips Frekvenču josla (centrālā frekvence) Maksimālā jauda (dBm efektīvā izotropiski izstarotā jauda (E.I.R.P.)) Bezvadu lokālais tīkls (WLAN) 2412–2462 MHz 13 dBm Bluetooth 2402–2480 MHz 10 dBm Par bateriju bloku UZMANĪBU • Pastāv sprādzienbīstamība, ja baterija ir nepareizi nomainītas. Nomainiet bateriju tikai pret tipu, ko ir iesaka ražotājs.
Informācija jūsu drošībai Brīdinājumi par lietošanu • Neizmantojiet citus USB savienojuma kabeļus, izņemot komplektācijā iekļauto. • Nelietojiet citus trijkāja rokturus, izņemot komplektācijā iekļauto vai oriģinālo “Panasonic” trijkāja skavu (DMW-SHGR2: neobligāti). • Izmantojiet ātrgaitas HDMI mikrokabeli ar augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) logo. Kabeļi, kas neatbilst HDMI standartiem, nedarbosies.
Informācija jūsu drošībai • Lai iztīrītu kameru, izņemiet bateriju, līdzstrāvas (DC) savienotāju (DMW-DCC11: neobligāti) vai karti vai atvienojiet strāvas kontaktdakšu no kontaktligzdas un noslaukiet ar mīkstu, sausu drānu. • Nespiediet monitoru ar pārmērīgu spēku. • Nespiediet objektīvu ar pārmērīgu spēku. • Neļaujiet kamerai nonākt saskarē ar pesticīdiem vai gaistošām vielām (tas var izraisīt virsmas bojājumus vai pārklājuma lobīšanos).
Informācija jūsu drošībai • Kad kamera tiek piegādāta, baterija netiek uzlādēta. Pirms lietošanas uzlādējiet bateriju. • Baterija ir atkārtoti uzlādējama litija jonu baterija. Ja temperatūra ir pārāk augsta vai pārāk zema, baterijas darbības laiks būs īsāks. • Uzlādēšanai vienmēr izmantojiet šo kameru vai oriģinālo “Panasonic” bateriju lādētāju. Uzlāde ar neklasificētu lādētāju var izraisīt šķidruma noplūdi, pārkaršanu, ugunsgrēku, eksploziju utt., radot traumas.
Saturs Detalizētāki skaidrojumi ( ) .................................................................3 Par lietošanas instrukcijām..........................................................................4 Informācija ..................................................................................................6 jūsu drošībai 1. Ievads 13 Pirms lietošanas .......................................................................................13 Standarta piederumi .....................................
Saturs 7. Spilgtums (ekspozīcija) / Krāsojums / Attēlu efekts 58 [Metering Mode] ([Mērīšanas režīms]) .....................................................58 Ekspozīcijas kompensācija ......................................................................59 ISO jutība..................................................................................................60 White Balance (WB) (Baltā balanss (WB)) ...............................................62 8. Zibspuldze 64 Zibspuldzes izmantošana .......
1. Ievads Pirms lietošanas Jūsu kameras/objektīva programmaparatūra Var tikt sniegti programmatūras atjauninājumi, lai uzlabotu kameras iespējas vai pievienotu funkcionalitāti. Lai ierakstīšana būtu vienmērīgāka, iesakām atjaunināt kameras/objektīva programmaparatūru uz jaunāko versiju. • Lai iegūtu jaunāko informāciju par programmaparatūru vai lejupielādētu/atjauninātu programmaparatūru, apmeklējiet šo atbalsta vietni: https://panasonic.
1. Ievads Kondensācija (kad objektīvs, skatu meklētājs vai monitors ir aizsvīduši) • Kondensāts rodas, ja ir atšķirības starp temperatūru vai mitrumu. Esiet piesardzīgs (-a), jo tas var izraisīt netīrumus, pelējumu un darbības traucējumus objektīvā, skatu meklētājā un monitorā. • Ja rodas kondensāts, izslēdziet kameru un atstājiet to apm. 2 stundas. Migla dabiski izzudīs, kad kameras temperatūra būs tuvu apkārtējās vides temperatūrai.
1. Ievads Standarta piederumi Digitālās kameras korpuss (Digitālās kameras korpuss tiek saukts par kamerušajā dokumentā.) Pirms kameras lietošanas pārliecinieties, vai visi piederumi ir piegādāti. (Produktu numuri ir pareizi no 2023. gada decembra.) Bateriju bloks DMW-BLG10E (To sauc par bateriju bloku vai bateriju tekstā.) • Pirms lietošanas uzlādējiet bateriju. AC adapteris SAE0012D (DC-G100DEG) USB savienojuma kabelis K1HY24YY0030 Plecu siksna VFC5167 SAE0012F (DC-G100DEB) • To izmanto uzlādei.
1. Ievads DC-G100DK DC-G100DV DC-G100DW H-FS12032* 1 H-FS12032* 1 H-FS12032* 1 H-FS45150 SYF0059 SYF0059 SYF0059 VYF3201 — — — 1 2 3 1GE1Z136Z 4 — — — VYC1090 5 — — — — — DMW-SHGR2 6 — DVPW1022Z Maināms objektīvs (tekstā to sauc par objektīvu.) 2 Objektīva vāciņš*² 3 Objektīva aizmugurējais vāciņš*² 4 Objektīva blende 1 5 Trijkāja skava 6 Rokas siksniņas (trijkāja skavai) *1 Pirkuma laikā tas ir piestiprināts kameras korpusam.
1. Ievads Objektīvi, kurus var izmantot Šajā ierīcē var izmantot īpašos objektīvus, kas ir saderīgi ar Micro Four Thirds™ sistēmas objektīva stiprinājuma specifikāciju (Micro Four Thirds stiprinājums). Par objektīvu un funkcijām Atkarībā no izmantotā objektīva noteiktas funkcijas, piemēram, automātiskā fokusa, attēla stabilizatora un tālummaiņas funkcijām, var tikt atspējotas vai darboties citādi. • Informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet katalogos/tīmekļa vietnēs. https://panasonic.
1. Ievads Atmiņas kartes, kuras var izmantot Šajā kamerā varat izmantot šādas atmiņas kartes. • SD atmiņas karte, SDHC atmiņas karte un SDXC atmiņas karte šajā dokumentā ir apzīmēta ar kartes sugasvārdu. SD atmiņas karte / SDHC atmiņas karte / SDXC atmiņas karte (ne vairāk kā 512 GB) Kamera atbalsta SDHC/SDXC atmiņas kartes, kas atbilst UHS-I 3. standarta UHS ātruma klasei. Izmantojot tālāk norādītās funkcijas, izmantojiet kartes ar pareizo SD ātruma klasi, UHS ātruma klasi un video ātruma klasi.
1. Ievads Detaļu nosaukumi Kamera 11 12 1 2 3 4 5 10 9 8 7 13 14 1 6 15 16 23 22 21 20 19 18 17 1 Plecu siksnas cilpiņa (22) 2 [ ] (Ekspozīcijas kompensācijas) poga (59)/Fn poga (Fn1) (Funkc. poga (1. funkc.)) (78) 3 Uzlādes lampiņa (26)/BEZVADU savienojuma lampa (85) Zibspuldzes pieslēgvietas adapteris (zibspuldzes pieslēgvietas adaptera 12 pārvalks) • Lai novērstu norīšanu, glabājiet zibspuldzes pieslēgvietas adaptera pārsegu bērniem nepieejamā vietā.
1. Ievads 31 28 29 30 24 25 26 27 32 33 34 35 40 39 24 Dioptriju regulēšanas skala (40) 25 Okulārs 26 Skatu meklētājs (40) 27 Acu sensors (40) Acu sensors (39)/ [ ] (ISO jutība) ( ) (60) ] (Baltā balanss) ( ) (62) 28 [ [ ] (Braukšanas režīms) ( ) (56) [ ] (AF režīms) ( ) (51) 29 [MENU/SET] ([IZVĒLNE/ IESTATĪT]) poga (39, 41) [ ] (Dzēst) poga (77)/ [Q.MENU] ([Q. IZVĒLNES]) poga/ 30 [ ] (Atcelt) poga (42)/ Funkc. poga (2. funkc.
1. Ievads Objektīvs H-FS12032 1 2 3 4 5 6 H-FS45150 1 2 7 3 4 5 1 Objektīva virsma 2 Tele 3 Tālummaiņas gredzens (55) 4 Plati 5 Kontaktpunkts 6 Objektīva piestiprināšanas atzīme (30) 7 Fokusa gredzens 6 Trijkāja skava 1 Kameras skrūve 1 2 Kameras statīvs 2 3 Stiprinājuma poga 4 Rokas siksniņas cilpiņa 5 Video ierakst.
2. Darba uzsākšana Plecu siksnas piestiprināšana Piestipriniet plecu siksnu kamerai, izmantojot šādu procedūru, lai tā nenokristu. 1 2 3 4 • Pavelciet plecu siksnu un pārbaudiet, vai tā neiziet laukā. • Piestipriniet plecu siksnas pretējo galu, izmantojot to pašu procedūru. • Izmantojiet plecu siksnu ap plecu. – neaptiniet siksnu ap kaklu. Tas var izraisīt traumas vai negadījumu. • Neatstājiet plecu siksnu zīdainim aizsniedzamā vietā. – Var izraisīt negadījumu, kļūdaini aptinoties ap kaklu.
2. Darba uzsākšana Baterijas uzlāde Ievietojiet bateriju kamerā un uzlādējiet to. • Baterija, ko var izmantot kopā ar kameru, ir DMW-BLG10E. (No 2023. gada decembra) • Pirkuma laikā baterija nav uzlādēta. Pirms lietošanas uzlādējiet bateriju. • Pārbaudiet, vai iekārta ir izslēgta. Baterijas ievietošana • Vienmēr izmantojiet oriģinālās “Panasonic” baterijas (DMW-BLG10E). • Ja izmantojat citas baterijas, mēs nevaram garantēt šī produkta kvalitāti.
2. Darba uzsākšana Baterijas izņemšana Bīdiet sviru bultiņas virzienā. • Izņemiet bateriju pēc lietošanas. (Baterija izlādēsies, ja tā ilgstoši būs ievietota kamerā.) • Lai izņemtu bateriju, izslēdziet kameru un pagaidiet, līdz ekrānā nodziest LUMIX indikators. (ja negaidīsiet, tas var izraisīt kameras darbības traucējumus un sabojāt karti vai ierakstītos datus.) • Baterija paliek silta pēc lietošanas, uzlādes laikā un tūlīt pēc uzlādes. Kamera sasilst arī lietošanas laikā. Tie nav darbības traucējumi.
2. Darba uzsākšana Baterijas uzlāde Uzlādes laiks Apm. 180 min. • Izmantojot kameras korpusu un komplektācijā iekļauto AC adapteri. • Norādītais uzlādes laiks ir kad baterija ir pilnībā izlādējusies. Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no tā, kā baterija tiek izmantota. Baterijas uzlādes laiks karstā/aukstā vidē vai baterijas, kas ilgu laiku nav izmantota, var būt ilgāks nekā parasti. • Uzlādēšanai izmantojiet komplektācijā ar kameru iekļautos produktus.
2. Darba uzsākšana Uzlādes lampiņas indikācijas Uzlādes lampiņa (sarkana) Ieslēgta: notiek uzlāde Izslēgta: uzlāde ir pabeigta Mirgo: uzlādes kļūda • Bateriju var uzlādēt arī, pievienojot USB ierīci (PC utt.) un kameru ar USB savienojuma kabeli. Tādā gadījumā uzlāde var ilgt kādu laiku. • Neizmantojiet citus USB savienojuma kabeļus, izņemot komplektācijā iekļauto. Tas var izraisīt darbības traucējumus. • Izmantojiet tikai komplektācijā iekļautos AC adapterus. Tas var izraisīt darbības traucējumus.
2. Darba uzsākšana Paziņojumi par uzlādi Jaudas indikācijas 75% vai vairāk no 74% līdz 50% no 49% līdz 25% 24% vai mazāk Mirgo sarkanā krāsā Zema baterijas uzlāde • Uzlādējiet vai nomainiet bateriju. • Ekrānā redzamais baterijas uzlādes līmenis ir aptuvens. • Lai nodrošinātu drošu produktu izmantošanu, ieteicams izmantot oriģinālu “Panasonic” bateriju bloku. Pastāv iespēja, ka šie bateriju bloki var izraisīt ugunsgrēku vai eksploziju.
2. Darba uzsākšana Karšu ievietošana (neobligāti) • Pārliecinieties, ka kamera ir izslēgta. 1 2 Nepieskarieties kartes savienojuma kontaktiem. 3 Kartes piekļuves indikācijas Piekļuves indikators ir sarkanā krāsā, kamēr tiek piekļūts kartei. Kartes izņemšana Spiediet karti, līdz tā noklikšķ, un pēc tam izvelciet karti taisni.
2. Darba uzsākšana • Lai izņemtu karti, izslēdziet kameru un pagaidiet, līdz ekrānā nodziest LUMIX indikators. (ja negaidīsiet, tas var izraisīt kameras darbības traucējumus un sabojāt karti vai ierakstītos datus.) • Karte var būt silta tūlīt pēc kameras lietošanas. Esiet uzmanīgs (-a), noņemot. • Piekļuves laikā neveiciet šādas darbības. Kamera var darboties nepareizi, vai arī karte un ierakstītie attēli var tikt sabojāti. – Izslēgt kameru.
2. Darba uzsākšana Objektīva pievienošana • Pārliecinieties, ka kamera ir izslēgta. • Mainiet objektīvu vietā, kur nav daudz netīrumu un putekļu. • Pievienojot vai atvienojot maināmo objektīvu (H-FS12032), ievelciet objektīva cilindru. Saskaņojiet objektīva stiprinājuma zīmes pagrieziet objektīvu bultiņas virzienā. un pēc tam ● Pievienojiet objektīvu, pagriežot to, līdz tas noklikšķ. 1 2 • Ievietojiet objektīvu taisni iekšā.
2. Darba uzsākšana Objektīva izstiepšana/ievilkšana Kā izstiept objektīvu Pagrieziet tālummaiņas gredzenu bultiņas virzienā no pozīcijas (objektīvs ir ievilkts) uz pozīciju <12 mm līdz 32 mm>, lai izstieptu objektīvu. • Kad objektīva cilindrs ir ievilkts, attēlus nevar ierakstīt. Objektīvs ir ievilkts Kā ievilkt objektīvu Pagrieziet tālummaiņas gredzenu bultiņas virzienā no pozīcijas <12 mm līdz 32 mm> pozīcijā , lai ievilktu objektīvu.
2. Darba uzsākšana Monitora virziena un leņķa regulēšana Pirkuma laikā monitors ir ievietots kameras korpusā. Pirms lietošanas pagrieziet monitora virsmu ārā. 180° 180° Uzņemšana brīvā leņķī Jūs varat pagriezt par 180° objektīva virzienā un par 90° uz leju. Fotografēšana zemā leņķī Fotografēšana augstā leņķī Fotoattēlu uzņemšana pašam Ja pagriežat monitoru, kā parādīts attēlā, kamera pārslēgsies uz pašuzņemšanas režīmu. • Regulēšanas leņķi ir tikai orientējošie.
2. Darba uzsākšana Pulksteņa iestatīšana (Ieslēdzot pirmo reizi) Pirmo reizi ieslēdzot kameru, parādās pulksteņa un sākuma zonas iestatīšanas ekrāns. Pirms lietošanas noteikti iestatiet šos iestatījumus, lai nodrošinātu, ka attēli tiek ierakstīti ar pareizu datuma un laika informāciju. 1 Pārslēdziet kameras ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi uz [ON] ([IESLĒGTS]). ● Ja neparādās valodas izvēles ekrāns, pārejiet uz 4.darbību.
2. Darba uzsākšana 6 Apstipriniet savu izvēli. 7 Kad parādās [The clock setting has been completed.] ([Pulksteņa iestatīšana ir pabeigta.]), nospiediet . 8 9 ● Nospiediet . Kad tiek parādīts [Please set the home area] ([Iestatiet sākuma zonu]), nospiediet . Iestatiet sākuma zonu. ● Nospiediet , lai atlasītu mājas zonu, un nospiediet .
3. Pamatdarbības Ierakstīšanas pamatdarbības Kā turēt kameru Turiet kameru ar abām rokām, turiet rokas nekustīgi gar sāniem un stāviet ar kājām plecu platumā. • Nebloķējiet zibspuldzi, AF palīglampiņu, mikrofonu vai skaļruni ar pirkstiem vai citiem priekšmetiem. Mikrofons AF palīglampiņa Skaļrunis Attēlu uzņemšana 1 Pielāgojiet fokusu. ● Nospiediet aizvara pogu līdz pusei (viegli nospiediet).
3. Pamatdarbības ● Tiek parādīta diafragmas vērtība un aizvara ātrums . (Ja apertūras atvēruma vērtība un aizvara ātrums ir sarkanā krāsā un mirgo, jums nav atbilstošas ekspozīcijas, ja vien neizmantojat zibspuldzi.) ● Kad subjekts ir fokusā, iedegas fokusa indikators . (Ja subjekts s nav fokusā, indikācija mirgo.) 2 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet aizvara pogu līdz galam (nospiediet to tālāk). • Izmantojot noklusējuma iestatījumus, fotografēt nevar, kamēr subjekts nav fokusā.
3. Pamatdarbības Ierakstīšanas režīma atlase Pagrieziet režīma grozāmpogu. Inteliģentais automātiskais režīms (48) Inteliģentais Auto Plus (Automātiskais plus) režīms (49) Programmas automātiskās ekspozīcijas (AE) režīms • Kamera automātiski nosaka aizvara ātrumu un diafragmas vērtību subjekta spilgtumam. ( ) Diafragmas prioritātes AE režīms • Pirms ierakstīšanas varat iestatīt diafragmas vērtību. Kamera automātiski iestatīs aizvara ātrumu.
3. Pamatdarbības Kameras iestatīšanas darbības Mainot kameras iestatījumus, lietojiet kameru, izmantojot šādas darbības daļas. Priekšējā grozāmpoga (38) Vadības grozāmpoga (38) Kursora pogas (39) [MENU/SET] ([IZVĒLNE/ IESTATĪT]) poga (39) Skārienekrāns (39) Priekšējā grozāmpoga ( )/Vadības grozāmpoga ( Pagriezt: Atlasa vienumu vai skaitlisko vērtību.
3. Pamatdarbības Kursora pogas ( ) Prese: Atlasa vienumu vai skaitlisko vērtību. [MENU/SET] ([IZVĒLNE/ IESTATĪT]) pogu ( ) Prese: Apstiprina iestatījumu. Skārienekrāns Darbības var veikt, pieskaroties ikonām, slaidu joslām, izvēlnēm un citiem ekrānā redzamajiem vienumiem. Pieskāriens Darbība ar pieskārienu un pēc tam pirksta pacelšanu no skārienekrāna. Vilkšana Darbība kustinot pirkstu, kamēr tas pieskaras skārienekrānam.
3. Pamatdarbības Displeja iestatījumi Skatu meklētāja dioptriju pielāgošana Pagrieziet dioptrijas regulēšanas grozāmpogu, skatoties skatu meklētājā. • Pielāgojiet, līdz skatu meklētājā var skaidri redzēt tekstu. Dioptriju regulēšanas grozāmpoga Pārslēgšanās starp monitoru un skatu meklētāju Izmantojot noklusējuma iestatījumus, tiek iestatīta automātiska skatu meklētāja/monitora pārslēgšana.
3. Pamatdarbības Izvēlnes darbības metodes Šajā kamerā izvēlne tiek izmantota dažādu funkciju iestatīšanai un kameras pielāgošanai. Izvēlnes darbības var veikt, izmantojot kursorus, grozāmpogu vai pieskaroties. 1 Parādiet izvēlni. 2 Pārslēdziet izvēlnes veidu. ● Nospiediet . Nospiediet . Nospiediet , lai atlasītu cilni, piemēram, [ ]. • Varat arī atlasīt cilni, pagriežot vai . Nospiediet 3 . Atlasiet izvēlnes vienumu. ● Nospiediet , lai atlasītu izvēlnes vienumu, un pēc tam nospiediet .
3. Pamatdarbības 4 Atlasiet iestatīšanas vienumu un pēc tam apstipriniet savu izvēli. ● Nospiediet , lai atlasītu iestatījuma vienumu, un pēc tam nospiediet . ● Jūs varat arī veikt to pašu darbību, pagriežot , lai iestatīšanas izvēlnes vienumu, un pēc tam nospiežot . 5 Aizveriet izvēlni. ● Nospiediet aizvara pogu līdz pusei. ● Izvēlni var arī aizvērt, vairākas reizes nospiežot [ ]. • Sīkāku informāciju par izvēlnes vienumiem skatiet izvēlnes ceļvedī.
3. Pamatdarbības Pelēkoti izvēlnes vienumi Izvēlnes vienumi, kurus nevar iestatīt, tiek parādīti pelēkoti. Dažos iestatīšanas apstākļos, ja atlasāt pelēkotu vienumu, nospiežot , tiek parādīts iemesls, kāpēc iestatījums ir atspējots. [Reset] ([Atiestatīt]) Katram no šiem iestatījumiem atgrieziet noklusējuma iestatījumu: – Ierakstīšanas iestatījumi – Tīkla iestatījumi ([Wi-Fi Setup] (Wi-Fi iestatījumi) un [Bluetooth] iestatījumi) – Pielāgoti iestatījumi ([Face Recog.] ([Sejas ierakst.
3. Pamatdarbības Ierakstīšana ar trijkāja skavu To var izmantot kā skavu ierakstīšanai pastaigājoties. Jūs varat uzņemt attēlus vai ierakstīt video, neizmantojot kameru. To var izmantot arī kā trijkāji. • Izmantojiet DC-G100DV komplektācijā iekļauto trijkāja skavu vai trijkāja skavu (pēc izvēles: DMW-SHGR2). • Pirms bateriju bloka un atmiņas kartes pievienošanas trijkāja rokturim ievietojiet to kamerā.
3. Pamatdarbības Kameras pievienošana trijkāja skavai • Cieši turiet kameru un trijkāja skavu un droši piestipriniet tās tā, lai tās nenokristu. • Lai noņemtu, veiciet darbības atpakaļgaitā. 1 Pārslēdziet kameras ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi uz [OFF] ([IZSLĒGTS]). 2 Atbrīvojiet kameras statīvu. ● Pagrieziet stiprinājuma kloķi virzienā . Kameras statīvs Stiprinājuma kloķis 3 Pievienojiet kameru trijkāja skavai. ● Saskaņojiet kameras skrūvi ar kameras trijkāja stiprinājumu.
3. Pamatdarbības Skavas izmantošana Lai tā nokristu, noteikti piestipriniet komplektā iekļauto siksniņu un pielāgojiet to plaukstas locītavai. 1 Aizveriet trijkāja roktura kājas, izlieciet plaukstas locītavu caur rokas siksniņai un satveriet to. ● Bīdiet regulētāju un piestipriniet rokas siksniņu plaukstas locītavai. ● Pielāgojot kameras virzienu, turiet kameru ar roku un atlaidiet stiprinājuma kloķi, lai pielāgotu virzienu. Pēc regulēšanas stingri pievelciet stiprinājuma kloķi.
3. Pamatdarbības Fotoattēlu uzņemšana Fokusējieties uz subjektu. • Nospiediet aizvara pogu līdz pusei (viegli nospiediet). Nofotografējiet. • Nospiediet aizvara pogu pilnībā (nospiediet pogu līdz galam). Video ierakstīšana Sāciet ierakstīšanu. • Nospiediet video ierakst. pogu . • Nekavējoties atlaidiet video ierakst. pogu pēc tās nospiešanas. Beidziet ierakstīt. • Nospiediet video ierakst. pogu atkal. Miega režīma poga ( ) Nospiediet: kamera pāries miega (enerģijas taupīšanas) stāvoklī.
4. Ierakstīšanas režīms Informācijai par [ ] režīmu un [ ] režīmu (68, 71) Lai iegūtu informāciju par [ ] režīmu ( ) Inteliģentais automātiskais režīms [ ] režīmā (inteliģentais automātiskais režīms) kamera nosaka sižetu, lai automātiski iestatītu optimālos ierakstīšanas iestatījumus atbilstoši objektam un ierakstīšanas apstākļiem. 1 Iestatiet režīmu grozāmpogu uz [ ]. ● Noklusējuma iestatījumos režīms ir iestatīts uz Intelligent Auto Plus (Automātisko plus) režīmu. 2 Pavērsiet kameru pret subjektu.
4. Ierakstīšanas režīms 4 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet aizvara taustiņu pilnībā. • Apgaismojuma kompensācija darbojas automātiski, lai novērstu, ka subjekti ir tumši, ja ir izgaismojums. Inteliģentais Auto Plus (Automātiskais plus) [ ] ļauj pielāgot dažus iestatījumus, piemēram, spilgtumu un krāsu toni, vienlaikus izmantojot [ ] citiem iestatījumiem, lai jūs varētu ierakstīt attēlus, kas vairāk atbilst jūsu vēlmēm.
5. Fokuss/tālummaiņa Fokusa režīma izvēle Atlasiet fokusēšanas metodi (fokusa režīmu), lai atbilstu subjekta kustībai. Iestatiet fokusa režīmu. ● [ ]/[ ] [Focus Mode] ([Fokusa režīms]) [AFS] Tas ir piemērots nekustīgu objektu ierakstīšanai. Kad aizvara poga tiek nospiesta līdz pusei, kamera fokusējas vienreiz. Fokuss ir fiksēts, kamēr aizvara poga ir nospiesta līdz pusei. [AFF]* 1 Tas ir piemērots tādu subjektu ierakstīšanai, kuru kustības nav iespējams paredzēt.
5. Fokuss/tālummaiņa AF izmantošana AF (Automātiskā fokusēšana) attiecas uz automātisko fokusēšanu. Atlasiet subjektam un sižetam piemērotu fokusa režīmu un AF režīmu. 1 2 Iestatiet fokusa režīmu. (50) ● [ [AFC] ]/[ ] [Focus Mode] ([Fokusa režīms]) [AFS]/[AFF]/ Atlasiet AF režīmu. ● Nospiediet [ ] ( ), lai atvērtu AF režīma atlases ekrānu, un iestatiet, izmantojot . (52) • Režīmā [ ]/[ ] katru reizi, nospiežot [ ] ( ), pārslēdzas starp [ ] un [ ]. (49) 3 Nospiediet aizvara pogu līdz pusei.
5. Fokuss/tālummaiņa AF režīma izvēle Atlasiet fokusēšanas metodi, lai tā atbilstu subjektu pozīcijai un skaitam. 1 2 Nospiediet [ ]( ). Atlasiet AF režīmu. ● Nospiediet , lai atlasītu vienumu, un pēc tam nospiediet . ● Atlase ir iespējama arī, pagriežot vai . [Face/Eye Detection] ([Sejas/acu noteikšana]) ( ) [Tracking] ([Izsekošana]) ( ) Kamera automātiski nosaka subjektu sejas un acis. Kad tiek noteiktas cilvēka acis, acs tuvāk kamerai tiks fokusēta. Ekspozīcija tiks pielāgota sejai.
5. Fokuss/tālummaiņa Ierakstīšana, izmantojot manuālo fokusu MF (manuālais fokuss) attiecas uz manuālo fokusēšanu. Izmantojiet šo funkciju, ja vēlaties fiksēt fokusu vai kad ir noteikts attālums starp objektīvu un subjektu un jūs nevēlaties aktivizēt AF. 1 Iestatiet fokusa režīmu. 2 Nospiediet [ 3 Atlasiet fokusa punktu. ● [ ] [Focus Mode] ([Fokusa režīms]) [MF] ● Nospiediet aizvara pogu līdz pusei, lai atgrieztos ierakstīšanas ekrānā. ● Nospiediet ]( ). , lai atlasītu fokusa punktu.
5. Fokuss/tālummaiņa 4 Apstipriniet savu izvēli. ● Nospiediet . ● Tas pārslēdzas uz MF Assist (MF palīgs) ekrānu un parāda palielinātu displeju. 5 Pielāgojiet fokusu. Fokusēšanai izmantotās darbības atšķiras atkarībā no objektīva. Izmantojot maināmu objektīvu bez fokusa gredzena Nospiediet : fokusējas uz tuvumā esošu subjektu Nospiediet : fokusējas uz attālu subjektu Slīdjosla • Nospiežot un turot nospiestu palielināsies fokusa ātrums. • Fokusu var regulēt arī, velkot slīdjoslu.
5. Fokuss/tālummaiņa 6 Aizveriet MF Assist (MF palīga) ekrānu. 7 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet aizvara pogu līdz pusei. ● Nospiediet aizvara taustiņu pilnībā. Ierakstīšana ar tālummaiņu Izmantojiet objektīva optisko tālummaiņu, lai tuvinātu teleobjektīvu vai platleņķi. : Telefoto, palielina attālinātu subjektu : Platleņķis, paplašina skata leņķi Pagrieziet tālummaiņas gredzenu.
6. Braukšanas/attēla stabilizators Braukšanas režīma izvēle Varat pārslēgt braukšanas režīmu uz Single (Viena attēla uzņemšana), Burst (Kadru sērijas uzņemšana) utt., lai tas atbilstu ierakstīšanas nosacījumiem. 1 Nospiediet [ 2 Atlasiet braukšanas režīmu. ] ( ). ● Nospiediet , lai atlasītu braukšanas režīmu, un nospiediet . • Varat arī atlasīt, pagriežot . [Single] ([Viena attēla uzņemšana]) Pēc katras aizvara pogas nospiešanas reizes, tiek uzņemts viens attēls.
6. Braukšanas/attēla stabilizators Attēla stabilizators Ierakstīšanas laikā kamera nosaka trīci un automātiski to koriģē, lai jūs varētu ierakstīt attēlus ar samazinātu trīci. • Izmantojot objektīvu ar optiskā attēla stabilizācija (O.I.S.) slēdzi, iestatiet objektīva slēdzi stāvoklī ON (IESLĒGTS). • Ja izmantojat objektīvu bez savienojuma funkcijas ar kameru, nevar atlasīt [Stabilizer] ([Stabilizators]).
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/ Krāsojums/Attēlu efekts [Metering Mode] ([Mērīšanas režīms]) Spilgtuma mērīšanai var mainīt optiskā mērījuma veidu. [ ]/[ ] Atlasiet [Metering Mode] ([Mērīšanas režīms]) Daudzmērījumu režīms 58 Metode, kura mēra vispiemērotāko ekspozīciju, spriežot par spilgtuma sadalījumu visā ekrānā. Centrēti svērts Metode, ko izmanto mērījumu veikšanai, kas koncentrējas ekrāna centrā. Laukums Metode, ko izmanto, lai izmērītu ārkārtīgi mazo daļu ap punktveida mērīšanas mērķi .
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/Krāsojums/Attēlu efekts Ekspozīcijas kompensācija Ekspozīciju var kompensēt, ja pareizā ekspozīcija, ko nosaka kamera, ir pārāk gaiša vai pārāk tumša. Ekspozīciju var pielāgot ar 1/3 ekspozīcijas kompensācijas vērtības (EV) pakāpēm ± 5 EV diapazonā. Ierakstot video vai ierakstot ar 4K fotoattēlu vai Post-Focus (Fokusa regulēšana pēc ieraksta), diapazons mainās uz ± 3 EV. 1 Nospiediet [ 2 Kompensējiet ekspozīciju. 3 Apstipriniet savu izvēli. ● Pagrieziet ]. vai .
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/Krāsojums/Attēlu efekts • [ ] režīmā ekspozīciju var kompensēt, iestatot ISO jutību uz [AUTO] ([AUTOMĀTISKA]). • Kad ekspozīcijas kompensācijas vērtība kļūst mazāka vai lielāka par ±3 EV, ierakstīšanas ekrāna spilgtums vairs nemainīsies. Nospiediet aizvara pogu līdz pusei vai izmantojiet AE Lock (AE bloķēšana), lai attēlotu vērtību ierakstīšanas ekrānā. • Iestatītā ekspozīcijas kompensācijas vērtība tiek saglabāta pat tad, ja izslēdzat kameru.
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/Krāsojums/Attēlu efekts Vienumu iestatīšana (ISO jutība) [AUTO] ([AUTOMĀTISKS] ISO jutība tiek automātiski iestatīta diapazonā līdz 3200 atkarībā no subjekta spilgtuma. (Inteliģentais ISO) ISO jutība tiek automātiski iestatīta diapazonā līdz 3200 atkarībā no subjekta kustības un spilgtuma. No [200] līdz [25600] ISO jutība ir fiksēta atlasītajā vērtībā.
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/Krāsojums/Attēlu efekts Baltā balanss (WB) Baltā balanss (WB) ir funkcija, kas koriģē krāsu, ko rada subjektu apgaismojošā gaisma. Tas koriģē krāsas tā, ka balti objekti parādās baltā krāsā, lai padarītu kopējo krāsu tuvāku acīm redzamajam. Parasti, lai iegūtu optimālu baltā balansu, varat izmantot automātisko ([AWB], [AWBc] vai [AWBw]). Iestatiet šo funkciju, ja attēla krāsa atšķiras no gaidītā vai vēlaties mainīt krāsu, lai iemūžinātu gaisotni.
7. Spilgtums (Ekspozīcija)/Krāsojums/Attēlu efekts Vienumu iestatīšana (Baltā balanss) [AWB] Automātisks [AWBc] Automātisks (samazina sarkanīgu nokrāsu zem kvēles gaismas avota) [AWBw] Automātisks (atstāj sarkanīgu nokrāsu zem kvēles gaismas avota) [ ] Skaidras debesis [ ] Apmācies [ ] Ēna zem skaidrām debesīm [ ] Kvēles gaisma [ ]*1 Zibspuldze No [ [ ] ] līdz Iestatiet 1.-4.
8. Zibspuldze Sīkāku informāciju par ierakstīšanu, izmantojot zibspuldzi, un ierakstīšanu ar bezvadu zibspuldzi skatiet “Lietošanas instrukcijās” (PDF formātā). ( ) Zibspuldzes izmantošana Atvērt/aizvērt iebūvēto zibspuldzi Lai atvērtu zibspuldzi Lai aizvērtu zibspuldzi • Zibspuldzes iestatījums ir fiksēts uz [ ] (Forced Flash Off) (Piespiedu zibspuldze izslēgta)), kamēr zibspuldze ir aizvērta.
9. Video ierakstīšana Video ierakstīšana 1 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet video ierakst. pogu. • Atlaidiet video ierakst. pogu tūlīt pēc tās nospiešanas. Sarkanais IERAKST. kadru indikators Ierakstīšanas stāvokļa indikators Atlikušais ierakstīšanas laiks Pagājušais ierakstīšanas laiks 2 Pārtrauciet ierakstīšanu. ● Vēlreiz nospiediet video ierakst. pogu. • Ja video ierakstīšanas laikā ar AF ir grūti saglabāt fokusu uz subjektu, nospiediet aizvara pogu līdz pusei, lai atkārtoti pielāgotu fokusu.
9. Video ierakstīšana [Rec Quality] ([Ierakst. kvalitāte]) Iestata ierakstāmo video attēla kvalitāti. [ ] Atlasiet [Rec Quality] ([Ierakst. kvalitāte]) [Rec Quality] ([Ierakst.
9. Video ierakstīšana • Tā kā kamerā tiek izmantots VBR ierakstīšanas formāts, bitu pārraides ātrums tiek mainīts automātiski atkarībā no ierakstāmā subjekta. Tā rezultātā video ierakstīšanas laiks tiek saīsināts, ierakstot ātri kustīgu subjektu. • Ja tiek izmantotas šādas funkcijas, 4K video nevar iestatīt. – [Minature Effect] ([Miniatūras efekta]) ([ ] režīms) – HDMI izvade • Lai ierakstītu 4K video, izmantojiet UHS 3. ātruma klases karti.
9. Video ierakstīšana • Pat tad, ja atskaņošana tiek veikta atbalstītā ierīcē, var rasties situācijas, kad attēla vai skaņas kvalitāte ir slikta, ierakstītā informācija netiek rādīta pareizi vai, piemēram, nav iespējams atskaņot. Ja rodas kaut kas no augstāk minētā, atskaņojiet to kamerā. • Ja kameras temperatūra paaugstinās, var tikt parādīts [ ] un ierakstīšana var apstāties. Pagaidiet, līdz kamera atdziest.
9. Video ierakstīšana 3 Aizveriet izvēlni. 4 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet aizvara pogu līdz pusei. ● Nospiediet aizvara pogu vai video ierakst. pogu 5 . Beidziet ierakstīt. ● Vēlreiz nospiediet aizvara pogu vai video ierakst. pogu. • Atlases ekrānu var arī parādīt, pieskaroties ierakstīšanas režīma ikonai ierakstīšanas ekrānā.
9. Video ierakstīšana Darbības video ierakstīšanas laikā Mainiet ekspozīcijas un audio iestatījumus ar pieskāriena darbību, lai novērstu, ka tiek ierakstītas darbības skaņas. Pieskarieties [ • Režīmā [ ]. ] ikona pārslēgsies uz [ ]. Pieskarieties ikonai. Ekspozīcijas kompensācija Tālummaiņa (Izmantojot maināmu objektīvu, kas atbalsta automātisko tālummaiņu) ISO sensitivitāte Diafragmas vērtība *1 Aizvara ātrums *1 Ikona pārslēgsies uz [ ] režīmā [ ], bet to nevarēs izmantot ierakstot..
9. Video ierakstīšana Lēnais un ātrais režīms Ieraksta lēnās atskaņošanas video un ātrās atskaņošanas video. • Video tiks ierakstīts [FHD] zem [MP4]. • Audio netiek ierakstīts video. • Darbībām video ierakstīšanas laikā (70) 1 Iestatiet režīmu grozāmpogu uz [ ]. 2 Iestatiet ierakstīšanas iestatījumus. ● [ ] [S&Q Exposure Mode] ([S&Q ekspozīcijas režīms])/[S&Q Recording Frame Rate] ([S&Q ierakstīšanas kadru nomaiņas ātrums] [S&Q Effect] ([S&Q efekts]) • Sīkāku informāciju skatiet 72. lappusē.
9. Video ierakstīšana 4 Sāciet ierakstīšanu. ● Nospiediet aizvara pogu video ierakst. pogu 5 vai . Beidziet ierakstīt. ● Vēlreiz nospiediet aizvara pogu vai video ierakst. pogu. • Atlases ekrānu var arī parādīt, pieskaroties ierakstīšanas režīma ikonai ierakstīšanas ekrānā. Lēna un ātra izvēlne [S&Q Exposure Mode] ([S&Q ekspozīcijas režīms]) Izvēlieties ekspozīcijas režīmu. Iestatījumi: [P]/[A]/[S]/[M] • Varat veikt tādas pašas ekspozīcijas darbības kā režīmos [ • Programmas maiņa nedarbojas.
9. Video ierakstīšana [S&Q Effect] ([S&Q efekts]) Atlasiet ātruma efektu. [8xQUICK] ([8xĀTRS]) Ierakstu video ātrums palielinājās līdz aptuveni astoņām reizēm. Piemērs: Kad iestatīts uz [60p]: 8 kadri/sekundē. Kad iestatīts uz [50p]: 6 kadri/sekundē. Kad iestatīts uz [30p]: 4 kadri/sekundē. Kad iestatīts uz [25p]: 3 kadri/sekundē. [4xQUICK] ([4xĀTRS]) Ierakstu video ātrums palielinājās līdz aptuveni četrām reizēm. [2xQUICK] (2xĀTRS]) Ierakstu video ātrums palielinājās līdz aptuveni divām reizēm.
9. Video ierakstīšana Video iestatījumi (audio) Sīkāku informāciju par video iestatījumiem skatiet “Lietošanas instrukcijās” (PDF formāts). ( ) [Built-in Mic] ([Iebūvēts mikrof.]) Iestata skaņas uztveršanas diapazonu, izmantojot iebūvēto mikrofonu. [ ] Atlasiet [Built-in Mic] ([Iebūvēts mikrof.] Iestatījumi Skaņas uztveršanas diapazons Kad AF režīms ir iestatīts uz [ ] ([Face/Eye Detection]) ([Sejas/acu noteikšana]) un kamera atpazīst seju, tā [AUTO] ] ([Tracking] ([Izsekošana]))*¹.
10. Attēlu atskaņošana un rediģēšana Šajā nodaļā ir paskaidrots, kā atskaņot un izdzēst attēlus un video. Tas arī izskaidro attēlu rediģēšanu. • Attēlus, kas ierakstīti citās ierīcēs, iespējams, nevarēs pareizi atskaņot vai rediģēt šajā kamerā. Attēlu atskaņošana 1 2 Parādiet atskaņošanas ekrānu. ● Nospiediet [ ]. Atlasiet attēlu. . ● Atlasiet attēlus, nospiežot ● Jūs varat nepārtraukti pārvietoties pa attēliem, nospiežot un turot nospiestu . 3 Pārtrauciet atskaņošanu.
10. Attēlu atskaņošana un rediģēšana Video atskaņošana 1 Parādiet atskaņošanas ekrānu. 2 Atlasiet video. ● Nospiediet [ ]. • Informāciju par attēlu atlasi skatiet 75. lappusē. • Video tiek parādīta [ ] video ikona. Video ierakstīšanas laiks • Ekrānā tiek parādīts video ierakstīšanas laiks. 3 Atskaņojiet video. Pagājušais atskaņošanas laiks ● Nospiediet . ● Atskaņošanu var sākt arī, pieskaroties [ ] ekrāna centrā.
10. Attēlu atskaņošana un rediģēšana Attēlu izdzēšana • Attēlus nevar atjaunot pēc tam, kad tie ir izdzēsti. Pirms dzēšanas uzmanīgi apstipriniet attēlus. • Ja izdzēšat grupas attēlu, visi grupas attēli tiek izdzēsti. [Delete Single] ([Dzēst vienu]) Atskaņošanas stāvoklī nospiediet [ ]. Nospiediet , lai atlasītu [Delete Single] ([Dzēst vienu]), un pēc tam nospiediet . [Delete Multi] ([Dzēst vairākus]) Atskaņošanas stāvoklī nospiediet [ ].
11. Kameras pielāgošana Fn pogas Funkcijas var reģistrēt pogās Fn (Funk.). Gan ierakstīšanas, gan atskaņošanas laikā var iestatīt dažādas funkcijas. Fn (Funkc.) pogas noklusējuma iestatījumi 4 3 1 5 [Setting in REC mode] ([Iestatījums ierakst. režīmā]) Fn (Funkc.) pogas 2 [Setting in PLAY mode] ([Iestatīšna ATSKAŅOŠANAS režīmā]) 1 [Fn1] [Exposure Comp.] ([Ekspozīcijas kompensāc.]) [Wi-Fi] 2 [Fn2] [Q.MENU] (([Q. IZVĒLNE]) • Atskaņošanas laikā nevar izmantot kā Fn pogas.
11. Kameras pielāgošana Reģistrējiet funkcijas Fn (Funkc.) pogām 1 Atlasiet [Fn Button Set] ([Funkc. pogas iestatīšana]). ● [ ] [ ] [Fn Button Set] ([Funk. pogas iestatīšana]) [Setting in REC mode]/[Setting in PLAY mode] [Iestatīšana IERAKST. režīmā]/ [Iestatīšana ATSKAŅOŠANAS režīmā]) 2 Atlasiet pogu. 3 Reģistrējiet funkciju. ● Nospiediet , lai atlasītu pogu, un pēc tam nospiediet . ● Atlase ir iespējama arī, pagriežot vai . ● Nospiediet , lai atlasītu funkciju, un pēc tam nospiediet .
11. Kameras pielāgošana Izmantojiet Fn (Funkc.) pogas Ierakstīšanas laikā nospiežot taustiņus Fn ([Funkc.], var izmantot funkcijas, kas reģistrētas [Setting in REC mode] ([Iestatīšana IERAKST. režīmā]), un atskaņošanas laikā funkcijas, kas reģistrētas [Setting in PLAY mode] ([Iestatīšana ATSKAŅOŠANAS režīmā]). 1 2 Nospiediet pogu Fn (Funkc.). Atlasiet iestatījuma vienumu. ● Nospiediet , lai atlasītu iestatījuma vienumu, un pēc tam nospiediet . ● Atlase ir iespējama arī, pagriežot vai .
12. Izvēļņu ceļvedis Izvēlnes saraksts : : Izvēlnes vienumi, kas ir kopīgi izvēlnēm [Rec] ([Ierakst.]) un [Motion Picture] ([Kustības attēls]). To iestatījumi ir sinhronizēti. Sīkāku informāciju skatiet “Lietošanas instrukcijās” (PDF formātā). (3) [Intelligent Auto] ([Inteliģentais autom.] izvēlne [Intelligent Auto Mode] ([Inteliģentais autom.
12. Izvēlņu ceļvedis [Rec] ([Ierakst.]) izvēlne (Turpinājums) [Digital Zoom] ([Digitālā tālummaiņa]) [i.Resolution] ([i.
12.
12. Izvēlņu ceļvedis [Setup] ([Iestatīšanas]) izvēlne [Cust.Set Mem.
13. Savienošana ar citām ierīcēm Wi-Fi/Bluetooth Sīkāku informāciju par Wi-Fi®/Bluetooth® funkcijām skatiet “Lietošanas instrukcijās” (PDF formātā). () Wi-Fi un Bluetooth funkciju darbības pārbaude Bluetooth funkcija ir ieslēgta vai ir izveidots savienojums (Kad pēc Bluetooth savienojuma izveides tiek izmantota funkcija, kas savieno ar Wi-Fi, piemēram, [Auto Transfer] ([Automātiskā pārsūtīšana]), tiek parādīta Wi-Fi ikona.
13. Savienošana ar citām ierīcēm • Sūtot attēlus, neizņemiet karti vai bateriju un nepārvietojieties uz zonu bez signāla. • Kameru nevar izmantot, lai izveidotu savienojumu ar publisku bezvadu lokālā tīkla (LAN) savienojumu. • Mēs stingri iesakām iestatīt šifrēšanu, lai uzturētu informāciju drošībā. • Sūtot attēlus, ieteicams lai baterija būtu pietiekami uzlādēta. • Kad atlikušais baterijas uzlādes līmenis ir zems, iespējams, nav iespējams izveidot savienojumu ar citām ierīcēm vai uzturēt sakarus ar tām.
13. Savienošana ar citām ierīcēm Atbalstītā OS Windows 8.1 (32 bitu/64 bitu) Windows 10 (32 bitu/64 bitu) Windows 11 • 4K video un 4K fotoattēliem ir nepieciešama Windows 8.1/ Windows 10 OS 64 bitu versija.
14. Materiāli Digitālās kameras piederumu sistēma (Produktu numuri ir pareizi no 2023. gada decembra.) Bateriju bloks Baterijas lādētājs*¹ DC savienotājs*² AC adapteris*² Zibspuldze Trijkāja skava LED video gaisma Stereo peilēšanas mikrofons Stereo Microphone Korpusa vāciņš Trijkāja adapteris*³ DMW-BLG10 DMW-BTC12 DMW-DCC11 DMW-AC10 DMW-FL580L, DMW-FL360L, DMW-FL200L DMW-SHGR2 VW-LED1 DMW-MS2 VW-VMS10 DMW-BDC1 DMW-TA1 *1 Komplektā iekļauts AC adapteris un USB savienojuma kabelis.
14. Materiāli Specifikācijas Specifikācijas var tikt mainītas.
14.
14. Materiāli Ekspozīcijas kontrole Gaismas mērīšanas sistēma, Gaismas mērīšanas režīms 1728 zonu mērīšana, daudzmērījumu / centrēti svērtā mērīšana / punkta mērīšana Mērīšanas diapazons No EV 0 līdz EV 18 (F2.
14. Materiāli Zibspuldze Zibspuldze TTL AUTO uznirstošā zibspuldze GN 5.1 ekvivalents (ISO200·m) [GN 3,6 ekvivalents (ISO100·m)] Zibspuldzes režīms Autom., autom./sarkano acu efekts, piespiedu zibspuldze ieslēgta, Piespiedu ieslēgšana/sarkano acu efekts, lēna sinhroniz., lēnā sinhroniz./Red-Eye (Sarkano acu efekts]) Piespiedu zibspuldzes izslēgšana Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums Zibspuldzes diapazons Vienāds vai mazāks par 1/50 sekundēm Apm.
14. Materiāli Ārējie izmēri/masa Ārējie izmēri Apm. 115,6 mm (pl.)×83,1 mm (augst.)×54,2 mm (dz.) (4,55″ (pl.)×3,27″ (augst.)×2,13″ (dz.)) (izņemot izvirzītās detaļas) Svars Apm. 346 g (ar vienu karti un bateriju) Apm. 304 g (tikai kameras korpuss) Darbības vide Ieteicamā darba temperatūra No 0 °C līdz 40 °C Pieļaujamais relatīvais mitrums No 10% RH līdz 80% RH Wi-Fi Atbilstības standarts IEEE 802.
14. Materiāli AC adapteris (Panasonic SAE0012D / SAE0012F): Informācija jūsu drošībai Ievade: 110 V–240 V Izvade: 5,0 V 50/60 Hz 0,2 A 1,0 A • Lai iegūtu papildinformāciju par produkta energoefektivitāti, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietni www.panasonic.com un meklēšanas lodziņā ievadiet modeļa numuru.
14. Materiāli Maināms objektīvs H-FS12032 “LUMIX G VARIO 12-32 mm/F3.5-5.6 ASPH./ MEGA O.I.S.” H-FS45150 “LUMIX G VARIO 45-150 mm/F4.0-5.6 ASPH./ MEGA O.I.S.” Fokusa attālums f=12 mm līdz 32 mm (35 mm filmiņas kameras ekvivalents: no 24 mm līdz 64 mm) 7 diafragmas asmeņi / apļveida diafragma f=45 mm līdz 150 mm (35 mm filmiņas kameras ekvivalents: no 90 mm līdz 300 mm) 7 diafragmas asmeņi / apļveida diafragma Diafragmas veids Maksimālā diafragma No F3.5 (platleņķa) līdz F5.6 (tele) No F4.
14. Materiāli Ieteicamā darba temperatūra No 0 °C līdz 40 °C No 0 °C līdz 40 °C Pieļaujamais relatīvais mitrums No 10% RH līdz 80% RH No 10% RH līdz 80% RH Trijkāja skava: DMW-SHGR2 Ekoloģiskā kapacitāte (kameras korpusa, objektīva, baterijas Maksimāli 1,2 kg un citu pievienoto piederumu kopējā masa) Ārējie izmēri (Kājas salocītas) Apm. 53,7 mm (pl.)× 144,7mm (augst.)×45,5 mm (dz.) (izņemot izvirzītās detaļas) Ārējie izmēri (Kājas atvērtas) Apm. 150,5 mm (pl.)× 113,7mm (augst.)×133,4 mm (dz.
Preču zīmes un licences • Micro Four Thirds™ un Micro Four Thirds logo zīmes ir “OM Digital Solutions Corporation” preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes Japānā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropas Savienībā un citās valstīs. • SDXC logotips ir “SD-3C, LLC” preču zīme. • Termini “HDMI”, “HDMI augstas izšķirtspējas multivides saskarne”, “HDMI Trade Dress” un HDMI logotips ir “HDMI Licensing Administrator, Inc.” preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes.
Preču zīmes un licences • Bluetooth® preču zīme un logo pieder “Bluetooth SIG, Inc.” un “Panasonic Holdings Corporation” šo zīmju izmantošana ir licencēta. Citas preču zīmes un nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. • Wi-Fi CERTIFIED™ logotips ir Wi-Fi Alliance® reģistrēta preču zīme. • Wi-Fi Protected Setup™ logotips ir Wi-Fi Alliance® reģistrēta preču zīme. • “Wi-Fi®” ir Wi-Fi Alliance® reģistrēta preču zīme. • “Wi-Fi Protected Setup™”, “WPA™” un “WPA2™” ir Wi-Fi Alliance® preču zīmes.
Preču zīmes un licences Šajā produktā ir šāda programmatūra: (1) programmatūra, ko neatkarīgi izstrādājis “Panasonic” vai tam, (2) programmatūra, kas pieder trešajai pusei un ir licencēta “Panasonic”, (3) programmatūra, kas licencēta saskaņā ar GNU General Public License 2.0 versiju (GPL V2.0), (4) programmatūra, kas licencēta saskaņā ar GNU LESSER General Public License 2.1 versiju (LGPL V2.1) un/vai (5) atvērtā pirmkoda programmatūra, izņemot programmatūru, kas licencēta saskaņā ar GPL V2.
2023. gada Nr. PATĒRĒTĀJU AIZSARDZĪBA Produktu drošības un telekomunikāciju infrastruktūra (Attiecīgo savienojamo izstrādājumu drošības prasības) 2023. gada noteikumi Paziņojums par atbilstību Ar šo mēs piegādājam savu paziņojumu par produkta (tipa, partijas) atbilstību; Digitālais fotoaparāts Informāciju par atbilstošiem modeļiem un to atbalsta periodiem skatiet tālāk norādītajā tīmekļa vietnē. https://panasonic.jp/support/global/cs/info/im_sec_info.
DVQX2460 101
DVQX2460
DVQX2460 103
Izstrādājums „Panasonic” Uz šo izstrādājumu attiecas „Panasonic” e-garantija. Lūdzu, saglabājiet pirkumu apliecinošu dokumentu (kvīti). Garantijas noteikumi un informācija par šo izstrādājumu pieejama vietnē www.panasonic.com/lv vai, zvanot uz tālruņa numuru: 67798043 – zvaniem no fiksētā (analogā) tīkla. ES Ražotājs: “Panasonic Entertainment & Communication Co., Ltd.